Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a tak piszęeee

Mowa ciała

Polecane posty

Gość a tak piszęeee

chcialabym z czystej ciekawosci wiedziec jakies sygnaly(nieswiadomie) wydają osoby,bedace kims zainteresowane....chodzi mi o obie strony.Czy oznaką zainteresowania ze strony faceta moze byc przybieranie dziwnej mimiki tzn.lekkie rozchylanie ust ;P na widok kobiety,ktora mu sie podoba.... ano na uczelni czasem jeden chlopak na mnie zerka a gdy ide wprost albo gdy spojrze sie na niego jak idzie robi taką dziwną mine..... tylko bez chamskich komentarzy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak piszęeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak piszęeee
no wlasc.nie ale frapuje mnie to...wczoraj gdy szlam po schodach by xero zrobic odwrcam sie a ten znowu spojrzal sie tak dziwnie i otworzyl usta(jakkolwiek glupi to zabrzmiale bardzo milo dla oka to wyglada) owszem nie jest mi obojętny...chcialabym tylko wiedziec czy taka mimika jest przejawem zainteresowania mą osobą czy wrecz przeciwnie niechęcią irytacją.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak piszęeee
ktos sie jeszcze wypowie rzetelnie?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna po 20
a skad niby mamy to wiedziec....pewnie jesteś kolejną kobitką która wyobraża sobie nie wiadomo co.faceci zawsze się oglądają za kobitami,nic w tym dziwnego,to nie musi nic oznaczac.jak mu się podobasz to napewno coś zrobi,nie ma facetów ZBYT nieśmiałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak rozdziawia gębę na twój widok :D:D:D:D Sorki, że żartuję, ale nie mogłam się powstrzymać. Usta zwyle nieświadomie otwieramy na widok kogoś/czegoś, co nas fascynuje, albo zdumiewa i to nie zawsze pozytywnie. Niedawno usłyszałam, że mężczyzna na widok kobiety, która go podnieca, kręci palcem u nogi. Rozśmieszyło mnie to, ale rozpoczęłam obserwację :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×