Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

to ten co wpierdolił w pazdzierniku pogromcy tysona(jak onm miał? mccline? ) proszę o zwycięstwo andrew53 i wjeb dla górala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcbride-wiedziałem że jakoś po szkocku...gołota ziomka powinien zabić... a Ty stanczyk zainteresowany tematerm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie-tylko że wiemy jak andrew53 walczy z narwanymi...krótko...jak on z ruizem przeżył...:O jak on to wygrał?!-bo dla mnie wygrał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Bowe\'em sobie radził to polecieli i na Lewisa... czy Adamek wygra to zobaczymy, ja mam nadzieje ze znów będzie miał miazgę z gęby przegrał tylko przez psychę, nic więcej stwierdził że więcej będzie z Ciebie pożytku widocznie w tej dziedzinie...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakiej federacji i o jakiej wadze mówisz...chłopaczyno:O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pamięci niezbyt Ci powiem-pewnie Tomek zaraz linka wklei...ale myslę że mistrzami są w.kliczko(wbo)), rahman(ibf), Briggs(ale Shannon) (wba) , walujew(wbc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam że wszyscy obronią z wyjątkiem władka(no i może mazgaja)...dla mnie ten koleś się trochę(?) skończył... lubię lubię...można za język pociągnąć...:D a Ty się nie odgryziesz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli stawiasz dokładnie odwrotnie...:O a ja za grosz nie mam szacunku do maskajewa ... może dlatego że bardziej mi walka z tua utkwiła w pamięci ; a władek najlepszy? :D:D:D:D niech to będzie odpowiedz... zresztą zobaczymy...no shannon nie jest też geniusem ale pierdalnąć czym ma...zresztą rywala jego nigdy w akcji nie widziałem...:O natomiast walujew wygra-i to mnie wkurwia... moczysz protezę w corega tabs? chyba już o tym gadaliśmy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shannon ma problemy z oddychaniem...może i rajt-ale pamiętaj że Laskowicza rozpierdolił tuz przed końcem ostatniej rundy...choc był to pojedynek nudny i toczony w tempie bilardowym to jednak o czymś to świadczy...to jest koles który umie naprawdę mocno przypierdolić i to w każdym momencie może skończyć...lennox coś o tym wie... oka-widzę żeś fan władymira to do zgody nie dojdziemy-a jak jest faktycznie, zobaczymy maskajew może i ze słabszym ale cholera wie czy ten słabszy mu nie napizga-czego życzę wałujew to natomiast ziomek na którego postawię każdą kasę bo niestety trudno żeby ktoś go zbił...może Twój Władek? gdyby Peter był obrotniejszy to moze coś by zdziałał ale z tym dupskiem to nikuś go zabije szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×