Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość olaaa299
dr Maciej Charaziński z Uni Klinik, bardzo dobry chirurg, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria64
pewnie każdy w Szczecinie jest dobry, to duże miasto i specjalistów jest sporo. ja niestety trafiłam do laser studio. dr Matuszewski obiecywał złote góry, a skończyło się tym, że leczę się we Wrocławiu. po drugiej operacji dopiero zaczęto mi poprawiać usta, które zniszczył ten znachor ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daria
to laser studio w Szczecienie to kicha ?? chce tam zrobic cos ale nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja absolutnie polecam dr A.Sankowskiego. Miałam usuwany pieprzyk oraz powiększane piersi. Jest już 8 miesięcy po operacji, blizn prawie nie widać a piersi wyglądają cudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie klinika sankowskiego
dosc dlugo na forach reklamuje, bo nie maja klientek hehehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziosława
Kratochwil w Jeleniej Górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka44
Co sądzicie o dr. Kulickim. Podobno operuje u dr . Szczyta. Może miał ktoś robioną plastykę nosa u tego chirurga i wie czy jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek4791
Ja polecam Dr Macieja Charazinskiego (Warszawa) operowal moj nos, lepszego efektu chyba by byc nie moglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara77
Cześć Wojtek. Możesz opisać coś więcej o doktorze Charazińskim. Jaki jes na konsultacji, czy pokazuje zdjęcia nosów w swoim komputerze, czy bierze pod uwagę sugestie pacjenta, np. symulacje nosa. Interesuje mnie też czy robił Twój nos metodą otwartą. Jak długo trwała konsultacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 11
Cześć. Czy możecie polecić do operacji nosa dr Wilgusa. Interesuje mnie też jaką metodę dr bardziej preferuje przy pełnej korekcji nosa z krzywą przegrodą, otwartą czy zamkniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 11
Cześć. Czy możecie polecić do operacji nosa dr Wilgusa. Interesuje mnie też jaką metodę dr bardziej preferuje przy pełnej korekcji nosa z krzywą przegrodą, otwartą czy zamkniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same reklamy!
zmiencie lepiej forum, bo jak ktos juz pisal traficie na partacza a nie na specjaliste! ja glopia dalam sie nabrac i czytalam klamstwa na tym forum. Poddalam sie operacji u takiego konowala z Poznania,ze tylko mi zaszkodzil, doprowadzil do glebokiej depresji ,i oszpecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie
sugerowałam się opiniami w internecie a też zostałam oszpecona. To nie ma znaczenia bo ryzyko jest duże i nieważne gdzie się operujesz, oczywiście mówię o chirurgach plastykach. Mogliby mówić o tych komplikacjach, bo nie każdy ma wiedzę na ten temat!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawinka
Dla mnie jako chirurg spełnił się doktor Mazan. Bliższe informacje: http://klinika-mazan.pl Otworzył ostatnio całkiem nową, własną klinikę w centrum Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna Lodz
Dziewczyny blagam o jakies szczere opinie mam juz zapisana operacje na 23 lipca u Dr Bratosia i Dr Rykaly korekcja nosa Klinika Estelarte nie wiem co robic !! Lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, nie mogłam wcześniej napisać, najpierw musiałam załatwić parę spraw i wysłać list do Rykały i Bratosia, podsumowujący naszą współpracę. Wg mnie to chołota nastawiona na pieniądze. Obwiesili się dyplomami jak komunistyczni generałowie orderami i tyle samo są warci. Moim zdaniem tam powinny pójść osoby, które chcą być królikami doświadczalnymi - za darmo!, mają dość duże piersi i wtedy nie będzie widać jak coś nie wyjdzie. Ja miałam małe. Moje piersi są krzywe, mają 5-6 cm autostradę, jedna jest wyżej druga niżej, jedna w miarę prosta, druga krzywa, ściśnięta i wchodzi zewnętrzną stroną pod rękę. Aha, nawet autostrada nie jest symetryczna, jest szersza od strony krzywej piersi. Ale wg 'mistrzów' wszystko wyszło pięknie, nie ma mowy o poprawce, podobno zrobione jest jak najlepiej się da w sytuacji mojej wyjściówki. Nie wytrzymałam i pojeździłam po lekarzach: Trójmiasto i Warszawa. Wszyscy, jak jeden mąż, uznali, że mam spapraną operację. Właściwie wszystko jest źle, począwszy od rodzaju i wielkości implantu, skończywszy na źle wyciętej loży. Mówili, że powinnam żądać zwrotu pieniędzy ale nie chcę. Niech się nimi udławią, skoro dla nich są największą wartością w życiu (no bo nie pacjent), przynajmniej mogę o nich pisać a tak byłoby mi niezręcznie. A tak w ogóle to oni kłamią w żywe oczy, na początku mówili tak, a potem inaczej. Dobrze, że mam wszystko udokumentowane, bo sama bym