Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie moje kochane Wiedzmy👄 Surfi___skarbie na predko jedna nowina jesli chodzi o wage, moja kolezanka wczoraj urodzila coreczke w 37tc, mala wazyla 3.200, zdrowa sliczna, cudna, a ona przytyla przez cala ciaze zaledwie 3kg, a wystartowala z waga 52kg, dla mnie szok:Dtalkze nie przejmuj sie wszystko jest wporzadku na pewno, mala jest na peweno wiekksza niz sobie mozesz wyobrazic a brzuchal w sam raz, to ja zawsze mialam dendencje do przedady, Marcelina jeszcze kruszon, za to oprawa jak na 7 miesiac:P:P:P:P:P Voltare____zadna tam walka z wiatrakami.....bedziesz matka, i nikt ani nic nie jest w stanie przec iez zmacic tego marzenia, a one sie czasami spelniaja, ja jestem tego zywym przykladem, jak mnie sie udalo to Tobie tez sie uda i to bez IVF Mezatka___tak, jedzie jak co roku😭w zeszlym roku zarabial na ICSI, w tym roku na wyprawke:Pchpociaz naprawde tym razem jestem tym faktem zlamana, jednak sama koncowka a i teskno bedzie mi bardzo Jagoda___zasmarkancu, wracaj jak najszybciej do zdrowia , maj juz bardzo blisko, a w maju piekne zaciazenie Fasolka____fotoblog super:D Rybka____zgodnie z zasada pojawiam sie i znikam, teraz wersja znikam:P, daj znac co u ciebie, przyszla@? Justa____juz widze malego urwisa, na scigaczu jka matke po pokoju goni:D:D:D:D:D m jedzie 12 maja, w sumie jest jeszcze troche czasu, ale 10 klade sie do tego szpitala, wiec juz calkiem niedlugo😭 Omerga____👄 Milla____daj znac jak po usg, czekamy z niecierpliwoscia Mimi____jak super ,ze coraz czesciej zagladasz👄 Pazia____hura hura hura🌼 dziekujemy,ze dalas znac, strasznie sie ciesze, wpadaj czesciej z wiesciami i dbajcie o siebie👄 Monis, Aisza, Nelcia, 🌼 troche sie dorwalam do kompa, bo M buszuje w piwnicy, szuka pedzle i jakies narzedzia, chcemy w tym tygodniu odmalowac pokoj,zadne tam wielkie remonty, ale zanim sie mala pokaze warto to zrobic, poza tym dzisiaj bylam u kosmetyczki, poszlam girki zrobic samej ciezko juz:P, ale bosko wzielam opcje z masazem, porpstu relaks na maksa:D Mala slabo czuje co mnie torche martwi, ale tlumacze sobie,ze temnperament po tatusiu, dlatego taki aniol, z reszta kazde dziecko jest inne, a Marcelina na tym etapie spokojna......to tyle po krotce, wpadlam chociaz na chwilke.......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................33....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................27 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................23......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kub a/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15....Gabr iel/Julia...19.10.08 milla77............30.........................12...Hele nka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 no i jeszcze aktualizuje tabelke👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! no i juz po wizycie... szewek ladnie trzyma ale troche mam za twarda macice wiec niestety musze brac ten paskudny lek fenoterol razem ze staveranem no i powiedzial ze wyniki moczu mam beznadziejne wiec jeszcze furaginum musze brac serduszko Bartusia ladnie bije rosnie tez ladnie-mialam usg ale znowu na tym zdjecciu kija widac bo Bartus sie pupcia obrocil :) tylko zapomnialam spytac ile wazy, mam dosyc duzo wod plodowych takze jest oki nastepna wizyta 13 maja... aha no i waze 60kg wiec mam 9kg naplusie ... buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - i jak dzisiaj ciśnienie? Apropos odrabiania, jak się studiuje na dużej uczelni gdzie multum kierunków i studentów to może wagarów nikt nie zauważy a u mnie po dwóch tygodniach portier wydaje klucze bez podawania nr sali :P pełna kontrola, lepiej niż w FBI :D:P Rany Ty już prawie masz gotową wyprawkę na powitanie Niny a pamiętam jak pisałaś, ze jesteś w ciąży :D Ryba__lufa - pewnie nie możesz się doczekać na @, o ironio ;) ja zresztą też bo w końcu będzie można ruszyć do przodu :) Omega - a Ty widzę masz pełną kontrolę nad