Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna_sz

Pomysł na firmę

Polecane posty

Może rzeczywiscie kwiaciarnia - ale zapał też opadł u mnie po poszukiwaniach lokalu. Trudno o dobre miejsce. Co do sklepu internetowego to też wolałabym mieć coś w realu, a później coś więcej No nic kombinujemy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianin
Jeżeli przez tyle miesiecy nic nie wymyśliłaś a co gosze nie podjełaś żadnego działania chociaż jak tu przedstawiałaś masz kapitał to daj sobie spokój. Poszukaj sobie dobrej pracy z ubezpieczeniem a pieniądze inwestuj w funduszach inwestycyjnych. Brak ci odwagi do prowadzenia własnego biznesu w biznesie musisz szybko podejmować decyzje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opinia
Też zgadzam się z tą opinią.Sledzę ten temamt od początku i doszłam do wniosku że anna_sz coś nie bardzo nadaje się do otworzenia swojego interesu-tak wynika z okresu trwania topiku i z jej wypowiedzi i niezdecydowamia.Aniu-troszkę zdecydowania,bo biznes to nie przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że najłatwiej byłoby wpaść na pomysł rach ciach go wprowadzić w życie - a później płakać i lizać rany bo coś nie wyszło. NIe jestem w sytuacji podbramkowej, że muszę na już czegoś zaczynać. Mam rok na to żeby zebrać pomysły przeanalizować wszystko. ... a że jestem niezdecydowana - jest w tym trochę racji to obawa przed ryzykiem i wydaje mi się, że nawet niesamowicie odważni >krakowianin< i >moja opinia< nie rzuciliby całej posiadanej kasy i ewentualnego kredyu w coś co nie jest pewne. Dlatego jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi, pomysły będę wdzięczna za informacje. Od strony formalnej gdzie, co i jak załatwić jestem przygotowana, ale co wybrać ... to jest pytanie, bo nie jest to decyzja na rok, ale na kilka lat (przynajmniej taką mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorika
hej wlasnie przeczytalam twoj temat na forum:) tez intensywnie poszukuje pomyslu na firme, co prawda myslalam wlasnie o firmie slubnej,ale boje sie ryzyka i chyba zbyt silnej konkurencji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy jest strach przed ryzykiem. Dlatego też szukam czegoś w miare pewnego. Jeśli ktoś ma ciekawy w miarę perny pomysł czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorika
czesc Aniu a co z Twoim pomyslem na firme slubna? orientowalas sie cos wiecej jak to mozna poprowadzic? jak prowadzic wspolprace z poddostawcami? czy to byl tylko taki luzny pomysl? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała kiedyś coś takiego prowadzić ale trzeba baaardzooooooo dużżżooo wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie z wami zgadzam! autorka nie ma pojecia o prowadzeniu biznesu... może i trzeba sie troche zastanowić ale bez przesady ilez można.... dziewczyno rusz wreście głową!!!! do odważnych świat należy:)):|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianin
Fundusz investycyjny rynku pieniężnego. Mały stabilny zysk, minimalne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorika
hej a mozesz sie nieco bardziej rozwinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Kiedy się boicie ryzyka, to nie zakładajcie wcale firmy. Kiedy ryzyko w kalkulujecie w firmę, łatwiej będzie wam przezwyciężyć strach przed nieznanym. Porażka nie musi być klęską, może być lekcją, z której można się czegoś nowego nauczyć. Znacie przecież przysłowie: "Uczymy się na własnych błędach". Jak chcecie się czegoś nauczyć, skoro tak panicznie boicie się popełnić błąd. Na pocieszenie dodam jeszcze inne przysłowie: "Uczcie się na błędach innych, ponieważ życie jest zbyt krótkie aby samemu je wszystkie popełnić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianin
Do dorika. Czy to pytanie do mnie ? Jeśli tak to tu nie ma co rozwijać. Fundusz inwestycyjny rynku pieniężnego jest prostym instrumentem inwestycyjnym którego jesdnoski uczestnictwa można nabyc w każdym biurze maklerskim lub banku. Fundusz ten inwestuje w tzw. bezpieczne papiery wartościowe np. bony skarbowe, certyfikaty. Zysk jest nieco wyższy niż na lokacie bankowej ale bezpieczny (ok. 6 %).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorika
do krakowianin:) juz to sprawdzialm faktycznie jest z tego zysk( nieduzy, ale zawsze jakis), ale co myslisz jednak o pomysle na firme slubna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Do Dorika. Jeżeli zamierzasz oszczędzać w Funduszach Rynku Pieniężnego to proponuję lokatę bankową. Nie można na tym zarobić. Proponuję ci Fundusze Akcji. Abyś nie bała się ryzyka powiem ci coś zasłyszanego z życia. Kiedy spytasz biednego lub kogoś z tzw. klasy średniej: "Zastanawiam się czy zainwestować w Fundusze Akcji ale nie wiem czy to dobre". Odpowie ci: "Daj sobie spokój, to bardzo ryzykowne". Kiedy to samo pytanie zadasz osobie bogatej odpowie ci: "Nie zastanawiaj się, tylko inwestuj". Przeanalizuj te dwie wypowiedzi i odpowiedz sobie sama. Tak naprawdę ryzykowna jest niewiedza. Zawodowo zajmuję się doradztwem finansowym i powiem ci, że są instrumenty pozwalające zarobić więcej niż najlepszy fundusz akcyjny. Jak będziesz chciał więcej się dowiedzieć zapraszam do pisania na skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianin
Tak to prawda. Np. kontrakty terminowe , ocje, akcje małych spółek, fundusze ideksowe, giełda walutowa to instrumenty na których można zrobić majątek i to duży tylko ryzyko też jest duże dlatego jest to polecane osobą o dużym marginesie ryzyka tu wiedza nie jest wystarczająca, gra takimi instrumentami to przede wszyskim duże emocje, nie którzy szybko się spalają a czasami musisz ponieść straty. Przegrana to jest najlepsza lekcja. Co do firmy ślubnej to w zasadzie nie jest takie istotne jaka branża tylko jak zamierzasz ją poprowadzić, w jaki sposób przedstawisz ją swojemu klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Ja proponuję inwestycję zyskowne dla każdego. I to w Fundusze Akcyjne. Forex, czy inne instrumenty mnie nie interesują. Pomagam w zdobyciu przynajmniej podstawowej wiedzy, która sprawia, że każdy może stać się świadomym inwestorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a może zamiast
funduszy mieszkanie i wynająć. Mieszkania drożeją, a jeszcze jest cena wynajmu co myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorika
osobiscie nie uwazam, zeby to byl dobry pomysl:(bo za wiele an tym nie zarobisz, poniewaz ceny sa juz i tak zbyt wysokie:(sama wynajmuje wiec wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorika
ale "moze zamiast" chyba nie chodzilo o wynajecie kilku mieszkan tylko jednego?a na jednym nie dorobi sie miliona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianin
Z tymi czynszami to nie jest tak do końca . Mieszkania co prawda będą wzrastać ale czynsze w taki tempie już nie. Dlaczego ? Bo kredyty są coraz bardziej dostępne. Proponuje zajrzeć na rynek kredytów hipotecznych. Czynsz może już nie pokryć raty kredytu. Dlatego tu należy być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorika
a nie mowilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Na 1 mieszkaniu, a raczej na gotówce, gdy sprzedasz mieszkanie w 7 lat masz szansę na 1 mln zł. Ja tak zrobiłem. Zainwestowałem w fundusze akcji, przez instrumenty, które ma moja firma w ofercie i które proponuję klientom, całą kwotę ze sprzedaży mieszkania i teraz po 3 miesiącach mam 17% zysku. Wierzcie lub nie. Z wynajmu miałem 4% rocznie. Przez najbliższe 5 lat pójdzie na funduszach akcyjnych zarobić min 50%. Cały czas wpływa do naszego kraju gotówka na inwestycje. Do końca 2008r. nie będą wypłacane emerytury z II filara, więc kto chce w krótkim czasie stać się rentierem, niech myśli o tym już teraz i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Do Krakowiaka. Masz rację kredyty są coraz droższe i dlatego nasza firma już o tym pomyślała. Od czerwca ma w swojej ofercie nowy produkt, który ma być bardzo konkurencyjny dla kredytów hipotecznych. Tym produktem jest Leasingowanie nieruchomości. Tylko 3 firmy w całej Polsce będą miały ten produkt w swojej ofercie, a ja się cieszę bo jedna to moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slayer
witam ostatnio natknalem sie na fajny blog, a fajny bo dzieki niemu w tydzien zarobilem troszke kasy moze nie 15000 jak to jest napisane ale na nowa karte graficzna mi starczylo a zainwestowalem 5zl i ciagle dostaje kase wiec moze z czasem sie uzbiera !!! nie wierzysz to wejdz na strone http://slony.blox.pl/html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna_sz jeśli interesuje cię jakaś sala dla dzieci to obejrzyj ofertę anikina. niby budynek nieciekawy, jakby po przedszkolu ale dzieciaki bawią się chętnie. zresztą jak myślisz poważnie o czyms podobnym to napisz do mnie na gg to pogadamy: 4875079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofertę anikino obejrzałam już dawno (obejrzałam też Inne tego typu miejsca w kraju - ich strony internetowe) szukam teraz odpowiedniego miejsca w Krakowie z parkingiem i możliwością rozwoju, i dobrą komunikacją ... Do mało tego gg narazie jest dla mnie niedostępne napisz na anna_sz73@vp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_mbra
A może kafejka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalOnaanO
Ja mysle, ze dobrym pomyslem jest salon fryzjerski. Na to popyt bedzie zawsze, w koncu ludziom wlosy rosna:) a slyszalam, ze przy granicy sporo NIemcow korzysta z tych uslug. Tutaj jakis wywiad z wlascicielka znalazlam. http://www.przepisnabiznes.pl/jak-zalozyc/salon-fryzjerski.html No ale ostetecznie to musze jeszcze sei nad tym zastanowic, Moze ktoras z was dziala w tej branzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×