Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

jeszcze raz tabelka bo złą skopiowałam :) musicie wybaczyć babie w ciąży.... :) Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1-0?........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................38....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................32 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31.........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................27......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .26.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................19....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................19.......... ........????.19.10.08 milla77............30.........................17.....Hel enka/Kuba.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, z ta waga to tak nie bedzie ze 4 kg :) Moja Ninka w 33 tc wazyla 2 kg, a teraz wazy 3kg..i jakbysmy doczekaly do terminu z porodem to bedzie wazyc gora 3,5 kg. Wiec glowa do gory. Ale uwazaj na siebie i lez ile mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze pod koniec dnia wiecej sie tu babek zleci a tu tylko kilka odwaznych napisalo ... nio co to ma byc?? monis mam nadzieje ze juz oki i ze skurcze juz sie nie powtorzyly ! super ze synus bedzie sie mial Bartus z kim bawic🌼 jagody kochana no to milego wieczorku ci zycze :) a coz to dobrego M kupil do kawusi?? moze zostanie troszke dla mnie?? agnes 👄 surfi a jak sie czujesz?? 🌼 calej reszcie po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ah czytam i czytam was i tyle w was optymizmu:) Staraczka - do lekarza marsz! Nawet innego odwiedź dla spokoju. Będzie dobrze - zobaczysz. A ja wieczorkiem Mille idę odwiedzić - nasze chłopaki pewnie męskie rozmowy będą prowadzić a my sobie poplotkujemy i powspominamy jak to z naszymi dzieśmi było i dalej bedzie nakręcać nas na dzidziusia - obłedna ta dziewczyna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, a w sumie to dziwnie sie czuje. Ciagle boli mnie krocze, w srodku jakby mi ktos srubokret wsadzil i krecil czasem :o Jak wstaje to chodze jak kaczka, a wysiedziec nie moge i nosi mnie, ciagle cos robie, przkladam...a jak za dlugo chodze to Ninie nie pasuje i zaraz sie prezy cala. W sumie jej sie nie dziwie, bo tez jej nie wygodnie. Czasem pojawiaja sie nieregularne skurcze. W nocy mnie jeden dzis dosc silny nawet obudzil. A tak poza tym to dobrze wszystko :D:D:D A ty? Skurcze ustapily? Duzo wypoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolpeszaa
I ja sie melduje wieczornie:D Monis____spokojnie, niech malutki jeszcze troche w brzuszku u mamy psiedzi przynajmnij 6 tygodni, takze kochana korzystaj ile wlezie i lez. Jagoda____takie spontany sa najlepsze, niewiadomo, czy to na ciachu sie zakonczy:P:P:P:Pmy tez zawsze niby od ciacha zaczynamy/lismy, a tu weekendzi takze milej zabawy:D Surfi____rzeczywscie coraz wyrazniej czuje moja artystke a i kopniaczki coraz mocniejsze, dobrze niech malutka rosnie, dzisiaj sie wzruszylam bo przylapalam mame jak obrabiala pieluchy flanelki kordonkiem, szydelkiem, boziu jak to cudnie wyglada:D:D:D:Dmama ,kiedys na zamowienie robila serwety i dziergala swetry, stare czasy, ale teraz dla wnuczki sie ta umiejetnosc przyda, juz zamowilam dla malej czapke i kpelusz z rondem:D A Twoja rozrabiaka pewnie juz coraz mocnije napiera, dzisiaj oficjalnie zakonczyl sie 37 tc gratuluje, ciaza jest juz pelnoprawnie donoszona:D:D:D:D:D:D:D ja sie odmeldowuje, znowu ide balowac na grilla, zimno, ale grillowi przeciez nie przeszkadza, chyba nie zmarznie:P:P:P:Pa tak serio bedziemy siedziec w domku, a grill na dworzu sie rozpali to pa🖐️ milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia___pogon mille do meldunkow:Dno i oczywscie nakrecajcie sie pozytywnie, fajne takie babskie ploty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza - pogonię, opuszcza się dziewczyna :) Zmęczona chyba chodzi ostatnio no i te bóle... Ale szczęśliwa jest, to niezaprzeczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje liste obecnosci. Moniś----------uważaj na siebie ,tak jak napisała malolepsza niech synuś posiedzi jeszcze w brzuszku przynajmniej te 6 tyg. Surfitka-----------cos mi sie wydaje ze Ninka chce juz przyjsc na swiat, ale dzieki masz juz ciaze donoszona wiec nie bedzie zle trzymaj sie!!!!!!!! Na urodzinkach było super przybyło troche kilogramów ale tym sie nie przejmuje ja potrafie szybko zrzucic zbedne kilogramy:P:P:P Pogoda u nas dzisiaj niczego sobie wprawdzie nie ma słońca ale jest ciepło. Malolepsza odpoczywaj sobie i grilluj zostaw kawałek kiełbaski wieczore po nia wpadne:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj do porodu to mnie się nie spieszy, jak narazie mam stracha :( surfitka ty już za chwilke będziesz mieć maleńką przy sobie, mmmm super co do wagi mojego wiercipięty, to sprawdziłam i jak na ten tydz ciąży jest prawidłowa, więc może nie będzie taki wielki :) no ale moja córcia ważyła 2800 i miała 50cm, a poród miałam trudny (delikatnie mówiąc) więc teraz mam stacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Ale ja dzisiaj śpiąca jestem!!! maasaaakra! Już 3 kawy za mną i dalej bez zmian! 💤 W pracy ściemniałam ile wlezie - to był głupi pomysł, żeby tam dzisiaj w ogóle iść:P malolepsza - a ja się pochwalę - lubię robić na drutach i na szydełku też:D Na szydełku to takie podstawowe sprawy, ale na drutach ze sweterkiem, czapą i szalikiem bym sobie poradziła;) Kiedyś nawet zrobiłam kilka swetrów dla siebie - pierwszy to mi wyszedł taki, że po praniu zmieściłabym się w nim razem z mamą:P ale kolejne już były \"na miarę\":P Udanego grilka!;) Widzę, że to tak jak u nas ostatnio - my z koleżanką w domku, a panowie dokańczali pieczenie pod parasolem, po czym również wylądowali w chacie:D Surfitka - oj ja obstawiam, że Ninka nie wytrzyma w brzuchalku do przewidywanej daty porodu:D Jagoda - udanej impressski -póki możesz to nie żałuj sobie;) Dla wszystkich po wielkim buziaku - muszę zrobić sobie przerwę, bo mężuś mnie od kompa wygania!:( Ale za to jutro idzie do pracy to sobie nadrobię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! dzis mialam dzien! ostatnio snilo mi sie ze w piatek dostalam przekazem pocztowym zwrot z urzedu skarbowego .postanowilam tam zadzwonic i moge sie spodziwac w najblizszych dniach. przed obiadem poszlam do sklepu i jak wracalam uslyszalam malego psiaka,ktory byl w misce dla psa(tam suni poscielilam)poszlam do domu zostawic zakupy wychodze a nasza Miska przed drzwiami z rodzacym sie malenstwem,jak ja zobaczylam zaczela uciekac i ciagac tego szczeniaka zlapalam go -mial jeszcze nie przegryziona pepowine. zaprowadzilam sunie do jej palensta i niech sie nastepne rodza.musialam dokonczyc obiad i zostawilam ja na chwile przychodze a tu maly szczeniak jeszcze w tej blonie-lozysku zaczelam go wyciagac bo sunia nic nie robila i szczeniak dalej nie wychodzil.piesek chyba sie napil wod plodowych bo az chrapolil i z noska mu wyciekala. i taak z mala moja pomoca urodzily sie 4 szczeniaki. sunia byla niedoswiadczona bo to jej pierwsze dzieci.pomoglam szczeniakom znalesc cycuszki bo nic nie jadly. ale juz jest dobrze wszystkie przy cycach wtulone w ciepla mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nowo ustanowionym staropolskijm zwyczajem zamykam dzień na kafe:P:P:P Ale może mnie jutro wybawicie od obowiązku otwarcia????:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, byle nie ja ;) Bo tak to do popoludnia nikt nie skrobnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Siedzę i siedzę i skoro nie ma do tej pory :P chętnych to nie pozostało mi nic innego jak tylko wyprzedzić dzisiaj Omegę i uznać dzisiejszy topikowy dzień za otwarty☼ POOBUUUUDKA ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ WSTAĆ! ♪ ♫ ♪ ♫ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to widzę, że wczoraj wieczorem byłyście super rozmowne - to tak jak ja;) Właściwie to ja wieczorem miałam już czas, ale mam "genialnego" sąsiada, który mnie tak wyprowadził z równowagi, że przez cały wieczór cisnęły mi się na usta jedynie same niecenzuralne %$^#!