Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbywa się rozprawa w sadzie. Mężczyzna oskarżony jest o zamordowanie teściowej. - Co oskarżony ma na swoją obronę? - Wysoki Sadzie, jestem niewinny. To było tak: siedziałem sobie w kuchni i obierałem pomarańcze, gdy w pewnym momencie wyślizgnęła mi się z ręki skórka, a potem wypadł mi nóż i właśnie wtedy do kuchni weszła teściowa, i poślizgnęła się na skórce, i upadla na nóż... i tak siedem razy........................................bez żadnych podtekstów, tylko żeby się pośmiać(ha ha ha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu grazza Faktycznie dzionek piękny :) Aż nie chce mi się siedzieć w tej pracy. Chętnie poszłabym na wagary ;) Ach, gdyby był mój szef - tak bym zrobiła. Ale niestety... A, nic to ! Zrobie kawusię - już drugą :) I zacznę dziś podpytywać o białą herbatę w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko :) dzisiaj ładnie za oknem, ale coś mi glowa pobolewa, chyba znow ta paskudna migrena wrrrrrrrrr. Dzisiaj zjedzają znajomi, ustalamy w koncu sprawę sylwestra:) no tak poźno, to jeszcze nie ustalalismy:D:D:D:D jutro przeznaczam, na \"wykonczenie\" prezentów :P i zamykam juz listę z prezentami. Te Duchy niebrudne sa the best:D:D:D:D:D hahahahahah muszę nauczyć tego Potomkę. Zawieszę kilka takich w domu niebrudnych;) ja też nie mogę się oprzec bombkom, swiatełkam - ot sroczka jakas ze mnie:D:D:D:D zyczę wszystkim udanego week-endu, ja mam zamiar spędzić go miło, wesoło i gdzieś się jeszcze wyrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 ..Grazza jestem teściową z krotkim stazem, mam nadzieje ze mnie to nie spotka. Dobry kawał, hi,hi,hi. Ale się uśmialam. ..Smitty....jak nie ma szefa to masz luzik i sama mozesz poszefikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roze- ja jeszcze nie jestem teściową ale POSIADAM takową. To prawdziwe piekło. Ale to osobny temat .....chociaż jak tak teraz myślę to ------ja😭 nie 😭 chcę 😭 być😭 teściową😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazza...he,he,he...nie chcesz ale będziesz musiala. Nie marw się, DA SIĘ być NORMALNĄ teściową - ja Ci to mowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza Roze Widzę, że zebrało Wam się na teściowe :) grazza, ja muszę powiedzieć, że miałam świetną teściową, co zadaje kłam powszechnemu mniemaniu. Teraz jeszcze nie chcę nią być, ale ogólnie nie wzdragam się przed tym. Chłopak, z którym moja córa jest już 2 lata przypadł mi do gustu. Myślę, że ja jemu też:) I jeśli mam być szczera, to jeśli mam mieć kiedyś zięcia, to mógłby to być on. Piszę mógłby, bo to przecież nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D 🖐️ Piękny dzionek dziś mieliśmy ehhh...jak tu myśleć o świętach i w nastrój się wprowadzać kiedy wiosna za oknem ;) A ja mam super teściową...pewnie dlatego że cały czas daleko od siebie jesteśmy ;) hahahahahah....a tak poważnie mam nadzieję że nie będę jakąś zołzą :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Dziewczynki. pozwole sobie tu do Was zajrzeć. \" beton\" w tym tygodniu skonczony wiec jest troche czasu. prosze o porade a konkretnie o jadlospis dla 3 miesiecznego kotka. optymalny dla jego zdrowka. :D acha i jeszcze o biala herbate jak parzyc. bo np. wiem o walorach zielonej i o tym , ze sie ją parzy w temperaturze ok. 70 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzucili Jasia z klasy , Jasio stoi na korytarzu i glośno krzyczy : gdzie tu sens i logika? mnie wyrzucili bo zepsulem powietrze a sami smród wąchaja. podtekst do politykow i ich dzialań ot co!