Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość gość
Prof. Kobus - Polanica Zdrój - bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego prof. Kobuz? Czy jest w miarę wiekowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego prof. Kobuz? Czy jest w miarę wiekowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM Bydgoszcz Bienkowski. Korekta nosa nie ma nic wspolnego z tym co pokazywal na wizualizacji. Garb na nosie nie do konca zlikwidowany i do tego doszla jeszcze odstajaca chrzastka po jednej stronie nosa. Obiecanki cacanki ze z czasem to zaniknie. Rok minal i nic sie nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jakiego znam to Krzysztof Bielecki, chirurg - proktolog. W tej specjalizacji jeszcze dr Agnieszkę Kucharczyk mogę śmiało polecić. Oboje można znaleźć w Ober Clinic w Warszawie, do dr Bieleckiego dojeżdża moja ciocia ponad 200 km, sama chyba też byłabym w stanie tak robić, nie ma wielu takich specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystałam miałam zabieg powiększania piersi metodą aquafilling i bardzo polecam http://chiroplastica.pl. Efekt jest naturalny, wszystko się ładnie zagoiło. W tej klinice wszystko przebiega bezpiecznie i opiekują się pacjentem również po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam dr Nowaka z kliniki Promedion. Miałam przez niego powiększane piersi. Zero zastrzeżeń. Miły, cierpliwy, odpowiadający na wszystkie pytania. Żadnych komplikacji w czasie ani po zabiegu. Efekt super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paula
jeśli chodzi o Katowice i okolice - to ja robiłam rok temu w Klinice dr Marcina Sierocińskiego. wcześniej też czytałam fora i szukałam opinie i w sumie miał on dobre opinie. poszłam na konsultacje i byłam strasznie zadowolona ! indywidualne podejście, czułam się w pełni "zaopiekowana", otrzymałam odp na wszystkie pytania, czułam że dr zależy faktycznie aby dobrze robote zrobić, a nie jak niektórzy prywatni lekarze traktują pacjenta jak w hurtowni byle zarobić... w każdym razie piesi są boskie !! polecam dziewczyny ! a cena też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo dobrym chirurgiem jest dr Antoni Krajewski z http://veritamed.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serdecznie polecam klinike Dermed i dr Dorotę Żukowską- ami uszka w marcu zeszłego roku. Super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marietta45
Cześć, Ja polecam klinikę Promedion w Warszawie. Bardzo nowoczesna o wysokim standardzie, znajduje w się na Bielanach, piękne otoczenie i dyskrecja (jeśli komuś na tym zależy) poza tym wysoko wykwalifikowany personel i lekarze. Ja w klinice korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej, ale rozmawiałam z innymi pacjentkami także po operacjach i wszystkie sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avikta
Ja mam doświadczenia tylko jeśli chodzi o zabieg uszu, całe życie odstające uszy były moim ogromnym kompleksem i dlatego zdecydowałam się na plastykę. Jeśli chodzi o lekarza, to wybrałam się do dr Olender http://drolender.pl (klinika w Żarkach Letnisko). Panią doktor cechuje pełen profesjonalizm, moje zaufanie wzbudziła już na pierwszej wizycie. Zdecydowanie godna polecenia. Zarówno Pani doktor, jak i klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysocki - Polanica Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia243
Ja od siebie polecić mogę klinikę medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej Kriocentrum. Świetni specjaliści i bardzo miła i profesjonalna opieka, więcej możecie poczytać tutaj:http://www.kriocentrum.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie klinika Dermed i dr Dorota Żukowska, mam do nich pełne zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daretia
A dla mnie dr Olender. Mi została ona polecona przez znajomą, ja jestem po zabiegu - i również będę polecać ją każdemu. Naprawdę bardzo dobry chirurg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSosnowiec
ja również polecam - Dr Sierociński / Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johne
Dr Paweł Nawrocki, przyjmuje w Serafin Clinic, moja żona u niego była i jest na prawde dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://serafinclinic.pl Lekarz stad prowadził moja pierwsza ciąże i przy kolejnej tez planuje zawitać do mojego doktora : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkoncuszczesliwa
Doktor Szymański jest profesjonalistą w swoim fachu, w zeszłym roku wyleczył mnie z mojego odwiecznego kompleksu małych, niekształtnych piersi. Lekarz bardzo rzeczowy, konkretny pomaga w doborze odpowiednich implantów. Sam zabieg troche bolał ale efekty były tego warte. Teraz mąż nie spuszcza ze mnie wzroku a wszystkie koleżanki mi zazdroszczą doskonałych piersi w wymarzonym rozmiarze! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Ahmed Elsaftawy Chiroplastica, Wrocław bardzo dobry, doświadczony, przesympatyczny człowiek. Zajmuje się chirurgią plastyczną i chirurgią ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Janusz Obrocki, Klinika Sfera, http://www.klinikasfera.pl/ - wspaniały, doświadczony lekarz, z podejściem do pacjenta i olbrzymią wiedzą. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam doktora Marka Batijewskiego przyjmuje w klinice Kriocentrum bardzo rzeczowy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o chirurgię plastyczną to mogę polecić doktora Knakiewicza, który zajął się rekonstrukcją mojego brzucha po wypadku. Mam kilka niewidocznych blizn, a tak to nie widać zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×