zgłupiała. Nie można mówić na początku: nie ma problemu, standard, a na końcu: to wina warunków itp. Na koniec dowiedziałam się, że właściwie jak ubiorę stannik i bluzkę to nic nie widać! No i już wiem po co zrobiłam operację i zapłaciłam prawie 14.000. Kiedyś koleżanka mnie ostrzegała przed jednym z nich, wzięłam sobie to do serca i podeszłam do tego tak: "przezorny zawsze ubezpieczony", tym bardziej, że jest ich dwóch i nie zawsze się zgadzają, choć sprawiają takie wrażenie poprzez porozumiewawcze spojrzenia i stanowcze kiwnięcia głową. Mnie Bratoś powiedział wprost, że wiedział, że będą ze mną kłopoty, i to tylko dlatego, że pytałam o zbyt wiele i śmiałam od początku wątpić w wynik operacji. Najlepiej jest więc milczeć. Z twarzą czy nosem w życiu, nawet jakby mi zapłacili, tam bym nie poszła. Usłyszałabym pewnie, że jak zapudruję tu i ówdzie to nikt się nie zorientuje. Wrzucę tu któregoś dnia treść listu skierowanego do nich, w nim jest ładnie wszystko opisane, a zdjęcia zgłoszę do galerii na beauty. No bym zapomniała, robię poprawkę w Warszawie, nie mogę patrzeć na siebie. Wszystko opiszę jak już będzie po. Muszę jeszcze na beauty i wizażu opisać tę historię, obiecałam im to w liście - słowa trzeba dotrzymywać. Pozdrawiam i życzę lepszych wyborów, niech nie decyduje o nich odległość od domu czy finanse albo reklama niewiadomego pochodzenia. Kiedyś mi powiedzieli, że oni poprawki jeszcze nie mieli, i tu im wierzę, nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna i taaak
taaa a wy dalej sie nabierajcie na piekne wpisy "latozesnow", to ta co niby byla po powiekszeniu piersi u Rykaly i Bratosia. ciekawe dlaczego tylko ona ;) o przepraszam byla jeszcze lemmmm, spieprzyli jej piersi na calej linii (tez sie biedna dala nabrac na ich reklamowki w necie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to co, niby ta dziewczyna-latoze snów, to jakaś podstawiona? A skąd macie takie informacje? Lekarze mają klinikę, doświadczenie, specjalizację też, więc w czym problem? Chyba przyjmuje tam nawet dr Giedrojć. Kto jest jeszcze z tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet-a.w
gość 27.06.13 Ja Tobie wierzę, ale mogłaś to wpisać w " czarna lista lekarzy plastyków " skoro i tak podałaś nazwiska. Akurat ja nie op się u tych chirurgów, ale mam ciężkie powikłania po partaczach z innej kliniki. przyjdzie czas, że opiszę swoją historię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona16106
Ja z czystym sumieniem mogę polecić z Krakowa dr Małgorzatę Keller-Skomską. Robiłam u niej 3 lata temu nos. Miałam głównie problemy z oddychaniem, ale w grę wchodził także aspekt estetyczny. Ta Pani jest rewelacyjna, bardzo profesjonalna, miła i życzliwa. Miałam przeprowadzany zabieg potrójnej tracheotomii nosa (czyli ten najbardziej skomplikowany) i efekty były i do tej pory są rewelacyjne. Oddycha mi się super, a nosek wygląda jak marzenie. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO NAJGŁUPSZY TEMAT W CAŁEJ KAFETERII. Temat dla naiwnych w którym może napisać każda asystentka lekarza, jego żona, jego córka, jego syn i reszta jego rodziny podszywając się pod pacjentów i w ten sposób zachwalając jego zdolności. Jaka jest gwarancja, że ktoś kto pisze jako "ala", że najlepszym chirurgiem jest Jan Kowalski który zrobił jej piękne piersi czy piękny nos to nie ktoś podstawiony przez sprytnego Kowalskiego? Kowalski wie, że pacjentki w internecie szukają opinii o nim. Nie ma nic prostszego niż nakłamać na Kafeterii w temacie "Lista dobrych chirurgów!!!". Życzę wszystkim udanych wyborów najlepszego chirurga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszerzonehoryzonty
nie zgodzę się, że to głupi temat, będzie lista lekarzy to sobie można przecież wybrać kilku i sprawdzić w innych miejscach opinie. A jeśli o mnie chodzi to moim zdaniem jednym z lepszych lekarzy jest dr Piotr Osuch, świetny specjalista i bardzo miły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa od
Rykaly,Batosia Ile cie skasowali jesli mozna spytac?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić dra Skupina z Poznania. W 2008 roku miałam przez niego robioną korekcję nosa i jestem bardzo zadowolona. A kto dobrze powiększy piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt inny tylko do Osucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesiński z Krakowa słyszałam, że jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ke86
polecam dr Dydymskiego i dr Bieleckiego...aktualnie przyjmują w Klinice Solumed w Poznaniu i są najlepsi...!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam usługi Pana MArka Ciesińskiego. "przetestowałam" na sobie i warto. jesli szukasz lekarza w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×