Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość Tadek_Niejadek no login
oddawaj mi tożsamośc złodzieju tożsamości!!!!!!!!!!!!! ukradłeś mi coś co było cząśtką mnie... :( dea--> juz wiem o czym mówisz...:( ale ja nigdy nie byłem z faktu posiadania tego zadowolony... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc to iskrzyło kiedyś, na początku znajomości. Potem ona znalazła sobie kogoś, niedawno się z nim rozstała, no i od czasu do czasu wyskakujemy sobie razem na piwko czy do klubu. No ale to jest luźna, kumpelska znajomość. Zresztą zboczyliśmy z tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
no ale jak juz to straciłem to postanowiłem (nieświadomie) że będę toego szukał u innych jako pewnego rodzaju substytutu tego czego już nie mam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
generalnie dlatego właśnie zboczyłem lekko z drogi... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam czytających za ten psychoanalityczny wtręt :O nie umiem sobie odmówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
tak właśnie czynie-błąkam się od remizy do remizy badając przenikliwym spojrzeniem wypatruję ZGUBY...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
póki co jestem na wczesnoinfantylnej fazie rozwoju psychoseksualnego i mam własne teorie dotyczące anatomii...:) :classic_cool: jak rzeczywistośc mnie zmusi to je zrewiduje :) póki co kto mi zabroni? ha :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
tomku, czy czujesz się czasem jak ...spierdolina? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
czasem zaczynam już oswajac się zmyślą że to jakieś fatum nade mna ciąży...ale ide za jego głosem bo nic mi nie pozostaje-jak statek na wodę rzucony tylko w pewnym stopniu mogę swym życiem kierować ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wam cos powiem
tez zawsze niesmialy na imprezach mimo to czesto udawalo mi sie porozmawiac z dziewczyna... po prostu tanczyc blisko coraz blizej i albo sie zainteresuje albo ucieknie... potem tanczyc tylko z nia zapytac sie o imie na przyklad i tanczyc dalej... na parkiecie nie ma szans na rozmowe bo za glosno. potem po jakims czasie mowisz ze sie zmeczyles i pytasz czy idziemy odpaczac lub sie zcegos napic... a potem rozmowa sama sie klei... a koncu pytasz o numer telefonu i jest fajnie :) a jezeli chodzi o zagadywanie przy stoliku to zrobilem to tylko raz i o dziwo z zadowalajacym skutkiem... siedzialem z kumplami przy stoliku a obok nas siedzialo 7 dziewczyn :) zawolalem kumpla wzialem papierosa w zeby i podszedlem... dialog byl taki: - przepraszam macie moze ogien? -mamy (podaja zapalniczke) -a popielniczke i krzeselko wolne?? (podaja popielniczke i wskazuja na krzeselko) :) od razu dodam ze nie uwazam ze jestem przystojny... po prostu wydaje mi sie ze pewnosc siebie to wielki atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
jesteśmy czasem jak kukiełki które po odegranym przedstawieniu demiurg chowa na powrót do swej szafy...:O a ja-cóż-pędzę za głosem który każe mi szukac utraconej tożsamosci i innych rzeczy...:O taka dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no login
cierpiałem ale powiedziałem temu wszystkiemu NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
dokładnie-takie absolutne TAK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
myślę i ufam że mimo świńskich prób podszywacza który kradnie mi coraz to nowe nicki nadal wiecie kto pisze prawde jako tadek_niejadek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
czy twój podpis nie jest przypadkiem cytatem z modern talking??? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek_1982, no sorry, ale Ty chcesz żeby dziewczyny same Cię prosiły do tańca? Ja z czymś takim się jeszcze nie spotkałem, no chyba że na weselu, kiedy to na sygnał \"panie proszą panów\" można coś takiego zrobić. No ale nie w klubie czy dyskotece. Poza tym nie zwalaj wszystkiego na swój wygląd. W ogóle uważam że dyskoteki i tego typu miejsca to nie jest dobre miejsce na poznawanie kobiet (myślę tutaj o czymś trwalszym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
ach gdzie się podziały tamte prywatki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
jakby co to nie mów że to briggs JAKIMS CUDEM znał tę piosenkę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
tzn tadek_niejadek ...sam juz nie wiem kim jestem po tym jak mnie tu zniszczono:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek_1982 - wmawiasz sobie, że to wina Twojego wyglądu. Jak nie zmienisz myślenia, to będziesz ciągle sam. Poczytaj sobie \"tajemnice uwodzenia\", bardzo dobra lektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
a dlaczego akurat ten cytat a nie jakiś inny-np. "OOOO OO OOOOi feel lucky guuy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
prawie zawsze jest to bowiem winą twej duszy która jest ZŁA-na to kobiety patrzą...dlatego chyba tak ich nie lubie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
guy-pisząc 2 razy "u" chciałem niby zaintonować... guy znaczy koleś ;) wiesz o co chodzi tylko sciemniasz ty złośliwcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
nie zdziwie sie jak współdziałasz z podszywaczem który tu działa pod moim nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
ale puszczasz modern talking głośno w domu?nie boisz się że ktoś może Cię potem znokautować lub obśmiać?wiesz-ostracyzm to straszna sprawa a mt to niezły do niego przyczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek_Niejadek no log
jesteś silny i ładnie wyrzeżbiony? wolisz dietera czy thomasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciągle ja ;) tylko nie mów tadkowi że z niego wała robię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz jak się zachować?tak samo jak byś przystojny był-savoir vivre jakiś obowiązuje uniwersalny, niezależnie od poziomu atrakcyjności-kupuj te dla przystojniaków też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem-nie potrzebuje w sumie...ale poszukaj w necie-powinienes jakieś rady za darmo dostać-choćby tutaj topic załóż; wal śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×