Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość jak on się podszył
To co, nie było podszywu? Bo już nie kumam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak on się podszył
beznadziejny podszyw...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc, żeby przypomnieć (skoro posty są pokasowane) jakiejś natrętnej pomarańczy powiem tylko, że zaczęło się od tego, że powiedziałam Tomkowi, że jest dupa a nie facet:O nie wiem czy ruszyło go to czy coś co powiedział ktoś inny wcześniej, stwierdził że \" i tak śmierdzisz kałem\":O następnie zaczął wyzywać briggsa i deę:O więc jak ktoś gówno wie i broni Tomka bo jest jakimś pieprzonym obrońcą malkontentów, albo ma ochotę sie kłócić, to bardzo proszę ale niech wypie**ala z tego topiku! a wszystkim normalnym mówię cześć i miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
smile, Ciebie chyba uchronią :P akurat przeczytałam na redakcji, że dea, briggs i nasza łachudra ( z dzidziusiem:D) powinniśmy od razu bana dostać ot co to nie nie naruszyliśmy regulaminu prznajmniej jeśli tak to w takim samy stopniu jak i Tomek nie dam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ciiicho! nie wywołuj wilka z lasu :D poza tym on, którego imienia nie wolno wymawiać pisze pod 3 postaciami broniącymi jedną :D ale ciiiiiiiiii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello co tu się dzieje:D Tomcio chce nas zbanować:D się już boję...:D mam nadzieje, że moderatorzy sa mądrzejsi niż on, a jak nie to napisze do Brańskiego i zostanę sama qrwa moderatorem, ale wtedy Tomcio już nie będzie miał zycia na kafe:classic_cool: ciekawy facet--> za mało się znamy, żebym Ci opowiadała tak intymne szczegóły z mojego zycia:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj bo jeszcz
uzna że grozisz mu i łamiesz regulamin - BAN!!!! :P a my tylko o elektryce tu rozmawiamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :) znowu to widze jakies male afery byly;) Tomek to jest pomyslowy chlopak ale chyba jego plan sie nie udal;) Lachudra----> no tekt konczeniu hehehehe dobre!!:D milego dnia wszystkim i poprawy humoru dla przyszlej mamusi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs--> nie wiem właśnie czy gorszy taki co kończy nie zaczynając czy zaczynający i nie kończący:D ale maja na pewno coś wspólnego - żadnego nie mozna nazwać prawdziwym facetem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo prawdziwy facet
nie powinien się bać, i ciosy od zycia przyjmować odważnie na owłosioną klatę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szczerbatek 🖐️ co to za porządki tutaj? rezerwat dla luzerów czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooj teraz łachudra poleci...:D:D:D:D ale piona za tekst...czaicie że nawet mi pokasowali na propozycjach zmian moje wnioski? mimo że pozdrowiłem siarczystym kissem modkę :O:O czesc smiley 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co to poprę Twoja kandydaturę...tylko nie wiem czy to Ci nie zaszkodzi...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×