%$^#!*%$^#! ... słowa:P To jest takie małżeństwo po 60-tce, siedzące w domu, zgorzkniałe, zazdrosne o wszystko i czepiające się wszystkiego! Są tak przyjaźni dla otoczenia, że nie odwiedza ich ani rodzeństwo (chociaż mają po kilkoro), ani wnuki, a dzieci baaaaardzo rzadko. Dobra, więcej nie piszę, bo nie będę się znowu ładowała od samego rana! 😡 Betty - to widzę, że Ci się rodzinka powiększyła i to od razu o 4 osobniki:D Myśmy planowali wstępnie dopuścić naszą psinkę w tym roku, ale wspólnie uznaliśmy, że to jeszcze głupol - sama zachowuje się czasem jak szczeniak - biega po lesie jak opętana - widać najpierw wywalony jęzor, potem uszy, potem resztę szczęśliwego psa:D w rzece takie harce odstawia, że aż trudno sobie wyobrazić, że byłaby w stanie zająć się szczeniakami. W sumie znajomi się już dopytywali, bo już kilka osób chciałoby od niej szczeniaczka, ale jeszcze damy jej jakiś rok aby bardziej dojrzała. Idę sobie kawę jakąś zrobić - nie będę zaczynała przecież dnia od sprzątania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABY - wyłazić z wyrek!!! :P:P:P Czekam tutaj na Was i czekam♥♥♥, ale teraz to naprawdę muszę już zabierać się za sprzątanie 😠🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem:D:D Voltare - aleś sie przejęła otwarciem dnia!:P podziwiam cię, za tak wczesną pobudkę i to na dodatek przy wolnym dniu!!!!! Surfi - nie miałabym sumienia - chociaż, jakbys się uparła, to przed pójściem spać mogłabyś dzień u nas otworzyć:P:P:P będę wieczorkiem, jadę na zakupki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - a Ty myślisz, że jakby K. dzisiaj nie szedł na 6:00 do roboty, to ja bym dobrowolnie się o takiej porze przed kompem pojawiła?:P To przecież u nas standard, że on się nie potrafi w sobotę sam po cichu do pracy wyprawić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D:D Voltare - przywróciłaś mi wiarę w człowieka bo jak zobaczyłam ten wpis po 6 rano to zdębiałam :P:P a to się jednak okazuje, ze z Tobą wszystko w porządku ;) Omega - a co w tym dziwnego, że mamusia pierwsza wstaje i ostatnia spać idzie ;)To chyba standard więc dlaczego na topiku ma być inaczej. Betty - no to się Wam rodzinka powiększyła :D Mam nadzieję,z ę sunia stanie na wysokości zadania i pięknie zaopiekuje się szczeniaczkami. Aisza - M przyniós sernik - jego ulubiony i szarlotkę. A tak swoją drogą to Ty się po urodzinach na ciacho wpraszasz? Eeeeeeeeeeeeeee to chyba słaba byla imprezka ;) Nelcia - podobno piekłaś Aiszy ciasto na urodziny?? Ale chyba jej nie wydzielałaś po kawałeczku bo dlaczego jej ślinka leci na samą myśl o słodkościach :P Agness - ale mi narobiłaś smaku na ten kalafior, chyba przy najbliższej okazji się skuszę. Moniś - odpoczywaj i dbaj o Was bo bardzo nam miło będzie przywitać Kubę po tej stronie brzuszka jednak wolałabym żeby przyszedł na świat w terminie. Kolejny narwany chłopak najpierw się Bartuś Aiszy śpieszył teraz ten maluch - co jest z tymi facetami? Justyna - jak samopoczucie - choroba odpuszcza? czy już może chłopaków pozarażałaś i dopiero jest dramat w domu:( Martunia - a co nam zostaje jak nie optymizm? w przeciwnym razie czekałby nas odział psychiatryczny ;) aczkolwiek to nigdy nie jest wykluczone, przynajmniej jeżeli o mnie chodzi :D Malolepsza - a Ciebie ewidentnie ciągnie do rudych włosów powoli już nawet nick zmieniasz na pomarańczę ;) Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKIE, zwłaszcza te nie wymienione 🌻 i chyba trzeba sie wziąć za jakiś obiad bo samo się nie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca_już-9_cykl
