Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Cześć babolki:) Mandat zapłacony:P Na dworze nadal leje, Mężuś wymiękł i śpi (woli mi się nie narażać:P i raz po raz powtarzał dzisiaj jak to mnie kocha, ale coś mi się wydaje, że próbuje tym załagodzić wczorajszy występ na drodze:P:P:P Też go kocham:D ) Jak to dobrze, że ten tydzień jest taki krótki - może nawet uda mi się na piątek wykombinować dzień urlopu... - wtedy będę się byczyć aż do obłędu!:P Milla - zdjęcia śliiiiczne!:D Super wyglądacie! I cieszę się, że się imprezki udały:) A za to teraz oszczędzaj się ile wlezie - robota nie zając:P Justynka - widać rośnie Ci mały kierowca;) Fajniusi chłopczyk - aż się wierzyć nie chce w to wszystko co nam tutaj na jego temat wypisujesz:P:D Telesforka - właściwie to już moje staranki zbliżają się ku końcowi, ale co tam - w końcu K. nie musi o tym wiedzieć no nie? :P Jeżeli chodzi o bycie na bieżąco z moim cyklem, to mój mężuś wie tylko kiedy @ przychodzi i kiedy się kończy:P ok - mamusie wycałować proszę dzidziusie 😘, przyszłe mamusie - głaskanko dla przyszłych skarbeczków 🖐️, omega, nelcia - po 🌻, dla całej 1 tabeleczki 😘 - a wszystkim życzę spokojnej nocy i kolorowych znów 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeze mowiac wydaje mi sie ze te 182 dni to nie tycza sie nas ale sie Was pytam choc mam jeszcze czas, no ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie baby kochane Betty____owszem, te 182 dni dotycza nas, ten okres mozesz byc na zwolnieniu, jesli poszlas na zwolnienie przed 12 tygodniem takie zaswiadczenie musisz zalatwic bo w przeciwnym wypadku zostaniesz bez kasy. Zakład pracy powiadomi cie w odpowiednim momencie,ze masz to złatwic, z dokumentami idziesz do swojego lekarza prowadzacego ciaze, przydadza sie jakies dodatkowe załaczniki jak np wypis ze szpiatala, taki zasiłek jest przyznawany zwykle na trzy miesiace, czyli na te brakujace 12 tyg do urodzin dziecka, własciwie czysta formalnosc, z tego co sie orientuje maja zmienic ten przepis, bo wiadomo,ze kobieta w ciazy nie wroci do pracy w 7 mscu jesli jest na zwolnieniu od poczatku, ja taki w niosek juz złożyłam Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................27......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................19....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????.19.10.08 milla77............30.........................17.....Hel enka/Kuba.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 no i oczywscie zmiany w tabelce, dzisiaj nawet dosc spore, ech jak ten czas leci:P Milego dnia moje Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepszaa- slyszalam ze zaklad powiadamia,ale nie musi. serdecznie dziekuje za pomoc,wiedzialal ze tu najpredzej sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty___tak ja juz zlozylam, termin uplywa mi 28 maja, jak wiesz poszlam juz na zwolnienie od 29 listopada, chcoiaz o ciazy dowiedzialam sie na sto proc 19 grudnia, do pracy juz nie wrocilam, wiec liczy sie ciaglosc zwolnienia, a nie od kiedy mam zwolnienie ciazowe, Ty masz troche czasu, chociaz nalezy skladac wniosek juz na 6 tyg przed terminem 182, wtedy szybko rozpatruja wnosek, oblicz sobie od kiedy jestes na zwolnieniu i skladaj szybko papiery wlasnie zabralam sie za porzadkowanie stanowiska Ameli, robie to na raty zeby zbytnio sie nie forsowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Tobie przyslali czy sama jakos zalatwialas,nie wiem moze dzwonilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty _____o tym,ze trzeba to załatwić wiedzialam juz wczesniej, ale do mnie zadzwonila mimo tego ksicegowa ode mnie z pracy,ze przygotowała mi dokumenty i zebym jak najszybciej je odebrala, to bylo juz calkiem dawno, a zaswieadzcnie zlozylam w zeszlym tygodniu, w raziue jakby sie nie wyrobili z decyzja na czas placa wyrownianie, takze pieniadze na pewno nie przepadja, jak mozesz zalatw sobie to wczesniej, unikniesz czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małolepsza____________ wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, szczęścia ,zdrowia i pieknej zdrowej i slicznej Marcelinki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza: Może Ci już inni życzenia składali i Twoja twarz była uśmiechnięta, lecz jest jeszcze jedna osoba która też o Tobie pamięta. Ona ci życzy: dużo zdrowia,szczęścia i słodyczy długich wspomnień, pięknych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza 🌼 🌼 🌼 Wszystko, co było Twoim marzeniem.. co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione! 100 lat kochaniutka !!