Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhmmmm wczoraj....

Wczorajsza rozmowa z moją kobietą...

Polecane posty

Gość hhhmmmm wczoraj....

- Kotku może byś założyła jakieś sexi wdzianko wieczorem ? - a po co jak i tak zaraz zdejmiesz ?! BRAK MI SŁÓW :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenczynka28
przyszedł do mnie - na sczęście juz były facet - ja w sexownym wdzianku czekałam na niego, a on? poszedł sapć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
eee odpowiedziałem jej równie głupio. Spytałem a po co jesz skoro i tak za chwilę..... ;) Zimna ryba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
taaa, jasne. Kupiłem jej kilka takich wdzianek, ostatnie na gwiazdkę 2 lata temu i wiesz kiedy to założyła ? Na drugi dzień i od tej pory leży w szafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
a Ty sam co robisz aby urozmaicic Wasze zycie seksulane bo moze Ona widzi ze skoro Ty sie nie starasz to Ona tez nie musi..nie jest tak? jesli wydaje Ci sie ze aby urozmaicic seks wystarczy kupic dziewczynie "wdzianka " i prosic zeby zalozyla to sie chyba troche mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
e tam, nie piję nie palę bo to jej przeszkadzało. Zmieniłem "warunki mieszkaniowe" bo też to jej przeszkadzało. Mówiła że na swoim będzie dobrze - a nie jest. Kupuje wino, kwiaty, nie wychodzę z kolegami na piwo od kilku lat, pracuję, przynosze pieniądze, nie krzyczę na nią, kupuje jej praktycznie w każdy weekend sporo ciuchów.... I co ty na to ? Nadal moja wina ? Nadal chłop winny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
nie oburzaj sie tak ...nie napisalam ze to Twoja wina tylko zasugerowalam ze moze Ty tez bys sie mogl czasem troche postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
Nie, bo wy zawsze staracie się bronić kobiety. A niestety prawda czasem jest inna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
i w tym jest problem, jestes poprostu nudny..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
ha ha ha nudny, jak nie kijem to pałką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
ps. mam jej spuścić manto dziś wieczorem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
no mówie Ci!! znam kobiety dobrze bo sama nia jestem!! bezpośrednio nigdy do tego sie nie przyanam ale tu anonimowo powiem tyle kobiety luvbia drani, oni nas pociągają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
prosze Cie nie zachowuj sie jak samiec...ja wcale nie bronie kobiet tylko staram sie uswiadomic Ci ze jesli Ty sie nie starasz to Twojej kobiecie tez moze juz sie odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
ło matko!! uwielbiam to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
ok. To wrócę o 5 nad ranem, spuszczę jej manto i wydam całakasę na dziwki. Będzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie pytalem...
od lat znam odpowiedz: daj spokoj, jestem zmeczona, zobacz ktora godzina jest... zostaja tylko agencje i kumpele...:) wiecie dlaczego one nie sa NIGDY zmeczone...???????:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
niestety ludzie to wrdene zwięrzeta, w związku zawsze jak jedno jest dobre i sie stara to drugie ma to w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
weź ja znienacka, brutalnie i na ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
No co Wy dziwczyny sado-masohizm mu polecacie? ;) A tak na serio, chyba ją za bardzo rozpieściłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani jola 26
proponuje autorowi zeby sie troche zdystansował tzn.mówiąc bardzo potocznie delikatnie olał swoją kobietę z tego powodu ze ona czuje sie zbyt pewnie kupujesz jej co chce, przynosisz kwiatki, zrezygnowałes ze swoich przyjemnosci dla niej a ona widocznie nie umie tego docenic. powiedz: a co twoja kobieta zrobiła dla ciebie??? czy zmieniła cos w swoim zyciu, zeby tobie sprawic przyjemnosc??? czy po prostu nie musiała tego robic bo jestes na tyle mądrym facetem zeby tego od niej nie wymagac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
ja tam lubie... jak facet jest ostry jestem cała jego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie.
może niech do niej dotrze, że jak się nie będzie choć trochę starała, to straci to jakaś inna może przejąć wszystkie bonusy za dupę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
Jolu, tak zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
niestety dawno juz nie miałam namietnego i ostergo kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×