Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

grunt, że poznałyście się osobiście. Że widujecie się rzadko to druga sprawa.. przecież ja nie twierdzę, że tzreba się widywać bez przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem co masz na mysli, dopoki czlowiek sie nie pozna , nie jest tak do konca realna osoba, wazne jest faktycznie chociaz raz sie zobaczyc , spotkac.Ale mam tutaj nawet na forum kolezanki z ktorymi klikam od bardzo dawna a na spotkanie realne nie bardzo jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, więc ja nazywam to dobrą znajomością, koleżeństwem itp. Zresztą najważniejsze jest, żeby ludzie byli dla siebie życzliwi. Bardzo miło nam się gawędzi, ale chyba dla mnie pora na kąpiel :) Dlatego życzę Ci parodyjko dobrej nocki i wszystkim, którzy ewentualnie jeszcze zawitają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....A to znowu ja...okazuje się ,że takie małe co nie co nie tylko rozgrzewa ....ale wywołuje uśmiech. Witam wszystkich ...którzy zwaitali po mnie.... Przwda ,ze nigdy nie jest tak xle ,żeby nie mogło być gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!🖐️ Proszę nie mówić o padaniu topiku;)mam nadzieje że po świętach wszystko wróci do normy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz tzw. podział roboty. U nas rodzina już tak sie rozeszła...że na wigilii mam tylko mamę...a z reszta spotykamy sie w święta... a prezenty....dla każdego ...drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi...pomóż ratowac sytuację----jest tragicznie! Ja dzisiaj wymyślałam menu wigilijne...coby jutro wystartować do sklepu po reszte produktów......I pewno będzie jak co roku.... jemy co lubimy ...a jeszcze duzo zostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest inaczej mieszkamy blisko siebie wiec trudno by kazdy robil osobno , w sumie to 21 do 23 osob wiec sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prezenty też czekają już zapakowane żeby je tylko włożyc pod choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym roku cztery osoby więc nie będę przesadzać ;)z jedzeniem Też od jutra biorę się za przygotowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodyjko...ale Ci zazdroszczę..pamiętam z dzieciństwa takie duże wigilie....i tego mi brakuje...lubie jak jest dużo ludzi przy stole....Ale jak sie nie ma co sie lubi....?! Ja też mam upominki---ale jeszcze nie zapakowane...Ja ronie to w przeddzien....i wymyslam rózne ciekawe opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cała rodzina jest daleko 100 km i dalej i nie można co roku się spotkać ...praca ...w tym roku mąż ma nockę w Wigilię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będzie Ci smutno Semi....Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji...ale widocznie tak być musi...Ja w tym roku chcę wprowadzić 2 nowe potrawy ...ciekawe czy to przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wybaczycie ze bede w tym tygodniu mniej bywac bo troszke roboty mam:) na mnie juz pora , zycze milych rozmow .dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tak ...ale mówi się trudno;) Dwa lata temu zorganizowalismy Wigilię u mamy, był dom na wsi,śnieg ,mróz,dojazd w wieczór wigilijny z małymi przygodami,10 osób nas było prezenty się nie mieściły pod choinką ....piękne były te swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde świeta mogą być piekne...zależy tylko od nastawienia.Ja nastawiam sie na ten rok pozytywnie...chociaż naprawde dużo mnie to kosztuje....zawężę do hasła........teściowa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wzięłaś tego na poważnie;)...na temat teściowej nie pisz ale wogóle pisz ihihihihihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fajną teściową może dlatego że zawsze mieszkała daleko odemnie więc nie narzekam na nią ;)a jak już się spotkamy to nie możemy się nagadać...:D ale wiem ze nie wszystkie są takie ...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie miałam ochoty rozwijać tego tematu. Szkoda czasu....chciałam tylko zaznaczyć taki problem ;) Powoli czas i na mnie . Chyba Cie pożegnam, Ale gratuluje Ci wspaniałej teściowej ...zawsze o takiej marzyłam....jest to jedyna osoba z którą jestem w konflikcie.....ale nie wszyczy muszą miec fajnie..... no to do jutra....pozdrawiam cię ciepło ...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×