Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

SOFInka......bardzo lubię rozdawać prezenty, ale zeby się w szafach nie mieścily ?. Skąd brać na to kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOfinko, Roze, Smitty ❤️ Poławiacze pereł są zbyt zachłanni , jak już jedną wyłowi , to mu nie wystarcza - na inne oczy kieruje :P Więc miast poławiacza - prostego , uczciwego mężczyznę bym chciała ... może być i Mikołaj !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofinko, te perfumy to naprawdę bym chciała :) A co do prezentów... W ślad za Roze stwierdzę, że dawać lubię, ale nie ma to nic wspólnego z pojemnością szaf :) Po pierwsze- milionerem nie jestem, po drugie - myślę ,że wielkość i ilość nie jest najważniejsza. Sama również wolę drobiazgi . I wszystkim bliskim jest to wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl pisząc o poławiaczu, miałam na mysli tego jedynego, co to tylko dla tej Perły zanurkował ;) smitty czytaj uważnie :P perfum rodzaju męskiego, odpowiednik dla perfum rodzaju żenskiego \"smitty\";) :D:D:D:D:D:D No widzicie, przynajmniej wszyscy normalni w tym gronie, a ja jak się rozpędziłam to Potomce chyba poł sklepu wykupiłam :D:D:D:D:D no ale ja szafy mam malusienkie - jak to w bloku, to nic dziwnego, ze się nie mieszczą, bo ubrania zajmują, i faktycznie wepchnięcie kazdej dodatkowej rzeczy powoduje wywalanie się z szafy. No i rodzinka dość liczna, to nie ma dziwnie :D:D:D:D O to może ja sobie zamarzę aby otrzymać taką prawdziwą przepastną szafę od Mikołaja no i może kwadratowych trochę więcej. hmmmm ciekawe, co on na to ? ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, nie wymieniam bo nie zdążę a czas mnie goni... Cieszę się że macie dobre humorki, ja też dzisiaj nie narzekam :classic_cool:, zwłaszcza że prezenciki Mikołajkowe też popakowane i czekają wieczorka...ja też coś dostanę bo...sama sobie kupiłam hahaha :) ale marzenia o czymś wyjątkowym mnie nie opuszczją. Zajrzę pewnie wieczorkiem bo muszę z małym pędzić na roraty, w tym roku idzie do pierwszej komunii i te wszystkie zaliczenia są obowiązkowe, tak że co zrobić,,,chociaż wolałabym tu z wami sobie poklikać. Smitty, Sofinka, Perl, Parodyjka, nieobecni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastrój Mikołajkowy trwa :) Ja też właśnie skończyłam pakować.... mikroprezenty ;) Co roku robię takie maleństwa np. z malutkim czekoladowym mikołajkiem, dla dziewczyn z mojego działu, żeby im było ze mną słodko. A fikuśne zapakowanie tego w mikropaczuszkę z zawiązaną mikrokokardką jest bardziej \"upierdliwe\" od zapakowania czegoś dużego :) Do tego złota lub srebrna \"mikroróżdżka\" również z kokardką - profilaktycznie - żeby mi się nie znarowiły ;) I pędzę raniutko, żeby być przed nimi (choć i tak przeważnie jestem) i poukładać im to na biurkach. To taki mój dodatkowy wyraz sympatii i podziękowania za świetną współpracę i atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądaczka Faktycznie, grudzień to taki absorbujący miesiąc. Ale jak to miło w grudniu mieć kwiaty w wazonie :) boniu no to rzeczywiście masz teraz masę \"obowiązkowych\" zajęć z religii ;) I w perspektywie \"imprezę\" majową. To istny zawrót głowy. Ja przechodziłam to bardzo \"ciężko\"... Perl, Sofinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty, Bonia, SOfinka, Zaglądaczko - dzień chwała Bogu się kończy ... ciężko było ale się przeżyło :O Kobiety , powiedzcie mi kiedy człowiek przestanie przejmować się dorosłymi już dziećmi ? Chyba nie dożyję , a Tytoń narzeka na nastolatki ....poczekaj Tytońku jeszcze trochę , aż będą dorosłe.... Niech to szlag.... czemu ja nie jestem chłopem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl, przejmować to się nigdy nie przestaniemy... Dzieci choć dorosłe, to nadal nasze dzieci. Tylko dobrze by było gdyby czasami nie obarczały nas swoimi problemami. Nie wiedząc o nich, nie martwilibyśmy się tak. Oczywiście nie chcę generalizować, w sprawach bardzo ważnych i istotnych powinni móc na nas liczyć. Ale często \"zawracają gitarę\" po prostu. Nie wiem, z czego to wynika... Może nie bardzo chcą dorosnąć tak naprawdę. I często bywa to irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani przepraszam że nnie zaglądam do was ale problemy rodzinne jeszcze nie zakończyły się a wręcz się nasiliły pozdrawiam was cieplutko 🌻🌻🌻 mam nadzieję że ten męczący okres mego zas.....ego życia niebawem się zakończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytońku 👄 Wszyscy trzymamy kciuki i życzymy rychłego zakończenia problemów. Tęsknimy za Tobą, ale staramy się zrozumieć... A to dla Ciebie 🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór ! Milym Dziewczynkom. i Szanownym Panom. prosze o porady w sprawie kotka. moja ukochana Niewiasta przyniesie jutro kotka do domu. w szkole w ktorej pracuje przyblakal sie taki mily kotek i moja żonka sie nim zauroczyla. zreszta on po zabawie z żona tez. chcemy juz go wziac na zawżdy. tylko , ze nie wiemy co i jak? co kupic jakie badania i jak go przyzwyczaic , ze nas w domku nie ma srednio 8 godzin dziennie. mieszkamy na 3 pietrze wiec jak rozwiazac problem kupek i innych np. spacerow i kotka dotleniania? kotek ma ok. 3 miesiecy i jest piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, co do kotka to możesz liczyć na pewno na Smitty i inne dziewczyny, one doradzą . Ja mam pieska...