Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna_sz

Pomysł na firmę

Polecane posty

Gość a_mbra
Sklep z biżuterią i dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe podejście na bambus. Chcę pracowac, a nie kombinować. Do Pan ro........ dzięki za trzy kroki już lecę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiaj w internecie
To nie jest zwykły program partnerski. To coś o wiele większego! Zobacz tu:www.otwieramy.wot.pl Zapraszam do rejestracji http://www.otwieramy.pl/?p=3659 Jest za darmo. Nie ma ryzyka. Jest natomiast szansa poprawić stan konta bankowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowe podejście
Na stronie http://www.otwieramy.pl/?p=75738 przed rejestracją mozna zarobić ok 86 dolarów boliwijskich. Otóż wystarczy wejść na tą stronę i chwycić się za lewe jądro - pieniądze zostana przelane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za namiary. W praktyce to chyba jednak nie jest takie kolorowe. Sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł
Ja myślę, że pomysł na kwiaciarnię nie jest głupi. Tylko czy ty umiesz układać kwiaty ? Z tego co wiem to nie jest takie proste. Trzeba mieć trochę duszy artysty. Jeżeli to masz to przydałby się jeszcze jakiś kurs. Po odpowiednim kursie i znalezieniu lokalu, możesz spróbować. Nie wiem ile w Krakowie, ale u mnie wynajęcie lokalu to koszt miesięczny w granicach 900- 2000 zł miesięcznie. Nie wiem czy uda Ci się tyle zarobić, żeby na wszystko starczyło. Weź jeszcze pod uwagę wyposażenie sklepu w meble i dodatki typu wazony do kwiatków itp. A co z towarem ... Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magoo
Ja mieszkam na wsi-2500 mieszkancow, 100 m, ode mnie jest kwiaciarnia w prywatnym domu, na poczatku byla w przedpokoju, zrobione polki na kwiaty ze zwykłej płyty laminowanej, wystarczy poszukac taniego stolarza, pomalowac ładnie sciany, zrobic dekoracje, kilka gatunków kwiatow, najlepiej takich ktore szybko nie wiedna, do tego roznorodne dodatki, tym mozesz budowac bukiety. Zysk z tego musi byc, bo zyje cala rodzina, a ostatnio przeniesli cala kwiaciarnie do piwnicy.Zamiast samemu jezdzic na gielde, tracic czas ipieniadze, mozna poszukac hurtowni, ktora sama dostarcza towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuguska
Witajcie! Rozpocznę temat rzekę - jak zdobyć informacje o funduszach UE dla kobiet zakładających pierwszą własną firmę? O rany jest taki gąszcz informacji, że trudno się połapać! Może ktoś z Was przetestował jakąś stronę z względnie prostymi schematami postępowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliaaaa
Do>>> fuguska Witaj. Kobieta/mezczyzna rozpoczynajacy pierwsza DG moze postarac sie na poczatek o dotacje z Urzedu Pracy,nie wiem z jakiego miasta jestes, natomiast w moim byla to kwota 13 tys. zł...teraz ponoc wzroslo to do ok 15 tys. W nowym okresie budżetowania na lata 2007-2013 podobnym do działania 2.5 ( z lat 2004-2006) będzie działanie 6.2 - Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w ramach programu Kapitał Ludzki, w ramach którego będzie można uzyskać nawet do 40 tyś zł jednorazowej dotacji. Konkursy dla beneficjentów w większości województw wystartują już w pierwszym kwartale tego roku, dlatego też już teraz dobrze by było pomyśleć o solidnym przygotowaniu się do pozyskania tej dotacji. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek znad morza
Kurcze kobieta załozyła post pod koniec 2006 roku i dalej nic... ojapie....le do niczego sie nie nadaje, to straszne tak długo sie bujać z głową w chmurach i dalej stać w miejscu. Ania prosze weź sie do pracy, będę Cie sprawdzał, a jak będziesz chciała to będę mógł z Tobą porozmawiać, ale najpierw pokaz że Ci zależy i wykaż się jakąś swoją inwencją bo przez prawie 1,5 roku nic nie zrobiłas w kierunku własnego biznesu. Pozdrawiam Cie serdecznie. Czasami trzeba kims wstrząsnąć żeby poszedł do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiznesPlan
Kobieto działaj a nie zastanawiaj sie co by sie opłacało a co nie!Roczne doswiadczenia w jakiej kolwiek ale swojej działalnosci spowoduje ze bedziesz wiedziała czego naprawde chcesz bo jak na razie to widac ze lubisz popisac sobie na forum wiec do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
