Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość wiktoria hanowerska
heh, myśle że po prostu tak Ci wygodnie. Wiem że poznawanie nowych ludzi boli, czasem nawet bardzo. Ale cierpienie uszlachetnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria hanowerska --> jest wiele prawdy w tym co piszesz:) Moze nie tyle wygodniej co latwiej. Skro tak napisalas tez pewnie masz problemy z poznawaniem facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria hanowerska
mam. Walcze z nieśmiałością każdego dnia i powiem Ci jedno: jest cholernie ciężko ale warto :-) Dziś już tylko ja wiem jak to wszystko przeżywam i ile mnie to kosztuje wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria hanowerska
pewnie. Chociaż miałam ogromną ochote zamknąć sie w sobie do reszty i żyć w swoim bezpiecznym, bezstresowym świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozesz to napisz prosze jak \"to\" pokonalas? Potrzebowalas pomocy specjalisty czy moze w inny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria hanowerska
nie pokonałam, pokonuje każdego dnia. To nie jest tak że stałam sie osobą przebojową i otwartą. Po prostu pare razy udało mi sie zrobić coś co kosztowało mnie mnóstwo stresów i zobaczyłam że wszystko da sie przeżyć i że ludzie wcale nie czekają aż podwinie mi sie noga. Staram sie o tym pamiętać gdy strach zaczyna brać góre nad zdrowym rozsądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Ci zeby starczylo sil do wali ze swoimi slabosciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria hanowerska
dziękuje, Tobie również dużo sił i chęci do walki o normalne życie. I pamiętaj że nie ma co odkładać zmian na później, trzeba zacząć działać jak najszybciej.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk mnie szurcha ( lokciem) :) zebym sie Ci spytal skad jestes? Zdradzisz mi te tajemnice ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria hanowerska
z warszawy, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj sznura
Ja mam 31 lat i też jestem. A jestem dlatego, że właściwie to jeszcze żadna kobieta tak na prawdę mi się nie spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poszukaj sznura
taaaaa jasne....jestes dupa i tyle. akurat w pl mamy tyle zajebistych lasek ze naprawde jest w czym wybierac nie pierdziel facet kogo chcesz oszukac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w siódmym niebie
Malo nas, malo. Gdzie te prawiczki. Przyznawac sie, ale juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dziewic jest więcej
?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę a propos miałam kolerzankę, była zawsze sama, dlatego że była strasznie wybredna (teraz się to zmienia) jeden dziwnie odstawia kubek, drugi za dużo gra na kompie, trzeci nieśmiały i tak ciągle... :( a jak się już któryś jej spodobał, to przez pół roku do niego nie podchodziła i jak się łatwo domyślić, kolerzanki sprzontały jej facetów sprzed nosa :) teraz wiedzą co się święci i jej odsępują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej nie wybredność ale wymówiki, tak jakby lęk pezd związkiem albo jakąkolwiek rozmową bo jak już jakaś dziewczyna zaczęła z nim chodzić to już jej się bardzo podobał... i tak w kółko tomek pogłówkuj trochę to zrozumiesz a jak zrozumiesz to może powiem coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie samym w pewnym wieku staje sie niebezpieczne. Ludziska zaczynaja dziwaczec, zaczynaja stwarzac sobie swoj wlasny swiat. Samotnosc jest potrzebna ale po pewnym czasie staje sie meczaca i uciazliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że nie lubię bardzo mi się podobała ;) pomogłeś mi wczoraj zasnąć ( mam z tym problem o tej godzinie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalem ze ten topik nie umrze smiercia naturalna. A tu taki zawod. Z pawiczkow zostali tylko Stanczyk, Tomek 1982, dyzurne chamidlo i ja. Coz poczac?! Chyba nam pomnik postawia i podpisza \"To ci, ktorzy mimo pokus zycia uzalali sie nad soba i wyzioneli ducha przed komputerem czytajac swoje wpisy na forum kafateryjnym\";) Tym smutnym akcentem zamykam liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek nr 5
a mnie nie policzyłeś:O 😡;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czarnych liczylem. Pomaranczowym nie ufam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek nr 5
Czarny też mam, ale się nie ujawniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK -też się odezwę.... Lat 33 hehe - w dalszym ciągu można powiedzieć że \"prawiczek\". Do 26 roku różnie było ale - nizależnie ode mnie - stulejka :( Potem miłość - naznaczona chorobą - rakiem, do roku 2005. Zadnego 100% zbliżenia. Od tej pory szukam , ale wiem że robię to źle.... I co, nadal myślisz że masz najgorzej??? @on24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheehe
prawiczek nr 6, też mam czarnego nicka, ale sie nie przyznam:d :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×