Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Sofinka :D jakie późno hahahahaha.... Również witam 🖐️ miłego dnia !!!!:D :D :D Udanych zakupów Bonia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim Ja też dzisiaj późno, ale mój szef poszedł na urlop i mam urwanie kapelusza :) O, Misiu coś dziś nie w sosie... boniu, kup te stopery ;) i inne prezenty mikołajkowe też. Ja mam już z głowy.. trochę wcześniej, ze względu na przyjazd dziecięcia w sobotę. Symbolicznie było... Większa będzie gwiazdka :) tytoniu 👄 dobrze,że chociaż rankiem i wieczorem zaglądasz i podpisujesz listę, więc wiemy, że z nami jesteś 🌼 I mam nadzieję, że nas poczytujesz... I że wkrótce wpadniesz na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty> jaki nie w sosie ?? :o Ja tam zawsze mam humor,a jak się trochę ponarzeka z rana to człowiek od razu zdrowszy !!! :D Przy pracy też lubię postekać -lepiej wtedy idzie(oczywiście jak ktoś tego słucha !!! ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Trochę późno na \"dzień dobry\", ale lepiej późno niż wcale :D, ale teraz to już chyba mogę życzyć miłego popołudnia :) :) :) Skoro świt pognałam na hydromasaż, a potem rajd po sklepach - zakupy mikołajowe :). Portfel mi strasznie schudł (a raczej karta) :D, no i dopiero ściągnęłam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, już po pracy po zakupach chociaż bez hydromasażu, no ale cóż. W portfelu rzeczywiście mniej, a i w bankomacie bo ogołociłam go troszeczkę. Dla Misia Yogi są stoperki i śnieżyk, żeby mógł sobie dłużej pospać i nie marudził z rana jak kobiety piją kawkę. Aha, dla siebie też coś kupiłam , no bo co by to były za zakupy...:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkową porą A propos prezentów, a więc i poniekąd Świąt, widziałam już dziś kilka ubranych choinek przed sklepami. Uwielbiam jak się świecą :) Choć w tym roku otoczenie jakoś nie się nie kojarzy ;) - bardziej wiosna niż zima. Mnie co prawda nie bardzo to przeszkadza, ale na same święta mogłoby być troszkę biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam wieczokową porą. :) potomka ogląda dobranockę, wiec na chwilkę zajrzałam. hahahaha ja też po zakupach, ale na razie, to ja jestem na etapie mikołajkowych, te poważniejsze, pod choinkę zostawiłam sobie na poźniej. Wyobrzcie sobie, ze ja jeszcze chcę zdążyć przed choinką z przemeblowaniem :P :D:D:D:D, no calkiem prawdopodbnie, ze nawet mi się to uda:D:D:D. zmykam, zmykam zmykam, Potomka woła, miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaty łoś
wam to fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akdlajfaj
co wy stare medny robicie na forum o 8 rano, lepiej sie wyspac bo juz nieduzo wam zostalo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogaty łoś a czego tobie brakuje, bo wnioskuję że rogów na pewno nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę , żeby się odmeldować, bo mam gości. Ale cóż widzę ? Co to za pustki ? Czy mamy tu same Barbary ? (ja nie Basia) No, bo nie wiem czym wytłumaczyć to wyludnienie. Jeśli jeszcze mi się uda, zajrzę później. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się tylko odmeldowuję. Po prostu padam, jak na zarobione stare próchno przystało. A jutro od rana to samo. No, prawie to samo, bo u mnie to nigdy nic nie wiadomo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara menda co wchodzi i osmej rano:P nie wiem kogo to obchodzi ale te pomarańczowe wpisy jakieś niedorozwiniete wyrazy wspólczucia:( A ja pozdrawiam wszystkich i lece dalej na "seksmisje" komedia ponadczasowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akdlajfaj
