Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

aaa-post nr 800? hehehehehehe-master briggs :P :P :P ciekawe kto da ten nr 1000; nie tyle zachciało co koniecznośc...-spocony jestem jak dzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja szczekacz jestem? że wyobraznia to dooobra ale szczekanie............... :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-ćwiczyłem a do kompa podchodzę raz na jakiś czas i smaże posty :P freda to chyba nie na kafeterii, jak już :P zresztą ja młodzieniaszek sie nie pocę przy marszczeniu freda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jesteś, bo nie czytałam postów do jakiegos tam tadka, ale skoro poleciał na skargę do moderatora, a posty nie były wulgarne, to chyba jestes szczekacz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-na 3 roku :P ale powiedzieli mi że sczeniak jestem, co mi w zupełności odpowiada :P zreszta mówiłem że odchodziły jazzy w liceum większe niż na studiach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uam, więcej nie mówię...:P jednak niektóre posty niewykasowane, te najlepsze chyba zostały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-konflikt :P mijać moze i w tramwaju gdzieś mijasz-i tak byś nie wiedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiesz że to takie niemiłe spotkanie by było :O...osz ta kafeteria... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to siem nie zrozumielim:P ja po prostu troszke dbam o anonimowość;) trochę tu juz o sobie powiedziałam, za dużo pewnie.. nie chciałabym, żeby się okazało, że jesteś z mojej uczelni, z mojego roku i że może nawet się znamy:P dlatego się ucieszyłąm, że raczej się nie widujemy codziennie;) z kafeterii Cię nie znam, to pierwsyz topik na któym Cie spotykam, chyba, że gadałeś ze mną na pomarańczowo:P i na tyle co Cie znam to wydajesz się sympatyczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) znasz się na ludziach :) :) 🖐️ pisałem na pomarańczowo ale to raczej nie były na wysokim poziomie motywy-choc parę osób sie polewało mocno z porad niektórych... ja za to Cię już widzialem ale na takich gdzie to już było jasne że to jakaś ekipa sobie gada więc stwierdziłem że kładę .. :O tak - rozumiem o co chodzi-ale nie wiem co pisałaś takiego hardkorowego więc i tak spokój pójdę w poniedziałek na Aleje i będę czatował przed wejsciem mówiąc do każdej \"łachudra\" ? :P :P poznam po reakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małysz?nie pasjonuja mnie skoki ale cieszy wygrana INTERU w LM Tomi-masz zatem sposób-nie wiem skąd jesteś-ale uderzaj do poznania, aleje niepodległości i pod ae stój i wołaj "łachudra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem-do kogo per słońce dałaś-nie wiem o co chodzi z róznymi nickami-to do mnie? tak-jesteśmy zabezpieczeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla takiego penera jak ja-tak :) :) :) żartuje...tylko że tutaj sie uzewnętrzniamy-chciałbys żeby laski z Tqwoich studiów się dowiedziały że piszesz tu pod tym nickiem i sobie poczytały ten topic???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc chodziło mi o to.. że tu coś powiem, tam coś powiem, ktos coś skojarzy doczyta i rozpozna łachudre w realu;) a ja nie chcę;) kto ma wiedzieć kto to łachudra, ten wie, reszta nie musi;) Tomek to nie żaden wstyd pisac na tym forum, ale czasem pisze dość osobiste rzeczy i nie chcę, żeby ktos przypadkiem wyczaił sytuację.. nie chodzi mi o briggsa, ale moi znajomi (również Ci mniej lubiani) czytają czasem kafeterie, ale nie muszą wiedziec ile razy dziennie bzykam się z moim facetem, albo jakie pozycje najbardziej lubię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy dziennie bzykasz się ze swoim facetm i jakie najbardziej pozycje lubisz? :D to to pół biedy-gorzej jakbys pisała np. o tym że podniecaja Cię wlewy doodbytnicze z wody destylowanej albo że w zaciszu domowego ogniska lubisz czasem przebrać sie za batmana i wisieć na schodach...:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×