Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

losy Gołoty? na pewno była to krótka historia... :O :D biegasz rano?wiesz że bieganie na czczo sprawia że się chudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogłem zasnąć w nocy i w fifę napierdalałem do 4 rano...:O :O :O mam sieczkę w głowie a tyle zadań domowych że przez dwa lata mniej miałem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
ja zaraz na zajecia pendzem. nie chce mi sie baaaaaaaaaaardzo. czekacie na tomcia? ;););) miejmy nadzieje,ze sie jednak nie nawroci i na kafe wroci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podryw w tańcu to już chyba sie autorowi udał w końcu bo nie pyta:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może będzie w lutym nawet jak Ty mówisz że będzie w marcu i twój tomek góral wpierdal zainkasuje? :classic_cool: dostać dostanie-tylko czy przegra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwidzisz tomku-wczoraj może się wyklułem ale kto mówi że mniej przeżyłem...rozumiem że jesteś fanem polskich bohaterów-małyszów i admków- ale zrozum że nie można tak wybielać... czy nikt nie pokona adamka? nie rozsmieszaj mnie, tarver i johnson by go pobili jak na podwórku(szczególnie ten drugi bo pierwszy chyba na hw się grzeje), o hopkinsie nie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonała charakterystyka... :P dobrze że Cię do piekła nie wzięli jeszcze :) nie sądzę by 3 walkę z briggsem wygrał-do takiej pewnie dojdzie, czemu juz mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jones na adamka nie splunie,zresztą legenda jego już umiera po tych batach co ostatnio dostawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale właśnie poezja w tym jest jak oni to robią! czysta rywalizacja męska :classic_cool: powinnas się nagrzewać tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakty tomku sa takie ze póki co dwa razy wygrał z czego za każdym razem był mocno obity, zresztą często o faktach na wyrost mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blisko? jak blisko? po psykach się walą ale na poziomie to robią(przynajmniej ci których lubię pooglądać), po takiej obejrzanej walce ja bym od razu napiedalac się chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze tomku-tak tz napisałem, fakty są też takie że jego ryj wyglądał jak po randce z traktorem a briggsa jakoś nie...i tyle chciałem powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszczą, a jak-nie tylko nastolatki :P :P :P :P :P z może się zapisza na coś żeby się szkolić zamiast wyżywać na ulicy?różnie bywa nie widzę jej za mną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pride nie lubie bo parterowe turlanki mnie nudza, k-1 prędzej, poza tym czy Ty w ogóle kiedyś miałeś z tym czynną stycznośc?? zresztą nie twierdzę że kocham tylko walki brewstera bo łeb urywa - lubię też bardziej \"techniczne\" pojedynki o ile takiego rozróżnienia mozna dokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak znowu rozwalił-też przyjął swoje więc nie kręć tomi, ktoś Ci powiedział że nie można lubić też typowych bumów? dea nie daj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomku bądż kulturalny! jak i ja jestem :P babcia z pewnością wychowa go jeszcze na wojownika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobicie po śmierci??!!! postkamy? nie chce wiedzieć jakie to sowo miało być :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek wszyscy w domu? o co Ci chodzi z tym andrew53 przecież nic wiekliego nie powiedziała...:O ćwokiem jest, nic nowego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi ryj ma, jak przez słonia pocisnięty :O schabu nikt tu nie ma :P to dobrze bo już się bałem że tam tylko litery zabrakło :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się niemiło robi z powowdu Twoich oskarżeń Tomku :O :O ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od dziś wiadomo (juz Marek Aureliusz tak twierdził) że na ryju widać wszystko-to oczywiste i to podstawa komunikacji więc nie mów mi że wyraz twarzy gołoty swiadczy o czym innym niz pusty dekiel :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs jestem nie brr jakiś ... :O :O :D :D widziałem go w szatni gdy sie po wfie przebierałem-chciał mnie zajśc od tyłu ale wyczaiłem go bo broda mnie ubódł :O :O :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×