sama zes jest niedorozwinieta jak ogladasz seksmisje a co nas to wogole kurwa obchodzo ze ty sobie masz taki wymysl kurna. pozatym pomaranczowy to kolor rewolucji a nie kurna czarny jak kominiarz i kret i kał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo pomaranczka widzę probuje tu coś zdziałac:D:D:D:D no no no, masz rację ten pomaranczowy faktycznie rewolucyjny hahahahahaah juz się beknął ten pomarancz na Ukrainie, bo ty pewnie tak samo lubisz paluszki wkładac tam gdzie ciebie nie proszą:P a ja się zastanawiałam, co mi to przypomina :D:D:D:D hehehe faktycznie RY(e)WOLUCYJKĘ POMARANCZKOWĄ :D:D:D:D a czarny to piękny szlachetny kolor, czego nie powiesz o pomaranczce;) kominiarz to na szczęscie :P z kreta są jedne z najdroższych futer:P a kał??????????? czarny kał???????// może problemy z kolorami?:P w sumie, to mi nie przeszkadzasz, możesz sobie do woli pisac, niektore spostrzeżenia są calkiem niegłupie.........gdyby nie to wykręcanie kota ogonem, no i język, sorry zbytnio zaciąga rynsztokiem. No ale to tylko moje subiektywne odczucia, w sumie topik jest dla wszystkich, więc nie przeszkadzaj sobie, mozesz dalej produkowac się, ot taka odmiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie skromne pytanko, może ktos z Was w swojej kolekcji posiada przypadkiem utwor Grace Jones \"Libertango\" ? polska wersja mi nie pasuje, a szukam tylko ten jeden utwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę - co się dzieje ? Tak było gwarno i wesoło i już Wam się znudziło ? Tytoń - założyłeś topik i go nie odwiedzasz ? Przecież większość dziewczyn dla Twojego i Franiowego humoru tu przychodziła ... Dziewczyny , chłopaki - gdzie jesteście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dzien dobry :) wszystkim spiochom perl buziaczek ;) KAWA na pobudkę !!!!!!!!! KOMU, KOMU BO POJDĘ STĄD :P POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!! SPIOCHY!!!!!!!!!! POBUDKA !!!!!!! hehehe pewnie zmęczeni ganianiem po sklepach w poszukiwaniu prezentow mikołajkowych :D:D:D skad ja to znam ;) No a ja nie mogę się doczekać, dzisiaj w nocy w ystawię prezenciki dla Potomki, ale się Malutka ucieszy. Tiaaaaaaa fajnie byc dzieckiem, wierzyć w Mikolaja i spodziwac się wszelakich cudów:D:D:D:D No wstawać wszyscy, przynajmniej listę obecnosci dla przywoitosci podpisać. Bo jutro zamaist prezentów dostaniecie rózgi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrastwujtie riebiata !Diewoczki i malcziki ! No! To by było na tyle ! Podpisałem się i na razie wybywam ! Adijo POMIDORY ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feng
Tak zaglądają,jestem 40-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feng
Tytoń- o co Tobie chodzi?Czy chcesz porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzieeeee Witajcie. ....Zajrzaam sobie ale nikogo nie ma. Pozdrawiam Wszystkich. Ide na spoznione ale za to przepyszne sniadanko. Tymczasem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak trochę Was tu zagląda :D Ja od Mikołaja chcę - .... on wie czego , a raczej kogo chcę.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Jak juz wspominałam, w tym tygodniu mój szef na urlopie, więc praca mnie przygniata i dopiero np. teraz mogłam zajrzeć. Od Mikołaja chciałabym... Nie przyznam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Perl, a napisałaś list do Św. Mikolaja kogo masz na oku ? Smitty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaaaaa ja tam wiem czego wy obie chcecie :P perła poławiacza;) a smitty pewnie jakieś następne wydanie perum pewexowskich odpowiedzniego rodzaju:P :D:D:D:D No ja to spodziewam się roźg, bo mocno niegrzeczna byłam w tym roku :P no własnie, może nowej miłości;) wymiana na nowszy, lepszy model;) :D:D:D:D ..........chociaż kto tam wie, może niech będzie starszy ale ulepszony :P w sumie, to juz nie mogę się doczekać nocki, aby pocichutku pochować prezenty dla Malutkiej. Po kątach róznych, żeby musiała trochę wysiłku włozyc w szukanie. Wyobrażam sobie ile pisku będzie z rana :D:D:D:D Czy wy też macie takiego hopla, ze prezenty nie mieszczą się wam w szafach? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×