Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość gośćEffcia
Hej a ja gorąco polecam Derma med z Wrocławia, wspaniali fachowcy. Niedawno robiłam tam zabieg powiek górnych i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiahanna
Poszukuje dobrego chirurga plastyka w Łodzi na zmniejszenie i uplift biustu i plastykę brzucha. Proszę o pomoc. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś robił nos u dr.kurmanow z poznaniu? jestem umówiona na konsultacje ,ale nic o niej nie znalazłam na temat nosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc sama sobie odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam KLINIKĘ CHĘCIŃSKI chirurgii plastycznej w Warszawie. Klinika zajmuje się jednocześnie chirurgią plastyczną, a także medycyną estetyczną na najwyższym poziomie. Polecam zajrzeć na ich stronę internetową, tam znajdziecie więcej informacji www.drchecinski.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macieejek
mając odwieczny problem z kaszakiem na głowie skierowałem się do Centrum Medyczne 311 w Zabrzu http://www.cm311.pl/chirurg-zabrze.html gdzie jak się okazało pracuje świetny Chirurg . Konsultacja, umówienie się na zabieg i wreszcie mój problem został rozwiązany! Przede wszystkim jak na razie kaszak nie odrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geterina
Myślę, że mamy dobrych chirurgów plastycznych w naszym kraju, nie możemy narzekać. Ja trafiłam akurat do dr Olender, czyli chyba lepiej nie mogłam. Zajęła się moim nosem, w końcu lubię siebie nawet z profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiahanna moja siostra robiła w Łodzi piersi u dr Żukowskiej. Wyszły bardzo dobrze i bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam usługi dr Kolbera z gabinetu chirurgicznego http://www.lekarze-kolber.pl . Z jego strony mogłem liczyć na fachowe konsultacje z zakresu chirurgii , ale i również laserowe leczenie żylaków a nawet depilacje. Prawdziwy profesjonalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę wam polecić gabinet chirurgiczny www.chirurg-jarocin.pl, który znajduje się w Jarocinie. Możecie tam wykonać badania gastroskopii i kolonoskopii. Gabinet ten specjalizuje się w chirurgii ogólnej i schorzeniach przewodu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Ciekawe zestawienie bardzo dobrych chirurgów w Polsce. Osobiście do tego grona z czystym sumieniem mogę dodać http://www.handproject.pl/pl/ najlepszego chirurga ręki w Polsce. Świetny specjalista, dzięki niemu mogę normalnie władać ręką - uratował mi życie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tychach znajdują się świetne specjalistyczne gabinety lekarskie. Polecam wam zgłosić się do www.estederm-gabinety.pl Możecie tam skorzystać z usług chirurga, chirurga naczyniowego i chirurga piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Dr Osuch Clinic pracuja wybitni chirurdzy plastyczni!!! Musiałam zrobić operacje nosa po wypadku, nareszcie znowu uśmiecham sie do lustra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.drchecinski.pl/ bo całkiem niedawno miałam tam zabieg i wszystko odbyło się zgodnie z planem. Nos prawie wygojony, jestem zadowolona z podjęcia tej decyzji i śmiało mogę polecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze nie pierwsza to miejsce pochwale ale.. musze bo to najlepsi Fachowcy od piersi !!! Dr Osuch Clinic - z moich małych zwisków wyczarowali piękny jedrny naturalnie wyglądający biust - znowu czuje sie piekna i kobieca i takich specy tylko chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dr Dorota Żukowska i łódzka klinika Dermed. Serdecznie polecam to miejsce, szczególnie gdy chodzi o operację plastyczna odstających uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacjach w nowej klinice Knack Clinic i jest naprawdę nowoczesna. Doktor Knakiewicz ma teraz większe pole do popisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz sobie jeszcze tą klinike, bardzo dobra jakość i rozsądne ceny usług. Podoba mi się to, że stoją frontem do klienta, bardzo podoba mi sie ich podejście no i jakość wykonanych zabiegów. Nie zliczę ile ich już miałam i za każdym razem wychodzę jeszcze bardziej zadowolona http://www.drnawrocki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora Adama Zielińskiego. Przychodnia w której przyjmuje mieści się w budynku przy Trakcie Brzeskim 57 B. To jest Centrum doktorA . Łatwo znaleźć ;) Zostawiam Ci link do ich strony https://www.doktora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misztalka
Dla mnie bez dwóch zdań dr Dorota żukowska, ja operowałam u niej odstające uszy akurat w łódzkim Dermed. Super klinika i wspaniała chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Byłam operowana w szpitalu, przez profesora Kobusa. Pan Łątkowski był asystentem. Po wybudzeniu z narkozy leżałam nago. Kiedy Pan Łątkowski przechodził obok mnie, powiedział do personelu: "Przykryjcie ją, bo straszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka

Dr Anna Olender moim zdaniem fachowiec godny polecenia - w każdym calu. Od pierwszej wizyty, konsultacyjnej, wzbudziła moje zaufanie. Odpowiadała, konkretnie, rzeczowo, na milion moich pytań. Zdecydowałam się na operację nosa, w klinice w Żarkach Letnisko, wyszło naprawdę świetnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaa

Mogę polecić dr Boligłowę, jestem po powiększeniu biustu u niego i co prawda jeszcze trochę opuchnięte wszystko ale już widzę żę biust prezentuje się pięknie. Gość jest faktycznie mistrzem, ponoć kształcił się i pracował wcześniej za granicą. W każdym razie  trochę zaryzykowałam i zdecydowałam się na powiększenie implantami chociaż zawsze byłam temu przeciwna, ale jestem zachwycona, nie mam żadnych powikłań, krwiaków, rany goją się szybko, ale staram się przestrzegać zaleceń i oszczędzam się póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Łechtaczkę też masz opuchniętą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×