Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

eeeeeeeeeeeeeeeeeee gdzie wszyscy ???????? kurde no ide dziś na randke z fajnym facetem ze szkoły ode mnie dziś mnie zaprosił i jeszcze mi powiedział ze długo sie zastanawiał bo bal sie ze odmówie he he takiemu słodkiemu chłopczykowi no gdziez bym śmiała :-) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestes prawiczkiem A
to ty jeszcze do szkoly chodzisz? :o a na tej dzialce bedziecie uprawiac seks? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestes prawiczkiem A
tfu, randce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodze do szkoły tylko ucze w szkole a konkretnie w podstawówce ucze j. angielskiego już 3 rok niedłudo 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestes prawiczkiem A
dasz mi korepytki z anglika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na pierwszej randce nie chodze do łózka i tak mi sie zdaje że tego faceta chyba potraktuje wreszcie poważnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestes prawiczkiem A
To porzadna z ciebie dziewczyna jak na pierwszej randce nie chadzasz do lozka ;) 40zl/h? smiechu warte, chyba, ze w cene wliczasz nie tylko korepetycje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty myślisz??? ze ile idz do szkoły językowej i zobacz ile tam zaśpiewają we wrocku liczą po 50 więc sorry ale sie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestes prawiczkiem A
ale w szkole jezykowej to ucza ludzie naprawde znajacy sie na rzeczy, po wielu kursach, egzaminach, majacy certyfikaty. btw narzekacie ze malo zarabiacie, a tu korki za 4 dychy za godzine? wstydu nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie obrażaj mnie tutaj kursy i certyfikaty też coś sama mogłabym studentów uczyć w końcu spędziłam na tym 5 lat żeby zdobyć mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestes prawiczkiem A
Nie rozsmieszaj mnie dziewczyno, mgr, wielka mi rzecz. To, ze masz magistra, jeszcze o niczym nie swiadczy. Tak samo jak niektorzy twierdza, ze sa inteligentni, bo skonczyli studia. Ale co to ma wspolnego? Mozna skonczyc badziewne studia, na ktorych w zasadzie nic sie nie robi. A teraz sie szukuj, bo sie na randke spoznisz i mimo wszystko, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, przynajmniej Ty sie uchowalas :D \"pozostaną najwytrwalsi\" nie wiem czy sie cieszyc czy plakac :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
ewela.. >>to nie szkodzi szpinak moze byc z mrozonki niczym sie nie rozni jedynie tym ze mniej czasu zajmuje jego przygotowanie.... a co do tego ile razy dziennie powinno sie go jesc to to chyba kwestia indywidualna mi duze dawki:P ok 2 -3 razy w tygodniu daly efekty duze az za duze no i pojawily mis e szczawiany wap. wiec trzeba uwazac:) ...mam nadzieje ze wam tez szybko krwinki wzrosna 🖐️...a i nie przejmujcie sie tym jak macie niewielka anemie to nie ma co sie tym az tak martwic podobno nawet lepiej jak krwinki sa w dolnej granicy niz jak ich jest za duzo...ok koncze wywody bo to topik o czym innym:P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eco
swiezy szpinak jest niedobry, ale do zjedzienia, natomiast mrozonka, to tego sie przełknąć nie da :o "koncze wywody bo to topik o czym innym ..." ta, a wczoraj byla tu dyskusja o boksie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
nie wiem ale moim zdaniem mrozonka czy swiezy spinak tak samo smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summaries - dlaczego wszystko sprowadzasz do wygladu? To wcale nie jest decydujaca kwestia. Znam wiele osob, ktore uroda zbytnio nie grzesza, a kogos maja i sa w tych zwiazkach bardzo szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
jak moglas nigdy w zyciu nie jesc szpinaku:P!!!! skandal:P...to najwyzszy czas sprobowac:) jest pyszny:) i jeszcze wrzuce swoje 3 grosze w kwestii wygladu.... Chyba nie ma przeciętnych facetów Są tylko przystojniacy i brzydale >>>mysle ze jest wrecz odwrotnie sa sami przecietni a rzadko zdarzaja sie przystojniacy i brzydale A jak chodzi o dziewczyny to są ładne, przeciętne i brzydkie I te ładne i przeciętne mają kogoś albo mają taką szansę>>>jeszcze sa te piekne:P;) Czyli jak po równo podzielić to 50% płci męskiej jest samych a płci żeńskiej 33%>>>na jakiej podstawie przytaczasz takie dane:P w koncu statystycznie mezczyzn jest wiecej wiec nie wiem z kim w zwiazkach mialoby byc te 67 % zajetych juz kobiet skoro twierdzisz ze w zwiazkach jest tylko 50 % mezczyzn:P czyli pozostaje 17% teoretycznie zajetych kobiet... tylko z kim:P...nie wiem moze sie czepiam:P pzdr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.........
eeejjjjj jest tu kto ?? czy wszyscy sobie gdzieś poszli ??? ja wróciłam z randki baaaaaaaaaaarrdzo póżno ale było warto choć dzisiaj jestem nieprzytomna :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty summaries to chyba jakiś filozof jesteś i zdecydowanie za dużo myślisz za mało robisz definitywnie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on czeka az los mu cos
przyniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o to, ze wyglad jest tu jedna z mniej istotnych spraw... a juz na pewno nie mozna na nim bazowac szukajac sobie partnera na cale zycie. No chyba ze ktos szuka na chwilke zeby sie zabawic... wg mnie nie ma brzydkich ludzi, sa tylko zaniedbani. Jesli popracowaloby sie nad ich wygladem, fryzura, strojem - doradzilo co i jak, to z pewnoscia z kazdego daloby sie zrobic przyzwiocie wygladajacego osobnika;) a jesli chodzi o super przystojniakow... Ci z ktorymi mialam do czynienia byli strasznie skupieni na sobie, wrecz narcystyczni! Oczywiscie to nie jest regula, ale ja kiedys nawet trafilam na takiego co potrafil mi wyskoczyc z tekstem - \"jestem przystojny, babki za mna szaleja, moge miec kazda... a ty sie jeszcze wahasz?!\" Nie wiedzialam wtedy czy mam sie smiac czy plakac nad jego losem:P A szpinaku naprawde nie mialam okazji sprobowac:) nawet raz, natchniona lektora jakiejs Disneyowskiej bajki zaptalam mame dlaczego nigdy nie zrobi szpinaku skoro jest taki zdrowy podobno i odpowiedziala, ze ona raz jadla i niemilo to wspomina, wiec na pewno mi tez nie bedzie smakowal... hm Milego dnia! Nauka wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd, fryzura , strój... wszystko fajnie ale jak masz rysy twarzy jak dzieciak :P to nic nie da ... Będziesz wyglądać najwyżej jak dobrze ubrany dzieciak... :D Zrobić przyzwoicie wyglądającego osobniaka ;) Tylko według czyjego gustu? Danego stylisty... niech spada :D Zresztą wygląd to tylko pierwszy problem. Trzeba mieć jeszcze odpowiedni dla kogoś charakter... i tu będzie gorzej... :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×