Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochałem się .....

* POPATRZCIE NA TWARZ TEJ PREZENTERKI!!! W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM PIĘKNIEJSZEJ!!! *

Polecane posty

uwazam ze jest boska. piekna twarz. zadbana. jesli chcecie tak wygladac, to: 1. powroccie do swojego naturalnego koloru wlosow. 2.poradzcie sie specjalistki, jak nakladac makijaz i jaki odcien pasuje. najlepiej identyzny z naszym odcieniem cery, nigdy ciemniejszy. to postarza 3. wybielcie sobie zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajviko
Fakt, zęby ma krzywe i ten nos ... taki duży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ma 28 lat ...
... Polki w jej wieku to już chodzą przy garach w chustce na głowie, mają 20 kg nadwagi i cellulitis :-o Chyba naprawdę trzeba się przeprowadzić do Francji... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virka nie bądź zazdrosna...
...za taką lasencją obejrzałby się każdy facet niezależnie od wieku i stanu cywilnego. Po prostu zazdrościsz, dzieffczynko o wątpliwej urodzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety nie bądźcie smieszne i nie krrytykujcie jej, zparzeczając, że jesteście zazdrosne;) nie musicie uważac jej za piekność, ale każda z was niech tak sama przed sobą przyzna czy jakby zobaczyła taka kobiete na ulicy nie zwróciłaby na nią uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugotować to ja sobie sam mogę
Mogę się też nauczyć prać, piec ciasta, prasować (to zresztą już umiem), mogę również sam sprzątać. Ale do seksu potrzeba dwojga - zatem mając do wyboru dziewczynę potrafiącą gotować, prać, prasować, sprzątać, itd., ale brzydką, lub też dziewczynę, która tego nie potrafi, ale jest piękna i chętna, wybiorę tę drugą - bo potrafi ona coś, w czym ja nie mogę jej zastąpić! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajviko
Czemu od razu gadacie , że krytyka jest przez zazdrość???? Ja bym się obejrzała za Monicą Bellucci, ale nie za nią! Nie musi mi się podobać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie że musi... każdemu...
... facetowi się podoba, tylko dziewczynom nie - i jak tu nie mówić, że jesteście zazdrosne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ewindentnie...
robiony nos, cycki pewnie też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewidentnie brzydkie są te ...
... co ją krytykują! I nie dość, że brzydkie, to jeszcze zazdrosne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ewindentnie...
Jestem facetem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruger
Wpadłem na jej fotki jakiś czas temu i tez wywarły na mnie niesamowite wrażenie. Bardzo ładna buzia. Trafiła w samo sedno z praca w telewizji i tu nie chodzi o makijaż czy jego brak. Co do zębów i nosa to nie sadze żeby jej to choć o ciupinkę odejmowało urody, wręcz przeciwnie dodaje jej naturalności i nie wygląda jak lateksowa seks bomba... Co do jej faceta, ciężko mi osadzić bo w nich nie gustuję :) Z 2 strony jesli uważacie ze jest taki paskudny, to świadczy jeszcze lepiej o niej i o nim, bo z jednej strony musi byc spoko skoro umie ja zatrzymać przy sobie, z 2 że ona nie jest pusta laską co leci za byle smaczniejszym kąskiem (mam też nadzieję że nie chodzi o jego kasę... ;) ) A dla zainteresowanych parę linków: http://www.flickr.com/photos/vedia/sets/530783/ http://www.melissa-theuriau.fr/videos.html pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chivas
pani po pierwsze jest cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy ludzie gustu nie macie
dużo piękniejsza od niej jest choćby justyna pochanke- ta dopiero ma śliczną twarz - i widać że to kwestia rysów twarzy - nie tej potwornej tapety- nie widzicie ile ona na sobie ma pudru?? na tych fotach z plazy wygląda- jesli chodzi o rysy twarzy- jak przeciętna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie Pochanke do Melissy ...
... podobno o gustach się nie dyskutuje, ale takie porównanie to już hardcorowe bezguście :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótko mówiąc Melissa ...
... jest prześliczna ... A chodzi z takim paskudnym chłopem :-O:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala..
faktycznie, PIĘKNA!! a Twoja Wiktoriuszu też ładna, nie przejmuj się głupimi komentarzami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajviko
no to właśnie się o gustach nie dyskutuje, w tej dziewczynie podobają mi się tylko oczy i czemu mi zazdrość wmawiacie?? Zazdrosna to mogę być o Monicę Bellucciale nie jestem, bo ją lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie smutne
ja wlasnie powracam do naturalnego koloru wlosow :) jeszcze schudne 10 kg i bede taka jak ona bo jestem bardzo podobna :P Ciuao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie smutne
Kurcze ale ona ma śliczne brwi!!!!!!!! ja takich nie mam - tylko cienkie :( jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam .....
ciemne i grube, a wolałabym miec jacne i cieńkie i co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ..... dlaczego chcesz
się oszpecić? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam .....
bo mam ciemny blond włosy i wydaje mi sie że brwi mi nie pasują. zawsze chciałam miec jaśniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×