Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chaber

Sprawcza siła myśli - udało się to komuś?

Polecane posty

Gość gargamelowa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi, szkoda że pod koniec tak przycichło. Ja też uważam że ta siła myśli działa tylko potrzeba w tym wiary w to o czego oczekujemy :) Nic wiecej to cały sekret. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogfather
ja też podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie trafia......
Szczerze mówiąc to sama nie wiem co o tym myśleć. Powiem, że to zależy od sytuacji, ludzi i .....WIARY! Właśnie wiary, ale to już zostało podkreślone kilkanaście razy w tym temacie:) A mam pytanie-uważacie, że można fizycznie zmienić kształty swego ciała :)? Pytam, bo zastanawia mnie ta kwestia po przeczytaniu książki EWY FOLEY "zakochaj się w życiu". Oto cytaty 1. ,,Przez wyobrażanie sobie swojego wymarzonego ciała można nie tylko zmniejszyć wagę, ale także zmienić rysy twarzy, kształt ciała i ogólny wygląd". 2.,, Fizyczny kształt Twojego ciała nie jest efektem określonego sposobu odżywiania czy gimnastyki. Jest wyrazem podejścia, jakie masz do siebie" Czyli sprowadza sie to do słynnych słów" Jak myślisz,że wygladasz...tak naprawdę wygladasz!" Czyli chodzi o wyobrażania na swój temat:)? Proszę o odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem sadomaso chcąc sobie zrobić dobrze loguje się na kafe i obluzguje każdego kto podleci zła energia którą wydzielinowuję z siebie leci przez eter, przepoczwaterzuje się i wraca z ośmiokrotną siłą kopiąc mnie w doope i chłoszcząc po pysku czuję się spełniony :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygtyre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuyuyuuuuuuu
dudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien taki sobie ktoś
i ja też halloooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś polarny w tropikach
tak mi się udaje jestem pod największym wrażeniem :D jak uda mi się przyciągać życzliwe osoby znajome bądź nie wcześniej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po imieniu
a udało się komuś przyciągnąć kogoś swoimi myślami? mi za cholerę to nie wchodzi :/ może za intensywnie myślę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgdfgsdsdgdg
odnawiam!! piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgdfgsdsdgdg
nawołuje do pisania ludzi z forum "POZYTYWNE MYŚLENIE RAZ JESZCZE". pomózcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna D.
Jak się już chwalimy to moja moc sprawcza objawiła się tym, że koledze włączyło się mruczando z dużą ulgą - nie robiłam zupełnie nic, nawet nie myślałam o tym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele rzeczy udało mi się wymarzyć. Za dużo by wymieniać. Wierzę w sprawczą siłę myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele rzeczy udało mi się wymarzyć. Za dużo by wymieniać. Wierzę w sprawczą siłę myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsffdffffffffffffffffffffffff
ale tu wlasnie chodiz o podawanie przykladow by wspierac istoty wątpie jak ja. !!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko już Cię wspieram istoto ;) Kiedyś marzyłam o tym aby wystąpić na określonych deskach. Nie będę robiła reklamy :) Marzyłam 3 lata i udało się. Miałam wielką pasję, której rodzice byli absolutnie przeciwni. Marzyłam 11 lat, by się w tym realizować - przypadkiem trafiłam na dobrego nauczyciela, który ze mnie nie zdzierał - mogłam samodzielnie zarobić na naukę i dzięki temu rozwinęłam się :) Marzyłam o zobaczeniu Paryża. Znów przypadkiem trafił mi się ze znajomymi wyjazd nie drogi - za tydzień byłam w Paryżu :) Mam mieszkanie takie jakie sobie wymarzyłam, otrzymałam je od gminy i było wyremontowane tak jak chciałam ( bez znajomości i innych rzeczy ). Lekarze stwierdzili u mojego dziecka nieuleczalną chorobę. Potwierdziło to kilka badań i kilku lekarzy. Rok później okazało się, że jest całkowicie zdrowy. Znów wiele badań i konsultacji dla potwierdzenia tego faktu :) Mam opowiadać jeszcze, bo jeszcze kilka rzeczy mogę wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggggggggggggggggggggggggggg
Dziękuję bardzo, teraz wiem,że warto. Wiesz jacy są ludzie....potrzebujemy namacalnych dowodów:) Dziękuję ejszcze raz Oczywiscie zapraszam innych do pisania takich przykładów PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghhhhhhhhhhhhhhhhhh
podbijam!!!!!!!!!!!1 piszcie wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt mnie nigdy nie Pokocha
Jest taki film "Sekret" czy tam ksiązka też cała o tym właśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyłka
ja też wierze bardzo mocno,od pół roku wizualizuje i afirmuje -i nic.Oglądałam sekret kilka razy,niby to wszystko takie łatwe,ale to takie trudne...Dlaczego tak sie dzieje\?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miewam
też tak miewam i to bardzo często,podswiadomość,intuicja towarzyszą mi od zawsze, łącznie z intuicją że o?....dzisiaj przyjedzie mój chłopak (jak miałam 17 lat), potem podobne przypadki jak u ciebie,przewidywanie telefonu,spotkanie osoby której się długo nie widziało i pomyslało ot tak przypadkiem ale najgorsze mam dwa przykre doświadczenia 1. kiedy zobaczyłam męża koleżanki z pracy,pomysslałam że ma raka,tak wyglądał, okazało się to być prawdą,kilka miesięcy potem zmarł 2.kiedy spotkałam znajomego na wywiadówce w szkole,pomyślałam,niedługo umrze,tak jak jego ojciec po 40-tce i dosłownie kilka dni później w pracy bębniono że zmarł to bardzo nieprzyjemne,przytłaczające uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciup ciup ciup ciup
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przeczytałam kilka wpisów i chciałam dodac coś od siebie. Otóż mi równiez zdarzają się podopne sytuacje. Coś mi sie śni, a po jakims czasie to co widziałam we snie mogę zobaczeć w realu. Niektóre sprawy są przykre, a niektóre bardzo przyjemne. Pozatym jezeli ktoś w cos mocno wierzy, cały czas o tym myśli to po pewnym czasie to sie spełnia. Pozdrawiam wszystkich, którym to sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT JO
mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjbhgvdfer54327
hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×