Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chaber

Sprawcza siła myśli - udało się to komuś?

Polecane posty

Gość mi się udało wiele
jak nie wierzysz to sie ograniczasz proste wg wiary waszej niech wam się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takie rzeczy jak na pierwszej stronie przeczytałam nie wierze wierze przykładowo w sytuacje gdy ktoś jest chory i nie poddaje się psychicznie .... to zdoła wyzdrowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dobrze ;)
kurs silvy Ci polecam niestety mylisz się , kto wierzy w porażki ten je ma kto wierzy w ograniczenia ten sam sobie je stwarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście okrutni
ten topik zmienił trochę sie potem więc polecam poczytać od początku cały a potem, sie wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wiem co by było
czy komuś udało się zaklinać rzeczywistość i zmienić bieg zdarzeń w swoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo pisze kto
tutaj jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailer demon
podnoszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailer demon
Ja bym się nie nabijała z prawa przyciągania i z pozytywnego myślenia ;),bo nie chodzi o to ,żeby przyśniły się liczby w totka ale o to aby żyło się bardziej szczęśliwie i szybko podnosiło się po porażkach, głownie wyciągając z nich lekcję na przyszłość "dlaczego się to zdarzyło " a nie "dlaczego życie mnie tak doświadcza" .Widzisz kolosalna różnicę? Wg wiary waszej niech wam się stanie :D proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailer demon
cytuje kogoś Różowego ;) O wielu rzeczach mozna podyskutowac i pomagac sobie na wzajem, ale nie mozna oczekiwać, że ktoś zrobi cos za nas. Dobrze wiesz,ze nie doszedłbys tam gdzie jesteś, gdybys oczekiwał, że ktos wyręczy Cię w pracy - z resztą co to za przyjemność? Dlatego tez jesli ktos zaczyna tą \"zabawę\" i juz aakceptował, zrozumiał i wie ŻE NASZE MYSLI KSZTAŁTUJĄ NASZĄ RZECZYWISTOŚĆ, ŻE JEDEN OBRAZ JEST WART MILIONA SŁÓW, ŻE JESLI CZEGOŚ W SWOJEJ WYOBRAŹNI NIE MOŻESZ ZOBACZYĆ TO NIGDY TEGO NIE PRZEŻYJESZ, ŻE MATERIALIZACJA MYSLI TRWA CAŁY CZAS - KIEDY O TYM WIEMY I KIEDY NIE WIEMY , W KAŻDEJ SEKUNDZIE NASZEGO ŻYCIA A SZTUKA POLEGA NA TYM BY PILNOWAC O CZYM SIĘ MYSLI-BO TO POTEM NAM SIĘ \"PODZIEJE\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyk tyk tyk tyk
mądre słowa powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kto woli dowoli
haloooooooo pisze ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa działa działa
a na serio taki przypadek ostatnio;) zrobiłam eksperyment ;) najgorsza sąsiadka w moim bloku zawsze wredna i zawsze coś nie pasowało jej :D wyobrażałam sobie ją przez pewien czas ,że się uśmiecha i potrafi być miła ;) wczoraj to zdarzenie miało miejsce na klatce schodowej byłam w szoku ona potrafi normalnie rozmawiać a nie..drzeć się z byle powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończcie z tą reklamą
nie ma tu anieli znów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailer daemon
nikt nie napisał ostatnio czy mu się udało:( czy jest możliwość wpływania samymi myślami na zdarzenia? moim zdaniem chyba nie bo nikt mi na to nigdy nie odpowiedział a sensownie żeby jeszcze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy demon
spierdalaj aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to było dobre
podnoszę ale wróżki won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupu
fajnie się czyta piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. Patrzcie na to, jacy wy jesteście, co wy robicie i co wy macie w każdej poszczególnej chwili, a nie na to, co dzieje się z drugim. to dla niedowiarków działa sprawcza siła myśli bezustannie ;) czasem dobrze czasem źle(siła sprawcza zawsze działa to tylko od ciebie zależy jak czy bedziesz żyć jak w bajce czy ściągać na siebie ciągle nieszczęścia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac przytulanka
mi sie udało i udaje cały czas oczywiście w aspektach pozytywnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość low of attraction
halooo pogadałby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdakaaaaa
witam,mam pytanie do wtajemniczonyc:)jak myślicie jak to jest ze snami,to są jakieś podpowiedzi naszej podświadomości,czy tylko zwykłe przetwarzanie danych przez mózg po całym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac przytulanka
może byc i to i to ;) psycholodzy mówią ,że sen przypomina nam czasem nasze problemy w indywidualny dla każdego sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×