Malolepsza i Surfitka bardzo dziękuje za przyjęcie mnie do Waszego grona :) A możecie mi powiedzieć jak zaczernić nick ??? Od rana nie mogę się dodzwonić do mojego lekarza, wprawdzie plamienie wczoraj ustało, ale dziś śluz ciemniejszy (żółtawy), więc już wszelką nadzieję straciłam. Zdążyłam sobie z rana popłakać i już mi lepiej :) Malolepsza wszędzie czytam o prolaktynie, ale na różnych forach inny dzień badania. I już sama w końcu nie wiem kiedy najlepiej wykonać badanie prolaktyny, bo progesteron 7 dpo. Jeśli możesz napisz mi proszę jakie jeszcze powinnam zrobić badania i najlepiej, w którym dniu cyklu. Z góry dziękuję i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca_już-9_cykl
Wyczytałam też, że przy badaniu prolaktyny trzeba w jakimś odstępie czasu dwa razy pobrać krew, a w między czasie podają jakąś tabletkę ??? I weź tu bądź mądry ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca_już-9_cykl - witaj :D wejdź na stronę główną forum i tam nad tematami masz opcję internautko zaczernij swój nick - kroczek po kroczku zgodnie z wskazaniami i powinnaś zmienić kolorek. Jeżeli mogę coś zasugerować to wybierz jakiś krótszy nick niż w tej chwili :) jeżeli chodzi obadanie PR to ja wprawdzie specem nie jestem ale miałam ją badaną między 2-4 dc, a to co piszesz o jakiejś tabletce to zapewne chodzi o badanie w obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca - ja prolaktynę też badałam w 3dc, ale tylko dlatego, że robiłam ją razem z innymi hormonami, które należy badać właśnie w 3-5dc. Generalnie samą prolaktynę robisz w dowolny dzień cyklu. Jeżeli chodzi o badanie z obciążeniem - najprościej rzecz ujmując - robisz ją raz, potem łykasz tabletkę (metoclopramid) i po godzinie badanie powtarzasz. Jak już będziesz miała wyniki to wpadasz tutaj na forum;) i zawsze Ci ktoś to pomoże zinterpretować:P Wracam do obiadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolpeszaa
Witajcie kumochy👄 dacie wiare,ze ja wrocilam wczoraj o 1 w nocy, spalam dzisiaj za to do poludnia:P Starajaca sie____dziewczyny juz podowiedzaily, najlepiej jakbys zrobila badania wszystkie razem miedzy 1 a 3 dc, w tym FSH, LH, PRL, odrazu TSH, ciala anty TPO, gdzies w polowie cyklu Estriadol i LH, a po owu progesteron, bedziemy mialy juz pewien obraz jesli chodzi o gospodarke hormonalna, jak o czyms zapomnialam dziewczyny dopoiszcie. bardzo wazne jest badanie nasienia, mam nadzieje,ze namowisz swojego mezczyzne, potem jest szereg innych badan, ale narazie podstwy, pozniej podpowiemy co dalej, uszy do gory:D Voltare_____czapki z glow!!!! 6 rano, kobieto podziwiam, ja na pocztku ciazy wastalawalam dzien w dzien o 5,6, a teraz widze ze srednia to 9, 10. To ty zdolniacha jestes z tym szydelkiem i drutami, ja tez sobie sweter zrobilam, lezy do tej pory niezszyty w szafie:P:P:P:P Jagodka_____co dzis kuchnia poleca???ja skonsumowalam pyszna rybke, mniam Betty___z ciebie to prawdziwa akuszerka, brawo:D Moja Majka zrobila mi niespodzianke i dzisiaj pzychodzi do ukochanej ciotki, dobrze,ze chcoiaz zadzwonily,ze przyjda, mialam chwile zeby na miasto wyskoczyc i kupic jakis drobiazg w postaci malegodoktora i malowanek z kredkami, ale sie za nia stesknilam,korzystajac z okazji robie dzisiaj kinder party, zjechaly sie dzieczyny na weekend z dalekich stron to zaprosilam z dzieciakami na podiweczorek, ale bedzie wesolo:D:D:D Ninka 9 mscy, Ninka 15 mscy, Majka 3 latka, zuzia 3 latka:D:D:D:D:D uciekam tymczasem, bo musze zrobic jakies galaretki:D 🖐️ i po 👄dla wszystkich bez wyjatku:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja starająca się :) Jagody_skorzystałam z Twojej rady i zmieniłam na krótszy nick:) Voltare_dziękuję 🌼 Malolepsza_jak myślę sobie o tych wszystkich badaniach to, aż mnie strach ogarnia. Jeśli chodzi o badanie nasienia to mimo dobrych chęci M. nie wyszło - taki stres go złapał :( Więc niedługo trzeba będzie przeżyć to jeszcze raz :(. A jeśli chodzi o badanie PR w początkowych dniach cyklu to wyczytałam, że np. w I fazie cyklu może być ok, natomiast dopiero później wzrasta, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Na razie odpuszczę sobie te czytanie i poczekam, aż mój lekarz odbierze telefon, bo od rana nie mogę go złapać :(. Pozdrawiam Wszystkie starające się, przyszłe mamusie oraz mamusie i babcie topikowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×