Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość Anikaana
Wybieram się na konsultacje do kliniki dr Olender. Polecono mi właśnie jej klinikę, z kilku powodów. Przyjaciółka jest kilka miesięcy po zabiegu, więc mam też rekomendację "naoczną", wyszło naprawdę świetnie. Dam znać, jak u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanikata, Anikaana widać że to było jedną ręką pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób biedny Olender ma zaistnieć na rynku Tylko w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s/p/i/e/r/d/a/l/a/j w koncu z ta beznadziejna reklama oleander idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam do czynienia z chirurgiem, który wycinał mi guzek w piersi. Bardzo miły i kontaktowy człowiek co się rzadko w tym zawodzie zdarza :) Polecam dr Piotra Bednarskiego. Gdyby ktoś chciał się umówic to polecam stronę http://piotrbednarski.pl/Moja_strona/Witam.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku listy ktoś umieścił sankowskiego,że niby taki dobry,to w takim razie miałam pecha bo mnie zrobił wydatny,bardziej wyeksponowany nos niż był,taki pinokiowaty,tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam świetnego chirurga plastycznego w Katowicach. Jest to doktor Olender i serdecznie polecam. Jestem byłą i bardzo zadowoloną pacjentką pani doktor. Mój nos wreszcie wygląda tak, jak powinien wyglądać zawsze. Pani Olender jest profesjonalistką w swoim fachu. Do tego bardzo sympatyczna i miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam świetnego chirurga plastycznego w Katowicach. Jest to doktor Olender i serdecznie polecam. Jestem byłą i bardzo zadowoloną pacjentką pani doktor. Mój nos wreszcie wygląda tak, jak powinien wyglądać zawsze. Pani Olender jest profesjonalistką w swoim fachu. Do tego bardzo sympatyczna i miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę o korekcie odstających uszu, ale to pewnie jeszcze jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiochan
Ja byłam pacjentką doktor Olender i potwierdzam. Bardzo dobry chirurg plastyczny. Przede wszystkim sprawdzony, posiadam pozytywne doświadczenie z bycia pacjentką tej pani. Przygotowanie do zabiegu naprawdę dobre, a efekty jeszcze lepsze. Ja byłam na konsultacjach w Żarkach Letnisko, gdzie również miałam robiony zabieg korekcji uszu, ale z tego co wiem, konsultacje odbywają się również w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu kiedyś wpisał sankowskiego,żenada cała Polska śmieje się z jego nosów,nie jest dobry,a przynajmniej już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się operowałam w Łodzi ale u dr Doroty żukowskiej. polecam bynajmniej ja jestem bardzo zadowolona z efektu operacji odstających uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swojego lekarza i każdy będzie tak polecać:) no ale ze wszystkim tak jest!:) ja jestem bardzo zadowolona ze swojego i nie zamieniłabym gdybym miała raz jeszcze operację robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani jednego nazwiska z "dobrych" chirurgow tu nie widze, powod - ci dobrzy sie nie reklamuja , maja taki mlyn w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak padło u autora tematu – Latkowski. Zrobił mi korekte nosa dwa lata temu, byłam w szoku że tak dobrze wyszło:) wiem ze ma wielu fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napiszę i ja- Szczecin dr Piotrowiak. Robiłam lifting biustu wraz z implantem. Biust piękny, lepszego sobie nie mogłam wymarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robocopowa
Przydatna lista :) Ja, jak szukałam u siebie dobrego lekarza to oprócz szukania w necie czy po znajomych, weszłam na certyfikowani.org i tam też szukałam, czy jest jakiś u mnie lekarz z certyfikatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje chirurgów, którzy wszczepili mi w nocy 26/27dnia 02.2012roku mikroczipy w oczy uszy i inne części ciała(celem przygotowania do operacji urologicznej) błagam tych ludzi o kontakt w celu usunięcia mikroczipów w zamian za-wysoką nagrodę finansową. mój adres e-mail: ordynus24@interia.pl numer telefonu: 664709150 nagroda to 30000pln lub wyższa (do uzgodnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie poszukuje chirurgów, którzy wszczepili mi w nocy 26/27dnia 02.2012roku mikroczipy w oczy uszy i inne części ciała(celem przygotowania do operacji urologicznej) błagam tych ludzi o kontakt w celu usunięcia mikroczipów w zamian za-wysoką nagrodę finansową. mój adres e-mail: ordynus24@interia.pl numer telefonu: 664709150 nagroda to 30000pln lub wyższa (do uzgodnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo, mnie znajoma też mówiła o łątkwoskim bo u niego była i robiła powiększanie piersi, co zresztą i ja chcę zrobić hehe jak na razie zbieram pieniążki… ile dąłyście dziewczyny za implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję dobrego chirurga plastyka. myślę o liftingu twarzy. Czy ktoś robił lifting twarzy u Doktora Michała Krawczyńskiego w Łodzi ? jakie macie opinie na jego temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perina
Ja jestem po zabiegu rekonstrukcji piersi u dr Anny Olender, trochę musiałam uzbierać na tę operację, ale była moim marzeniem. Zabieg przeprowadzony w klinice w Żarkach, rzut beretem od Katowic. Z samego zabiegu, tak jak z jego efektów jestem bardzo zadowolona. I nie mogę się już doczekać plażowania na wakacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olender- porażka! Nie polecam....efekt bardzo słaby. Nie polecam, a ta nachalna reklama jest niesmaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelanow
Gabinet dr Potockiego i dr Pełki w warszawie przy ul. Grójeckiej 194/204. Profesjonaliści na światowym poziomie. Chodzą tam nawet znane aktorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoanadżona
Dr Potocki i dr Pełka z warszawy. Polecam, naprawdę fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weeronika S
Jeśli ktoś szuka dobrych fachowców to polecam portal certyfikowani.org - wielu dobrych specjalistów z doświadczeniem. Przejrzysta stronka i można się sporo dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak znam ten portal....można dowiedzieć sie który lekarz jest polecany. ja robiłam u dr Pisery w Łodzi i jestem zadowolona z rezultatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×