Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość do tomka
mezatka,szatanica jakby to tomus powiedzial ;) bo bez koscielnego,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
facet - ty mnie nie rozumiesz czy nie chcesz rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
jednak jestes poprostu glupi. powiedz - co studiujesz? jesli mozna wiedziec ofcors ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
a kto to jest szatan? bo dla mnie takie cos nie istnieje,wyroslam juz z tych bajek chlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
dziecko drogie - ciesz sie,ze nie jestes u mnie gosciem na teologii. wyniesli by cie ze te herezje. ale nie dziwie ci sie troche,bo w polsce jak bylam dzieckiem uczono mnie tego samego. tylko w tym wieku tomus to powinienes juz wiedziec,ze biblie sie interpretuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
jaki czysciec facet? kto to wymyslil? jesli jest w bibli napisane to powiedz gdzie - jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
a tnotabene - jestem studentka uczelni katolickiej. nie powiem jakiej i gdzie bo .....................;) a wiec tomus - nie pierdziel mi tu glupot na temat czysca,szatana,piekla i sadu najwyzszego! brednie totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
czyscca mialo oczywiscie. szczerze mowiac to naprawde mi ciebie szkoda. i bogu napewno tez bo napewno by nie chcial,zebys mial jego skaleczony wizerunek w sercu. tfu,ty raczej zyjesz wizerunkiem kosciola rzymsko katolickiego w wydaniu polskiej religii. zrobili ci pranie mozgu,i o to wlasciwie im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
juz mi sie jezyk placze po drugim piwku ;) trzeba isc spac chyba. dea - a ty dzisiaj o suchym pysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
jak wyobrazasz sobie pieklo? ze stoi wielki czarny facet przy grilu i czeka...................na mnie z widlami? a pozniej hop na ruszt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
tomek - a ty nie chcesz czasem zostac ksiedzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
dea - co ty na odemie lecisz ;) odnosze wrazenie,ze jakos "opozniona" jestes ;););).z odpowiedziami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błożesz Ty mój
Jaki ten Tomek uparty nic a nic nie daje sobie przemówić do rozumu może ziółka zaparzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
nie. nie jestes brzydki. nie ma brzydkich ludzi. to jest skrajnie subiektywne pojecie ,na ktore trzeba bardzo uwazac. powiedzialabym raczej,jestes wizualnie nieatrakcyjny dla ogolu kafeteria.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
hehe,chodzilo to o modem. literowka ;) ale mam nadzieje,nie jestes zla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwólcie że się wtrącę
I przytoczę cytat z Biblii...dla Tomka:) (J 8,1nn) A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień". 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
dziekujemy za cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyneczka z obrazka
Tomek jest bardzo brzydki. W szczególności nie podobają mi się jego włosy i oczy nie mowiac juz o nosie ktory wygląda jak kartofelek i murzyńskich ustach. Nie chcialabym takiego chlopaka, brzydkiego, zakompleksionego, nieśmiałego. Wolę przystojniaków jakkolwiek miałoby to znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwólcie że się wtrącę
Nie ma za co. Wydaje mi się jednak, że Tomek go nie rozumie. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
tez tak mysle,ze on nie zrozumie. a ja koncze trzecia puszeczke i zastanawiam sie nad nastepna ;) dea - dawaj szklaneczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyneczka z obrazka
Do piekła idą brzydcy bo brzydcy z reguly sa zli i podli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwólcie że się wtrącę
Przepraszam Tomek...czy uważasz się za jedynego sprawiedliwego na tym forum? Jedynego moralnego? Bo z Twoich wypowiedzi to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
jestem ciekawa co tomek sadzi na temat : EUTANAZJA. otwieram dyskusje (zmiana tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwólcie że się wtrącę
Tomek, wybierasz zasady chrześcijaństwa według własnego widzimisię. Cytatu nie akceptujesz, bo Ci nie pasuje, mimo że Jezus tak powiedział. Pasuje Ci natomisat fakt, że Jezus pił wino. Jesteś dwulicowy. Wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
tomek - siedzac tyle czasu w internecie jestes potencjalnym czynnikiem duchowego zanieszyszczenia srodowiska. takze grzeszysz moj chlopcze. niewykorzystujesz czasu na modlitwe do boga tylko lechtasz swoje pokusy siedzac na kafe. bog to widzi i napewno nie jest zadowolony z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
czyli udajesz,ze niby nie wiesz;) czy jak) bo chyba nie wmowisz nam,ze nieswiadomie przesiadujesz tu tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwólcie że się wtrącę
Tomek, wijesz się jak piskorz, nie odpowiadasz na pytania, używasz jakiś wymijających odpowiedzi. Jak nie nam to sobie odpowiedz na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×