Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna_sz

Pomysł na firmę

Polecane posty

Gość dekamesia
Czy można sfinansować otwarcie własnej placówki partnerskiej Nest Banku np. z kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, Nest Bank nie ma w swojej ofercie kredytu na taki cel. Oczywiście może Pan wziąć kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli potrzebujesz dofinansowania na rozwój działalności to moim zdaniem najlepiej pomogą ci w tym http://rachmistrzowie.pl/pl w zeszłym roku przy ich pomocy moja firma uzyskała dotację na rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami że warto zainwestować w gastronomię, zwłaszcza jeżeli będzie się świadczyło usługi dowozu do klienta. Coraz więcej osób nie ma ochoty ani chęci gotować. W przypadku gastronomi warto zainwestować w dobry sprzęt, bo wiele można sobie w ten sposób ułatwić. Z moich doświadczeń wynika że duży wybór jest na www.hybryda-gastro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanWielki
Od czego zależy zysk przy takiej franczyzie placówki bankowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, Zysk Partnera zależy od wolumenu kredytów, które udzieli on w danym miesiącu rozliczeniowym. Każdy produkt ma swoją podstawową tabelę prowizyjną, natomiast mamy przewidziane dodatkowe bonusy związane ze sprzedażą. Dodatkowo unikatowa na rynku oferta została stworzona z myślą o rodzinie i małych, rodzinnych firmach, co wyróżnia bank na tle konkurencji i daje możliwości większej sprzedaży. Więcej informacji www.nestbank.pl/franczyza/prowizje.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaintD
Witam. Mam wiele pomysłów, które od kilku dni spisuję i publikuję w całości lub po części w celu odsprzedania. Zapraszam na moją stronę: www.5000motywacji.wordpress.com Codziennie nowe wpisy. Jeżeli nie znajdziesz nic ciekawego to proszę o sugestie. Chcętnie wyszukam coś w interesującym temacie, bo mam setki zapisanych ogólników, które zbierałem przez całe zycie i szkoda byłoby zabierać je ze sobą do grobu ;) Pozdrawiam, Dariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkkka
Z kredytem dla firm zawsze jest taki problem, że w banku ciężko taki dostać, a firmie pozabankowej cięzko zaufać, bo nie wiadomo, co Cię spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego. Dla osób, które mają stały dostęp do internetu. Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ostatniego, a jak ta firma się nazywa, podaj nip swojej działalności. A tak w ogóle, nie ten temat, rozumiesz coś z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Kredytmarket
@magdalenkkka Dzień dobry, jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie www.kredytmarket.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×