👄 Tytońku...nie zamartwiaj się tak strasznie, jesteśmy z Tobą...👄 Perl - z dziećmi to już zawsze jest klopot, czy duże czy małe...jednakowyż...poradzisz sobie na pewno :) Smitty szkoda że nie pracujesz ze mną bo lubię miłą atmosferę w pracy a nie zawsze wszyscy są tacy mili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu witaj w gronie kociarzy :) Najpierw weterynarz. On go obejrzy i zaleci, co trza. Odnośnie kupek - kupić kuwetę i żwirek dla kotów w zoologicznym sklepie. Kotek nauczy się załatwiać do kuwetki. Żwirki z reguły pochłaniają zapachy, więc nic nie czuć. Po załatwieniu sprawy przez kotka, żwirek zbryla się i wystarczy bryłkę zebrać łopatką do np. torebki foliowej i wyrzucić. Spacery będą po balkonie.. Póki malutki trzeba go pilnować. Nie zdziw się jak później zacznie chodzić po barierce :) A jeśli chodzi o nieobecność ludzi w domku - dobrze byłoby też być z nim choć przez pierwsze dni, chociaż do czasu aż nauczy się korzystać z kuwety. I zrobić mu jakieś milusie spanko, gdzie będzie mógł się przytulić pod Waszą nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu 🌼 kiedyś sama przeszłam przez piekło z szefową, i nie wyobrażam sobie, żebym ja miała taka być. A dziewczyny moje zasługują na to, co najlepsze. Gdybym mogła, nieba bym im przychyliła :) I wiedzą, że stanę za nimi murem i że mogą na mnie liczyć - i zawodowo i prywatnie też. Uważam, że tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty dzieki. to kotka to trza ja wysterylizowac bo nie chcemy potomstwa a kotka ma byc juz u nas zawzdy. kupimy jej do spania taki okragly kosz i milusi cieply koc. jest bardzo \" uczlowieczona\" widac ze sie od malenstwa z ludzmi wyvchowyywala. akurat w Swieta jest okres na nauke kotki kupkac do kuwety.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Już mi minęło - po szklaneczce nalewki nerwy puściły :P Genek - kuwete kup i żwirek do niej i łopatkę , cobyś kocie kupska mógł wywalać. Wietrzyć to się kocina będzie jak wykastrujesz lub wysterylizujesz , zależy jakiej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu, to będziecie mieli taki żywy prezencik gwiazdkowy :) A na sterylizację to jeszcze trzeba poczekać- jest jeszcze za młoda. Zresztą weterynarz powie Wam, kiedy to powinno nastąpić. Cieszę się razem z Wami, bo koty naprawdę są wyjątkowe... Aha, taki mały brzdąc może - ale nie musi - np. skakać po firankach, więc uprzedzam lojalnie. Starszy już raczej nie. A i na choinkę też potrafi wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic przecie firanka nie jest wazniejsza od kotka. podobno duzo spi w tej szkole i jest spokojnej natury . i bardzo mily jest i kontaktowy. trzy dni przetrzymal juz w szkole oblezenie dzieciakow i zniosl je dzielnie. ale juz rozpoznaje mojego \" Gapcia\" i sie lasi do Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mnie Twoje podejście do firanek ;) W takim razie gratuluję nowego domownika !!! Hurra ! Kolejne maleństwo znalazło domek !! Będzie wiele radości, mówię Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Święty Mikołaj....
Dla wszystkich bywalców tego topiku... ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Spisujcie się dobrze ;) Wrócę za rok i sprawdzę 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milusio!!🌼 Swięty Mikołaju 👄 będziemy grzeczni, obiecuję...:);0 Franiu cieszę się że macie zwierzątko, a zwłaszcza Gapcio(jak piszesz) bo dziecko powinno się kimś opiekować , uczy się wtedy bardzo dużo, staje się bardziej obowiązkowe . Mój mały kiedyś okropnie bał się psów, niezależnie od wielkości, ale od kiedy ma swojego to psy są jego WIELKĄ MŁOŚCIĄ. Smitty świetnie że jesteś taką super szefową, moja też jest ok współpracownicy...czasami różnie. Ogólnie nie narzekam... Teraz muszę się zająć kupnem pokrowca na gitarę dla mojego starszego bo wraca w piątek a dla niego jeszcze nie mam prezentu. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Ale jesteście aktywni;)!! Mam duze zaległosci,moze dzisiaj uda sie to wszystko poczytac. Nie moge sie wyrobic,na nic nie starcza mi czasu;( Zauważyłam,ze pojawiło sie nowe zwierze:),ja mam psa/dziewczyne/,w naszej rodzinie jakos kobietki lepiej sie \"chowaja\",wiec wolałam nie ryzykować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko:) o jeszcze jeden miłosnik kotków, poprosimy potem o zdjęcia;) Dzisiaj nawiedził nas Mikołaj, potomka wniebowzięta, huraaaaaa, prezenty się udały:) Reszta dalej czeka na czas choinkowy :D:D:D Dsisiaj mam cięzki dzien w pracy, więc znikam :( miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święty Mikołaju !! Dziękujemy bardzo 👄 Trudno nas nie lubić, prawda ? Cieszymy się , że o nas pamiętałeś i obiecujemy być zawsze OK :) boniu ewasch Sofinko i wszyscy, którzy przybędą w ten piękny, słoneczny dzionek. Swoją drogą.. czym ten Mikołaj przyjechał ? Sanie odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×