kafe :D Niby nie zagląda czytaj nie pisze :P a z dobrą nowiną jesteś pierwsza ;)Masz rację wiadomość jest super i oby takich więcej, najlepiej na tym topiku :P a co tam małą prywatę uskuteczniłam. Voltare - ale wymyśliłaś z tym zakładaniem topiku ;) dobrze, ze Surfitka Cię sprowadziła na ziemię. Poza tym nie wiem czy to Ci się opłaca, Pazia dość długo musiała czekać na swój sukces, więc może niech już zostanie jak jest ;) Wielki szacunek w zwiazku z założeniem własnej plantacji, ja na pewno bym się o to nie pokusiła. Tylko uważaj na te gryzące cuda w ogródku bo jak częstotliwość pobytów w ogródku wzrośnie to i może też wzrosnąć częstość ukąszeń :( A Ty nie wiesz,z e katar to trzeba leczyć przynajmniej tydzień :P Idzie ku lepszemu więc pewnie w okolicach soboty będzie ok ;) Moniś - no proszę czyli najlepsza cześć remontu jak zwykle przypada płci pięknej :P Faceci niby są strasznie zmęczeni remontem a przy okazji to tyle po nich sprzątania, ze na samą myśl odechciewa mi się remontu :P Najchętniej to zostawiłabym ekipę i wyjechała na urlop a potem tylko odebrała dzieło, Taaaa a potem toczyłabym wojnę światową o niedoróbki ;) Malolepsza - a ja chyba w tym roku daruję sobie kwiaty na balkonie - bo kto będzie konewkę dźwigał jak będę w ciąży :P u M to kwiaty wystarczy podlać po posadzeniu a potem niech sobie radzą same ;) A jak jeszcze musiałby podlać dwa razy dziennie to byłby dramat :D Milla - to sobie nie poszalejesz na tych imprezach służbowych, ale Tobie to już pewnie bokiem one wychodzą :P jak wspomniałaś o biżuterii do ślubu to przypomniałaś mi o naszej topikowej koleżance która robiła cuda, ale niestety przepadła jak kamień w wodę :( Super, że z maleństwem wszystko ok, teraz czekamy na kolejne ważne usg, które nam powie kogo tam chowasz przed e-ciotkami :D Agnes - babo jak nas podczytujesz to wracaj!!!!\' Justyna - skoro milczysz to znaczy że w dalszym ciągu nie masz chodzika :( Fasolka - no, no, no jak przeczytałam te przemyślenia odnośnie wyborów, bycia samej itd to coś w tym jest. Łatwiej funkcjonować jak się wszystkim w okół wmawia własne samotne szczęście, tylko niestety prawda jest bolesna i często nieco inna :( Za jakieś półtora miesiąca dowiemy się kto tam w brzuszku mieszka Julia czy Gabriel :D Trzeba zbierać kasę na kolejny zakład :P dwa razy się udało ale rożnie może być :P Mimi - a Ty jak zwykle wpadłaś z samymi konkretami 👄 A czy to super dani, które pałaszuje Natalka to na pewno jej smakuje bo chyba nie jest jeszcze do takiego menu przekonana ;) Mężatka - tylko przypadkiem nie wysyłaj tej brzydkiej pogody w moją stronę, ja mam dosyć ostatnich kilku dni, szaro, buro i ponuro, fuj ;)A ze nie pozawalają Ci się brać za remont to mają rację, masz się oszczędzać. Co najwyżej w remont możesz palec wskazujący zaangażować ;) :D Aisza - a ja poproszę o kapuśniaczek o ile jeszcze zostało ale kto późno przychodzi ;) łykaj ten furagin bo zapalenie pęcherza to nic fajnego i tak pewnie biegasz już częściej do toalety a jak bakterie się rozszaleją to zamieszkasz w toalecie :P tfu, tfu Malolepsza - masz rację maj to bardzo dobry miesiąc na ciążę :D zwłaszcza, ze dałby mi szansę wykręcenia się z dodatkowych obowiązków zawodowych, które na mnie wczoraj spadły :P Jedyny sposób żeby uniknąć dodatkowej roboty to zajść w ciążę, taaaaa tylko jak to zrobić ;) Telesforka - a Ty w dalszym ciągu wyprawiasz mamę w podróż? Gdzie się zapodziałaś :( Chyba udało się nadrobić wszystkie zaległości :D Słodkich snów Wam życzę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jak skopiowałam to wszystko ok :D ale jakbym miała ponownie pisać 😡 ech....:D Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziolchy :) No wrocilam i zmierzylam cisnienie i dzis jak w zegarku 125/78. Ja juz sama nie wiem co mi sie dzieje czasem. Ale nie omieszkam powiadomic o tym gina, niech sie w koncu cos o mnie pomartwi..tak bezproblemowo ciagle chlopina ze mna ma ;) Jagody, maj to super czas na ciaze, to