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu 👄 menu kotka jest różnorodne... Zaopatrz się w suchą karmę dla juniorów, oraz puszki dla juniorów. Sucha ma tę zaletę, że stojąc w misce- nie psuje się i jest ciągle dostępna na przekąszenie. Ponieważ kot to drapieżnik - mięsko- może być wołowe, baranina lub podroby , ale wątróbka nie częściej niż 2 razy w tygodniu. Poza tym rybki - dokąd kotek jest malutki- najlepiej filet lub tuńczyk z puszki. Kolejny przysmak to roztrzepane jajko. Do tego twarożek, jogurt. Widzisz - niemal wszystko...Może posmakuje mu np. zupa, ale musi być bez ostrych przypraw. Wbrew obiegowym opiniom kot najlepiej gasi pragnienie wodą, mleko uzupełnia zaś jego pożywienie. Mały kotek pije go więcej, ale woda powinna być stale. No, widzisz Franiu, to nie jest takie skomplikowane :) Kotek w tym wieku je już niemal wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milusio! ;) Franiu jak to dobrze że się odezwałeś bo już zaczynałyśmy się martwić, a tak to wiemy że u Ciebie wszystko w porząsiu, a i kotek ma się dobrze;) Apetyt mu chyba też dopisuje :) Pogoda dzisiaj faktycznie spacerowa, chociaż tak jak Sofinka odzcuwam lekki ból głowy, ale u nas okropnie teraz wieje. Smitty pokrowiec doszedł jak na zamówienie, synalek szczęśliwy i milutki że ...hej...nie chwalę przed zachodem słońca, czyli przed niedzielą zanim wyjedzie;) Białej herbatki jeszcze nie kupiłam ale być może jutro jak będę na zakupach to mi się uda...za to zielonej to wypiłam dzisiaj chyba ze 6 kubków:D Idę zagonić duszka brudnego do mycia i może zajrzę później jak mi się uda, bo dzisiaj syn okupuje komp. Na razie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na biologii pani pyta Jasia: Czy bocian jest pożytecznym ptakiem? Nie, bo powoduje przeludnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu fajnie, że pokrowiec doszedł ! Dowcipy fajne, ale i tak nic nie przebije Twojego duszka :D. Jeszcze dziś cały dzień się podśmiewałam :) Hicior !! Już go uwielbiam, tego Twojego malca :) Ja dziś też miałam zabawną rozmowę na gg z moją pociechą, cytuję: ja: - jaki byś chciała placek na święta? (w domyśle miałam jakiś wymyślny ;( ) ona: - babkę ja: - ale jaką babkę? ona: - BARDZO PYSZNĄ BABKĘ koniec rozmowy :) No i bądź mądra - ja tu przygotowana no Bóg wie co, a tu proszę - bardzo pyszną babkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty , no proszę jakie dzieci potrafią być zaskakujące, czasami mają wymagania że hej, a czasami ...zwykła babka ich zadowoli ;) No mój duszek właśnie leży w łóżku i jest faktycznie czasami do zjedzenia, a jak już z czymś wyskoczy to...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Franio był zgodnie z zasadą \"pojawiam się i znikam\" ;) Chyba testuje moją dietę na kotku - albo wcale nie czytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalem z Gapciem i juz ulozylismy jutrzxejszy jadlospis dla nas i dla kotka. bardzo dzieki bo my jestesmy zieloni w tkzw. temacie kotka. kotek sie dzis obrazil bo wszedl do lazienki w rakcie kapieli i go niechcący oblalem woda z prysznica. uciekl i sie pod mebel schowal i siedzi.... :D. wchodzi nauczycielka na lekcje a Jasio mowi , ze chcialby sie z pania nauczycielka kochac. ale ja nie lubie dzieci nauczycielka na to; to bedziemy uważac - odpowiada Jasio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu :) W temacie kotka możecie z Gapciem (Gapcią?) pytać. W miarę możliwości poradzę.Mój kiedyś całkiem wpadł do wanny :) Chciał bidulek być blisko mnie . A jakie imię ma koteczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaltowana turystka mówi do górala: - Ależ pan musi być szczęśliwy... patrzy pan na zaślubiny górskich szczytów z obłokami, widuje pan zachodzące słońce wypijające czar niknącego tajemniczego dnia... - Oj widywałem ja, widywałem - przerywa góral - ale już teraz nie piję..........Właśnie wróciłam do domku.....zrobię sobie białą herbatkę (?!).. No tak ale wy jeszcze nie kupiłyscie....no to poczekam....... A co do teściowej- to mi się akurat nie trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza Nasz Franio pytał, jak parzyć tę herbatę białą.. A z jakiej ona jest firmy, może łatwiej będzie mi ją znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!🖐️ Nowa służšca, Jańcia (baba z wiochy), sprzątając rano pokój Hrabiny, znalazła w łóżku prezerwatywę. Zaczerwieniła się i zabrakło jej oddechu. W tym momencie weszła hrabina: - Cóż to, Jańcia? Nigdy miłosci nie uprawiałas? - Tak, jasnie pani - mówi Jańcia - ale nigdy tak mocno żeby skóra zlazła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×