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzięki przyjaciółce (tak tak, Ty wiesz że o Tobie mowa) zawitałam do was i na poważnie będę staraczka.Ona ma zawsze na mnie dobry wpływ - ta moja kochana, piekna przyjaciółka. Przyjmiecie? I od razu pytam - o co chodzi z tą tabelką? Tzn wiem o co chodzi ale jaka jest zasada jej działani? Ktoś ją prowadzi, czy każdy dopisuje itd. W ogóle o regulamin formu proszę:) Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia, witaj :) Do tabelki dopisujesz sie sama, wpisujesz dane, ile cykli sie starasz i kiedy spodziewasz sie najblizszej @. A moze nie przyjdzie juz??? A skoro chcesz z nami pisac musisz nam zdradzic wiecej informacji o sobie. Co robisz, jak dlugo sie starasz no i kim jest ta przyjaciolka :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko i inne miłe:) Odpowiadając: Mam 32 lata - prawie ufff. Mam 8 letniego synka z pierwszego małżeństwa, dobrego, łągodnego i cudownego chłopaka. Ile się staram - staram i niestaram od prawie roku, ale czas na poważne postaranie się o rodzeństwo dla synka i potomka dla ukochanego:) W zwiazku z tym tak głupio się dopisać do tabelki z 0 cyklem, co? A przyjaciółka kto? Jak da pozwolenie to się sama przedstawi, własciwie to powinna mnie zaanonsować:) Dziś zrobiła mi wykład (bardzo mądry z resztą) na tematy damsko męskie i szybkie przypomnienie zasad temeperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pisz pierwszy cykl i juz :) No i mam nadzieje, ze bedzie owocny. :) A na tajemnicza przyjaciolke poczekamy :P W koncu sie znamy no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie, znacie, co lepsze mnie też widziałyście na zdjęciach:) No to próbuję tą tabelkę dopisać:) Ale tak głupio wyglądam z tym moim cyklem:/ Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31.......................1-0?.........................19.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ....(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................27......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................19....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????.19.10.08 milla77............30.........................17.....Hel enka/Kuba.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza____ Z okazji urodzinek życze ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny. A przede wszystkim sazybkiego i bezbolesnego urodzenia zdrowej slicznej córuni 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 i to też dla ciebie: http://www.iprezenty.pl/images/produkty/info@linkflora.com1164485198s.jpg Martusia__witaj, życzę powodzenia w starankach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I aktualizacja tabelki Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31.......................1-0?........ .................19.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................37....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................31 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................27......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................27......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .25.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................19....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................18.......... ........????.19.10.08 milla77............30.........................17.....Hel enka/Kuba.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że nie napisze do każdej z osobna, ale dzisiaj jest taki paskudny dzień, że przespałbym cały -oby jak najszybciej minął Odezwę sie jak wróca do mnie jakieś siły witalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - nikt już nie przebije życzeń Mężatki, wiec ja się tylko skromnie dołączę, wszystkiego naj, naj.... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Martunia witaj:D:D:D:D ja obstawiam jagodę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka____dziekuje za mega zyczenia, Omnega, Agness👄 Martunia____dla mnie kazda jest podejrzana, fajny ten nasz topic i poewnie kazda chwali, tez mi przyszla do glowy Jagoda, ale chyba Milla:P Fajnie .ze do nas dolaczylas, no i ze swojeje strony zycze szybkiego spadniecia do II tabelki:D Ryba__Kobieto a Ty dasz w koncu znak zycia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia, a tak, totka..hahahahaha :D:D:D:D:D My z tych co nigdy w plec dziecka nie trafiamy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×