Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kino lubie ale fajne

Naprawdę dobry film - jakie polecacie?

Polecane posty

Gość The Deer Hunter
A ja polecam The Deer Hunter - Łowca jeleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
polecam Efekt Motyla;) widzialam i bardzo mi sie podobal:P zaskakujace zakonczenie wogole to bardzo psychologiczny film:D POLECAM!!! polecam rozniez...Spiderman:D hah dziewczyny z drozyny, jak straic chlopaka w 10 dni;) , dziewczyna z Alabamy,lot93, i wiele wiele innych=) POzdRo 4 all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, nie no \'jak stracic chlopaka w 10...\' to przeciez zwyczajna komedia romantyczna, nic zaskakujacego..tak samo \'dziewczyny z druzyny\' ja osobiscie polecam\'jedwabna opowiesc\' -kino francuskie w najlepszym wydaniu, bardzo poetycka opowiesc z zycia obok nas..szkoda ze wcale nie jest znany. \'marzyciele\' troszke bardziej perwersyjny, ale nazwisko rezysera-bertolucci- gwarantuje przezycia z gornej polki \'dzienniki motocyklowe\' .wspomniane juz zreszta, odmienne spojrzenie na osobe che guevary \'porozmawiaj z nia\' tego samego rezysera -pedro almodovara; dwoch facetow zakochanych w dziewczynach, z ktorymi z roznych wzgledow nie moga nawiazac kontaktu...polecam. \'big fish\' -fantastyka wymieszana z zyciem codziennym, pokazuje ze czasem nie mozna podchodzic do zycia racjonalnie :), \'bialy oleander\' -relacje matka -corka i moja urocza alison lohman... poza tym \'jedziec bez glowy\' i \'wywiad z wampirem\' z tych troszke starszych, no i \'zejscie\' naprawde z dreszczykiem...mmm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj sobie np. \"Requiem for a dream\", albo \" 21 gramow\", albo \"Nieodwracalne\", albo \"Plac Zbawiciela\". Bardzo fajne filmy, ktore zmuszaja do myslenia. \"Teksanska masakra pila mechaniczna\" - to najgorszy film jaki w zyciu widzialam, amerykanskie gowno, cos w stylu \"Dom woskowych cial\" - badziew dla tlukow. Jak chcesz horror to polecam\" Widmo\" - film koreanski bodajze, ale za to jaki super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
Pedra Almodovara widzialam -kike -porozmawiaj z nia -volver -złe wychowanie jezu chyba coś jeszcze kiedyś w tv,ale nazwy nie pamietam :( wszystkie super,najlepsza kika oczywiscie jesli ktos lubi kolorowe, lekko zakrecone,czasami "walace w morde" kino Pedra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
Requiem dla snu widzialam-klasyka Bertolucci...Ostatnie Tango w Paryzu...mhmm polecam ale Marzyciele juz nie,zaraz poszukam opisu koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
nom wiem to sa zwykle filmiki:P nic nadzwyczajnego ale jak napisalam bo byly spoko;) mi sie podobal film Zycie jest piekne...:) wzruszjacy i bardzo ciekawy:D wg mnie byl spoko:D polecam;) widzial ktos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino lubie ale fajne
no i jak tam? widzialam ostatnio Silent Hill hmm mieszane uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio podobal sie film \"Demon- historia prawdziwa\"- naprawde swietny! Pozatym niezle sa tez filmy: \"Skok przez plot\"- bajka, \"Amores Perros\"- dlugi i wciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaki Oszukac przeznaczenie 1, 2, 3 Efekt motyla 1, 2 Teksanska masakra piłą elektryczną Basen Znamię Wredna dziewczyna Piła 1, 2 Cube Amierican pie Hause of Wax Lot 93 Tylko mnie kochaj Mrówki w gaciach Tarcie na parce Wieczny student Euro Trip 40- letni prawiczek Dziewczyna z sąsiectwa Stygmaty Starsza Pani musi zniknąc 50 pierwszych randek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykreslam z powyższego,zeby sobie nikt czasu nie marnował :) Teksanska masakra piłą elektryczną Piła 1, 2 Tylko mnie kochaj gnioty do potęgi + piła 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
polecam * znaki * stygmaty * starsza pani musi zniknąć - fajna komedia:D * Lot 93 * Happy Feet tupot malych stop * Euro Trip...To bylo super! nie jakas zwykla komedia romantyczna czy cos takiego:D polecam:P * Volver...fajny film z Penelope Cruz;) * Step up Taniec Zmyslow;)) Koffam takie filmy o tancu...:PPP POOOZDROOO:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go-sia10
uwielbiam Fridę z Salmą Hayek- dałabym jej oskara za tą rolę i drugi film, który mną wstrząsnął to Bandyta z Tilem Schweigerem. Oba filmy cenię również za poruszającą muzykę. Jeśli ktoś może polecić mi tego typu filmy, będę wdzięczna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------- PIŁA-----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASH
Efekt motyla,swietny,taki,ze zmusza cie do myslenia i trzyma w napieciu Borat,najlepsza komedia jaka w zyciu widzialam,aczkolwiek troche plytka Lucky Number Slevin,z bardzo dobrym twistem i fantastyczna obsada Szybcy i wsciekli,Tokio Drift,swietna muzyka,samochody,ale akcja raczej slaba Miami Vice,tak samo,switna muzyka,duzo akcjo,poscigi motorowkami itd Polecam wszystkie te filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASH
No i nowy James Bond,zupelnie inny od poprzednich,tez goraco polecam,duzo lepszy niz jakis tam chick flick dla bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Deadpool 2 kupiłem w Empiku niedawno i polecam, naprawde. Wgl uważam ze Reynold to super aktor. Muszę tam wrócić po pierwszą częśc, bo tak głupio jedna tylko na półce wygląda XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×