Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość podejdz
i powiedz "każda potwora znajdzie swego amatora" a następnie przebierz się za Szkieletora i powiedz że kiedyś byłeś He-manem tylko że zajebali Ci miecz i jest kicha... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech włączy kamerkę, my będziemy obserwować i dawac rady..;) a on bedzie miał ukryty gdzieś głośnik i odsłuchiwał na bieżąco;) musze już spadać;) powodzenia w pisaniu pracy buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvikka
Ten tekst ze sterczącą pałą mnie powalił :) Kiedyś poznałam takiego delikwenta na balu sylwestrowym, przykleił się do mnie w tańcu, zatańczyliśmy wolnego i w pewnym momencie poczułam jak mnie coś w brzuch szturchnęło. No i okazało się, że był nieźle nagrzany. Ale mówię wam, facet tragiczny w wyglądu i charakteru, jedynie pałkę miał naprawdę sporych rozmiarów i myślał że mi tym zaimponuje. Tak więc ja metody na sterczącą pałkę nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stercząca pałka pozwala złapać balans😭 i trudniejsze ewolucje wychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdz
stercząca pałka może posłużyć jako element wysublimowanej gry zalotnej lub dekoracji poprzez światłocienie-wystarczy jedynie znależć dla niej odpowiednie przebranie, powinno być gustowne aczkolwiek nie rażące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdz
najlepiej spiderman-powiedz wtedy (gdy partnerka zobaczy twego członka w stroju spidermana)-że jest jak pająk który WWSZĘDZIE wejdzie choćby chuj ie jak ślisko i stromo było...albo jak wąszzzzzzz :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek
No dobra, ale co sobie panie myślicie o facecie, któremu fujarka stanęła podczas tańca z wami? Nie chodzi mi o jakiegoś zboka, napaleńca czy chama. Po prostu normalny facet, ktory uległ waszemu urokowi :) Poważnie pytam, zawsze mnie to ciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdz
gorzej jak z tego plama będzie...na honorze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek
Tak pytam, bo miałem niedawno taką sytuację. Co prawda dziewczyna, z którą tańczyłem nie była mi obca (moja kumpela z uczelni), no ale jakiś wstyd pozostał. Po prostu tańczyliśmy wolny, bardzo że tak powiem intymny taniec i w pewnym momencie nie zapanowałem nad swoją reakcją (a raczej erekcją hehe). Wiem że ona to wyczuła, ale nie dała mi po sobie poznać. Jedno wiem na pewno. Już nigdy idąc do klubu czy na inną potańcówkę nie włożę pod spodnie bokserek tylko coś ściślejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek
chciałem napisać bardziej obcisłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek
od tego czasu nie chodze juz w dzinsach korekcyjnych -przerzuciłem sie na zwiewne sukienki w kwieciste wzory 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek
po prostu lubie miec luzno w gaciach no niee? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek
lubie czasem szybki numerek odwalic z jakims przypadkowym mężczyzną, najlepiej bogatym 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
staram się dozować emocje :) jezeli sie zakocha to złamię mu serce😍 - jestem wyrachowany i traktuje me ciało jako instrument do wykorzystywania bogatch biznesmenów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
cholera-jakiś podszywacz założył sobie konto z moim nickiem-nie słuchajcie go proszę-ewnie jeden z tych złych paów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego czy koleżanko powyżej - teraz to możesz sobie te pisanie włożyć tam gdzie światło nie dochodzi. Moj nick jest na czarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
wolą mnie bo wiedzą że jesteś FAŁSZYWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
nie akceptujcie tego przebierańca który mój nick zarejestrował- on mnie tym duchowo zgwałcił :O to nie fair... odkąd jestem mężczyzna-dzięki memu Panu od religii(świeć Panie nad duszą jego)- nigdy mi się coś takiego nie przydarzyło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
kafeteria to siedlisko zgnilizny moralnej skoro każdy może ukraść moją tożsamośc-przecież to moja intymna rzecz! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
skończyła ze sobą zaraz po tym jak ja skończyłem :O nie mogła znieśc mysli że ją OZNACZYŁEM :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea - no pewnie że się odzywa, ciągle mamy kontakt ze sobą. Zresztą znam ją już od roku, wie że nie jestem żadnym napaleńcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
a z czego jeszcze? teraz mi jeszcze będzie udawał że jest prawdziwy kurrwa-nie cierpię podszywaczy na kafe 😡 ja poza tym się szanuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
rzadko kiedy się napalam-wtedy sie udało i od razu do remizy pobiegłem na zabawę-no a finał znasz...ociekający szczegółami nieznośnymi dla mej dumy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
do dziś chłoszczę się za to w pośladki plastikową figurką szkieletora :O daje mi to specyficzny rodzaj ulgi i ucieczkę od natrętnych mysli...kara za grzechy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×