fakt, najgorsze miesiace w ciazy sie chodzi w ziemie i juz teraz wiem co to znaczy !!! Zrobilo sie tu cieplo ( jeszcze nie goraco) a mi ciagle duszno. Dobrze ze na lato wroce do normalnej figury :) Justynka i Mimi kiedys napisaly ze tak naprawde ciaza zaczyna sie od 33 tc...chyba sie do ich zdania przylacze :P Malolepsza, a ciebie biedaczko przeprawa czeka :( No ale nie moge cie zlapac na gg juz chyba ze dwa tygodnie, teskno cos :( Aisza, bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze, mocz podreperujesz i wszystko sie ulozy. A teraz skoro brzuszek twardnieje nadal trzeba sie oszczedzac. Bartusiowi najlepiej w brzuszku u mamy. Voltare, u mnie norma cisnienia to 120/80 i wlasnie to bylo za niskie i w tym problem. Moja siostra ma zawsze cisnienie \"kurze\" 100/60, ale ja zawsze mialam w normie ze sklonnoscia do nadcisnienia i dlatego sie przestraszylam. A ciekawe co z Betty, nic sie nie odzywa? No i nie zapeszajmy tych twoich plantacji..alezbym zjadla takiego pachnacego polskiego pomidorka :D Buzialki dla wszystkich dziewczynek 😘 Kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znikam, nie znikam :P Ale @ się dzisiaj pojawiła i nie mam siły. Cały dzień do bani przez to. Ale nie narzekam, bo @ przyszla jak w zegarku (tabelka już dawno przestała być aktualna :P ) W czwartek idę do lekarza po dalsze wskazówki. Czuję siętrochę, jak grze komputerowej, w której zdobywa się kolejne punkty i przechodzi na dalsze etapy. Tylko nie wiem co bedzie po game over i kiedy to nastapi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - podejrzewam, ze to nie Ty tylko ciśnieniomierz miał zły dzień :P A ja bym chciała być zimową mamą :) Sama jestem wakacyjnym dzieckiem i przez cale życie mama mnie \'uświadamiała\" jak będąc w 9 miesiącu w ciąży ze mną nie mogla wyjść z domu tylko dlatego że żadne buty na nią nie pasowały. Była wielka akcja kupowania japonek bo nic innego się nie nadawało. Teraz to może i śmiesznie brzmi ale wtedy to był dramat, kupowało się to co było a nie to co chciało, a tu do pracy w czymś trzeba chodzić ;) Moja młodsza siostra jest zimowym dzieckiem i wtedy problemem była kurtka :P Każda pora roku ma swoje plusy i minusy, najważniejsze aby zajść w ciążę i ją donosić, no i urodzić zdrowe dziecko :D Ryba___lufa - no patrz jaka grzeczna @, tylko boy jej tak już nie zostało. Wytłumacz jej że przychodzi ostatni raz i na 9 kolejnych miesięcy ma urlop ;) Betty - czy u Ciebie wszystko ok, miało Cię nie być tylko w weekend a tu już środa zawitała :( Pewnie się zastanawiacie co ja robię na kafe o takiej godzinie? Solenizanta do pracy wyprawiałam, M ma dzisiaj święto więc w drodze wyjątku zrobiłam mu śniadanie :D Niech zna moje dobre serce ;) Życzę WSZYSTKIM miłego dni i zbieram się do pracy 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z powyższym gdyby mnie nie było wieczorem to wybaczcie ale jestem usprawiedliwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Rybka___no jak co, happy and, jak dla mnie jestes juz na ostanim poziomie, dlatego bedzie bonus w postaci brzucha:D:D:D:D Surfi__tez cie szukam jak usiade na gg, musimy sie koniecznie zlapac....wlasnie mam przed soba ost numer M jak Mama, booski, mam nadzieje,ze go tym razem dostaniesz, z reszta polecam wszystkim, ja juz kupowalam przed ciaza:P Aisza_____bardzo dobrze,ze wszystko w porzadku, wiem ,ze ten fenetorol nie jest przyjemnym lekarsstwem, brala moja kolzenka, najwazniejsze,ze Bartus ma sie dobrze❤️ Jagoda____tez nie zamierzam szalec z rabartami, bo jeszcze jakis inter kosmos wyhoduje jak Voltare:P, pare kwiatkow, bo cos czuje ,ze ba;lkon to bedzie moje okno na siwat przez ost tygodnie ciazy, koncowka przypada na lato, mam nadzieje,ze nie bedzie upalne, ufff ANi_____zajrzyj do Nas i napisz jak sie czujesz ?????mam nadzieje,ze pierwsze emocje opadly, wejdz na bociana, wejdz na invicte i topic czkeamy na bociany tej wiosny, naprawde polecam, moze to ci pomoze👄 wlasnie zasiadam