Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

no, mam pierwszego próbowacza :) Franiu, łap racucha ! Drożdżowego ! I zaraz mi tu opowiadaj o wizycie kocinki u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo nie wiedziałam, czy będzie smakować... Skoro tak - uwaga !- leci pełny talerz :) żebyś się nie rozdrażniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takiego az to nie mam , zwlaszcza ze mialam remont troszke w tym roku ale pomysl ze mam 4 facetow w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodyjko, to może do niektórych robót zagoń płeć brzydszą :) Mój ex uczestniczył w porządkach.. Nawet okna mył. Odkurzał, trzepał dywany, czasami prasował.. Nie daj się zwariować ;) A skoro był remoncik, to pewnie nie ma wiele tego sprzątania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bede szczesliwa jak maz posprzata wlasny pokoj , bo to jego krolestwo:) A pozatym masz racje nie ma sie co dac zwariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bede szczesliwa jak maz posprzata wlasny pokoj , bo to jego krolestwo:) A pozatym masz racje nie ma sie co dac zwariowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś taki
.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajsze wieczorne pustki na topiku złożę na karb problemów technicznych... jak widać robiłam jakieś próby wejścia - dość mało skuteczne ;) czy Wy też tak mieliście ? A dziś witam Was serdecznie :) Wiem, że jak na weekend jest wcześnie, ale obudziły mnie promyki słoneczka zaglądające przez okno. A ponieważ ze mnie taka słoneczna osoba, zerwałam się na równe nogi. Wyjrzałam i od razu mam naładowane akumulatory :) Mam nadzieję, że u Was jest równie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! wczoraj mnie nie było bo lekkie zamieszanie w domku...:) syn starszy wrocił i zaraz pojechał na tę próbę zespołu, mały do kościółka, żeby nie wyszedł z wprawy przed komunią, ja trochę sprzątnęłam a dzisiaj umyłam już trzy okna i teraz padam...:) Do wieczorka mam nadzieje wrócić wśród żywych, może mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie taka znow
"parodyjko" czy bywasz tez "teoryjka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się porobiło. Każdy wpada na chwilkę. Zresztą ja dzisiaj też będę zaglądać .....od czasu do czasu.U mnie też świeci słoneczko....i to jak!Tak...że aż chce się życ...!!!!!! Mam wieczorne wyjście..do teatru...więc się przygotowuję...no wiecie kreacja itd. ale to dopiero wieczorem.Od dziś już tylko czekam na święta....No i jeszcze ubiorę choinkę....w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie jestem teoryjka:) Pisze tylko tutaj , no czasem cos wtrace tu i owdzie na pomaranczowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie ! Widzę, że Święta rozkładają nam topik :( W związku z tym wzywam wszystkich, którym na nim zależy :) Nie pozwólmy mu umrzeć ! Wszak ma to być Narodzenie ;) a nie zgon. Porządki porządkami, ale jak już wspominałam- nie dajmy się zwariować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nieobecnych Chyba mam pecha... Jak już udało mi się trafić na fajny topik, to on się rozlatuje :( Widocznie sieć nie jest dla mnie... Rozżaliłam się chyba... Muszę zmienić nastrój... Jedzie facet lasem, a tu z krzakow wyskakuje wiewiórka cała w g... Facet kochał zwierzęta, więc wytarł wiewiórkę chusteczką. Po chwili wyskoczyła kolejna brudna wiewiórka. Facet zaczął ją wycierac, a tu trzecia. Po chwili z krzaków dobiega glos: -Panie, masz pan jeszcze chusteczkę? bo mi sie wiewiórki skończyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty...ja też dziś tu byłam parę razy...ale nikogo nie było...też mam przeczucie że to się źle skończy....no chyba żeby nie...Może inni poomogą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza 🌼 też zaglądałam wcześniej, szczególnie że dzień taki był ponury. Dobrze, że wczoraj ubrałam choinkę- osłodziła ten brak słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty...a u mnie dzisiaj DÓŁ.. Dna nie widać....miotam się w uczuciach...Czyżby wpływ świąt i upływającego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam to u siebie 6 lat temu po śmierci ojca. Czekam na święta ale wspomnienia o tych co odeszli są jakby silniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnienia.... rozumiem Cię. Ja mam to samo, tylko że moja mama odeszła prawie 24 lata temu.. Musiałam szybko dorosnąć. I choć odrobinkę ją zastąpić.. chociażby w przygotowaniu Wigilii. Zawsze przed kolacją wigilijną chodzimy na cmentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie lubię bardzo ten czas ale jednocześnie mnie to przygnębia. Nienawidzę tego u siebie! My też przed wigilią odwiedzamy cmentarze,,i w trakcie kolacji wspominamy tych których juz z nami nie ma( są to przeważnie wesołe wspomnienia).....a dodatkowy talerz jest właśnie po to by o nich pamietać.........Myślę że potrzyma mnie to jeszcze jutro a potem przejdzie ....jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy miewamy skrajne uczucia.. coś nas jednocześnie cieszy i smuci- taki prawie paradoks.. dobrze, że to stany przejściowe. Jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem że będzie ...ale co zrobić z nadmiarem czasu???????????????? może będzie wieczorem dobry film.....nawet nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że nie za wiele oglądam telewizji- wolę książkę. Może jakaś lekturka na wieczór, grazza ? Ja najczęściej czytam w łóżeczku. A czas lubię też zabijać krzyżówkami. Tego u mnie w domu nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę książki, gazetyi krzyżówki....I mam właśnie zaległy Przekrój i Fokus....ale nie mogę się dziś skupić...Chyba lepszy będzie film....jak coś znajdę?! AAAAAAAAAAAAAA może mała lampka czegoś?! hmmmmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×