jestem pracowity, ambitny moge rowniez poswiec na poczatek swoj caly wolny czas mam na mysli nawet ciezka prace 7 dni w tygodniu , mam dosc pracowania na kogos za marne pieniadze i patzrenia jak sie wzbogaca a ja wciaz stoje w miejscu, moge zarabiac mniej ale wiem ze pracuje na siebie a z czasem byc moze bedzie lepiej ,miejmy nadzieje , wiec mam do dyspozycji ok20 tys , wiem to nie wiele ,dlatego nie mysle o czym duzym , moze rzeczywiscie ta kwiaciarnia czy to dobry pomys ,myslalem rowniez o sklepie z zabawkami , ale z drugiej strony czy fundusze sa wystarczajace czy ma moze ktos z was jakas wiedze na ten temat , jesli to nie stanowi duzego poroblemu licze na wasz pomoc i moze kilka pomyslow , lokalizacja krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A internetowe biuro nieruchomości nie chcesz rozważyć? Koszt uruchomienia zaledwie 1500 zł. Nieruchomości możesz sprzedawać po całym świecie. Szkolenie zapewnione. Jakby co, pisz na centrum.rf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek znad morza - faktycznie! ;) Pana siedzi na tyłku i od dwóch lat myśli, co zrobić!!! Gratuluję podejścia do biznesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
nieruchomosci trochu nie moja dziedzina kompletnie sie na tym nie znam , co wiaze sie z tym ze boje sie tego tematu ,dziekuje za pomysl a jednoczescie kieruje sie z prosba o nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie naciskam, ale mam obowiązek poinformować, że prawie wszyscy obecni partnerzy nie mieli wcześniej do czynienia z nieruchomościami. I firma zdaje sobie z tego sprawę, więc stworzyła system szkoleń który pozwala każdemu chętnemu opanowac temat i to na tak wysokim poziomie, by występować brokerem na rynku międzynarodowym. Może jednak zastanów się na tematem? Decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blr
polecam otworzenie wlasnego sklepu internetowego są z tego bardzo duże pieniądze,ale trzeba mieć dobry towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
blr czy taki owy prowadzisz ,musze przznac nie glupi pomysl zwaszcza ze odpadaja ci wysokie czynsze w centrum miasta wystarczy magfazyn na uboczu za pol darmo ,pozastaje wiec pytanie, co bedziemy sprzedawac ,co ma wziecie i gdzie dany towar bedziemy nabywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
do pomyslodawcy, zapoznalem sie powierzchownie z tematem , rzuce ten temat szwagrowi on siedzi w takich rzeczach i przeanalizujemy to razem, poki czekam na dalsze propozycje , mam tylko jeden kapital i jedna szanse dziekuje gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
brl , jeszcze jedno co nazywasz dobrym towarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos sklepu internetowego. Mogę zaproponować taki sklep wraz z narzędziami do promocji i reklamy: 4 strony internetowe, 10 rozsyłek mailowych, blog, system pocztowy, wielowalutowy system płatności, specjalny serwis pozycjowania. Wszystko w cenie około 750 zł rocznie. W cenie jest również system bezpłatnych przelewów pieniężnych. Towar rónież mam, ale dość specyficzny. Zresztą, zawsze można coś poszukać innego. Na początek wystarczyło by jakąś elektronikę załatwić plus jakieś karty doładowania komórek i takie tam różne. Po wypromowaniu sklepu można dodać coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
pomyslodawcy chyba najpierw bym sie musial zapoznac z jezykiem rosyjskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
to apropo linka od ciebie powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc_wykorzystywania
mam jeszcze jedno pytanie, czym sie w zasadzie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjski nie byłby konieczny - od tego na początek jestem ja, a później to wszystko będzie również o polsku. A zajmuję się budowaniem pasywnego dochodu. Używam do tego internet-komercję, amerykańskie i rosyjską giełdy papierów wartoścowych (w perspektywie też giełda niemiecka, londyńska, hong-konga, Japonii, Kazachstana i Ukrainy), międzynarodowy rynek nieruchomości. W tym ostatnim - program hipoteczny, międzynarodowe internetowe biuro nieruchomości, aukcja nieruchomości i kilka programów inwestycyjnych. Trochę możesz poczytać tu: http://eurostar.intway.info i tu: http://eurostar.intway.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×