do sniadania, M poszedl do pracy na 12 godzin, ja mam ambitny plan porzadkowy, zobaczymy, narazie relaksik, milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero p[rzeczytalam z jakiego powodu.............. pozycz w moim imieniu wszystkiego najlepszego M, duzo juz ma, cudna zone, fajne zycie, niech jeszcxze mala borowka sie pojawi do kompletu i bedzie super:D:D:D ales mnie pocieszyla z tymi butami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.art.com/asp/View_HighZoomResPop.asp?apn=10285466&imgloc=8-847-Z000YMM9.jpg&imgwidth=775&imgheight=774 dzień dobry 🌼 wstajemy 🌼 http://www.art.com/asp/View_HighZoomResPop.asp?apn=10231592&imgloc=9-942-Z000XQZ2.jpg&imgwidth=772&imgheight=777 :) http://www.art.com/asp/View_HighZoomResPop.asp?apn=10231843&imgloc=9-942-Z000XQIN.jpg&imgwidth=692&imgheight=866 gdzie się kobietki podziały? http://www.art.com/asp/View_HighZoomResPop.asp?apn=10231842&imgloc=9-942-Z000XQIU.jpg&imgwidth=690&imgheight=868 miłego dnia ja lece ;) ;) witajcie i witam dwie nasze kobietki które już rankiem zawitały Jagody, Malolepsza 🌼 🌼 przepraszam, że tylko rano zaglądam, ale póżniej biore się za pakowanie rzeczy do kartonów, jak mężuś wróci z pracy pakuje je i przewozimy do naszego mieszkania, a tak je rozpokowywuje, ech staram się jak moge, żeby się nie przeforsować, ale jak mam siedzieć bezczynnie w domu to mnie krew zalewa, więc pomału sobie pakuje bo w wekend mamy przewozić większe sprzęty, tak, że jak narazie pewnie nie będe mogła tak często zaglądać, ale pamiętam o was i choć rankiem staram się zaglądać :) buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie dziś pogoda w miarę możliwie znośna, nawet słonko gdzieś niesmialo zaglada zza chmurek, pewnie uda mi sie wybrać dziś na spacerek jakiś...np. nakarmić te łabedzie :) Moniś z okazji 100dnióweczki pełno zdrówka i szczęścia, lekkkiego porodu i później juź też samych radości ze swojego krasnalka... to dla niego http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27515647-27510001.html http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27515638-27510001.html http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27514252-27510001.html http://www.benbaby.pl/images/CA2-250.jpg http://www.benbaby.pl/images/CA2-249.jpg http://www.benbaby.pl/images/CA2-298.jpg http://www.benbaby.pl/images/CA2-400M2.jpg http://www.benbaby.pl/images/CA2-269.jpg Aisza__..ważne, żeby Bartuś był zdrowiusi J Jagody__no zobaczymy czy trzeci raz ci się uda wygrać zakład J Co do porodów, ja jestem dzieckiem wiosennym, moje będzie jesiennym krasnalem, myslę wlasnie że mamy wiosenne i jesienne mają w miarę najlepszą sytuację, bo ten najgrubszy moment nie mają ani a gorąco ani za zimno, i nie ma problemu takiego z butami czy kurtkami....ale to tylko moje zdanie.... Voltare__oby pomidorki rosły pięknie...sama przyjemność je doglądać i potem ze smakiem zajadać się własnymi pachnącymi pomidorkami, bo te kupne nie sa nawet w 50% takie jak samodzielnie wyhodowane....J Dla wszystkich nie wymienionych babolek wielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla__brzusio uroczy, a ty bardzo ładnie wyglądasz. Wróżę dla Ciebie chłopca :-) Mnie trochę powrócił humor, ale tylko trochę :-) I oczywiście wzięłąm sie za robotę przy remoncie-ale nikt nie widział. Tylko pozamiatałam, nic więcej :p Malolepsza__to nie fajnie że twój M gdzies wyjeżdza, mój M tyle co wrócił, ale było to tylko 1,5 tygodniowe delegace w ciągu jednego miesiąca, więc dało sie przezyć :-) Ale jak wróci to bedziecie już wszyscy razem w trójkę :-) A i w końcu też nie zostajesz sama-masz córunie przy sobie :-) Zaczyna mi się nudzic, nie wiem co tu robić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis___no to ost runda, jeszcze jedno okrazenie i masz finish:D:D:D:Dsupoer Milla___ale z ciebie piekna kobieta:D:D:D.....a dzidzius uroczy i widac ze juz sie rozpycha:D Surfi___wywalilo mnie po chamsku z gadu😠a ja ci takie elaboraty pisalam, w koncu patrze a mnie nie ma, wykonalam kilka czynnosci zeby odzyskac lacznosc, niestety nic oprocz czekania, nie moge zrobic:( czkeam z niecierpliwoscia na wiesci po usg, w koncu sie zobaczycie, trzymam kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza :) A ja tez pisze i pisze i nici z tego Ech to gg, :( Monis, wszystkiego najlepszego dla synka 100 dni minie szybciutko..chociaz mi sie dluzy :( Milla, ale piekny masz juz brzusio. Szybciutko taki okraglutki :) jagody, przekaz mezowi 100 lat w zdrowiu i szczesciu. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! Ja dzisiaj jak po przysłowiowy ogień - musiałam przynajmniej zajrzeć czy się coś ciekawego nie wydarzyło podczas mojej dopołudniowej nieobecności;) Dzisiaj przygotowywałam miejsce pod moją pomidorową plantację:P i teraz padam! A propos plantacji znalazłam coś jeszcze - moim zdaniem fajurskie :P - chyba sobie zamówię:D:D:D Same oceńcie: http://www.allegro.pl/item346195452_ostre_i_seksowne_papryfiutki_sprawdz_cene_.html :D Jagoda - serdeczne życzonka dla mężusia! Milla - zdjęcia super, brzusio również - nic dodać nic ująć:) Obowiązkowe głaskanko! Zmykam do wanny;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - ten powyższy link to również dla Ciebie jakbyś pomysła nie miała na balkonową rabatkę!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare ale super :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Chyba sama bym sobie kupila jakbym byla w Polandzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare___świetańskie :D kupuj i uprawiaj...myślę, ze nie przez przypadek akurat ty znalazłaś taką roslinkę...to jakiś znak :) tak więc kupuj babo i bez zastanawiania się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wykąpana - ale boskooo! fasolka - no pewnie, że kupuję:P Ciekawe czego niby ma to być znak:D:D ja odkąd się na wiochę wyprowadziłam to lubię takie eksperymenty:P Jak mieszkałam przez pewien czas we Wrocku to miałam do dospozycji tylko mały parapet - za to teraz nadrabiam:) A żebyście wiedziały co mój mężuś sobie ostatnio posadził:P:P:P MIałam tego nie pisać, żeby mi go za to nie zamknęli:P, ale skoro z jego plantacji i tak nici, to napiszę:P Powybierał sobie z karmy dla ptaków ziarenka konopi i powsadzał do doniczki. Chciał się przekonać czy uda mu się coś od pestki wyhodować. Ale jakby nie było takie ziarenko wymaga jednak podlewania - bez wody ni hu hu!:D A ja powiedziałam, że ręki do tego nie przyłożę. No i d... blada - ziemia wyschła na pieprz razem z ziarenkami i nie wyrosło nic. Na tym koniec kariery rolnika-amatora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - u mnie juz zasiane:P, tylko małpy narazie nie chcą wzejśc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - serio? a dawno posiałaś?:D Chyba mimo wszystko zaryzykuję - żadna to kasa, a może akurat się uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare___pytanie czy Omega mówiła o papryfiutkach czy o tej konopii :P :D bo to różnica jest ?? Onega przyznaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą to ja na wsi mieszkałam całe życie i wiecie nie sądziłam, że po tych kilku miesiacach mieszkania w mieście tak bardzo bede tęsknić za zielenia ciszą spkoojem za moja wiocha ...... a tak tęsknię jak cholera :( 😭 tesknie za ogrodem, za zadzeniem, za ziemią, za zapachem skoszonej trawy, za ciszą za brzekiem pszczół zapylajacych kwiaty, 😭 nie wiem jak ja sobie to wszystko zrekompensuję? a moje dziecko też nigdy nie pozna co to jest - tyle co wyjedzie do dziadków na wieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiście, że fiutki:P:P:P:P zasiałam kilka sztuk tydzień temu, ale bratowa dostała ode mnie też kilka sztuk i zasiała 3 tygodnie temu i dwa jej wzeszły, i już ma takie ok. 8 cm.:D:D:D Zobaczymy, jak będzie u mnie. Ja jak je zobaczyłam, to od razu kupiłam, tak dla jaj:P swoją droga ciekawe, czy rzeczywiście tak zaowocują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×