Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhmmmm wczoraj....

Wczorajsza rozmowa z moją kobietą...

Polecane posty

Gość ja nawet nie pytalem...
znam odpowiedz, od lat, zobacz ktora godzina...:) daj spokoj ja spie itp zostaja agencje i kumpelki, wiecie dlaczego one nigdy nie sa zmeczone????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
jasne gosciu kupuje ciuszki kwiatki wiec moze ja traktowac jak swoja kurewke,tak?ochh wzruszyles mnie opwiesciami jak duzo dla niej poswieciles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie pytalem...
hhhmmmm... za dobry jestes daj jej w pysk...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
do ja myslałam... >> nie chcę jej uważać za swoją kurewkę ale chyba w związku dwojga młodych ludzi sex raz na tydzień to chyba zbyt mało. Nie sądzisz ? A ja sądzę że jesteś równie zimną rybą... :( i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
tu nie chodzi o prezenty, nadskakiwanie i tez nie o bycie olewajacym chodzi o to żeby facet miał jaja, byl facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
i tu sie mylisz moj drogi...oboje z Narzeczonym wykazujemy sie inicjatywa i dlatego nie dochodzi do sytuacji takich jak ta ktora opisales w pierwszym swoim wpisie...a poza tym moj facet nie nazywa mnie "zimna ryba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
raz na tydzień?! To ja swojego starego częściej gwałcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
gulu gulu dokladnie o to mi chodzi a autor tematu mysli ze skoro daje kwiatki i kupuje prezenty to jzu spelnia sie 100 % jako facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
"oboje z Narzeczonym wykazujemy sie inicjatywa " - i tu jest pies pogrzebany. Nie rozumiem dlaczego nadskakujesz na mnie, nie widzisz że w moim przypadku to ta druga strona nie wykazuje inicjatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie pytalem...
do hhhmmmm wczoraj.... olej malpe, bzykaj ja 1x na tydzien a w pozostale dni wyrywaj obce laski zobaczysz jak bedziesz mial SUPER...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani jola 26
dlaczego od razu kurewkę??? autor po prostu kocha swoją kobiete i lubi sprawiac jej przyjemnosci czy to zbrodnia ze oczekuje czasem od niej tego samego??? a poza tym to, ze chciałby ja nieraz oglądac w sexi ciuszkach nie znaczy ze od razu musza uprawiac sex. Moze dla niego sam widok swojej kobiety ubranej seksownie sprawia mu przyjemnosc, bo moze patrzec na jej piekno. Dlaczego kazdy taki temat na tym forum sprowadzany jest do ( za przeproszeniem) kurestwa, pipeprzenie, rżnięcia Itp.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
dlatego juz kilka wpisow wczesniej zapytalam czy Ty wykazujesz sie jakas inicjatywa czy tylko czekasz a z ona cos zrobi?? zapytalam spokojnie a Ty sie oburzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
porozmawiaj poważnie ze swoja kobieta, wiem z doświadczenia że w udanym zwiazku jest udany sex!! zwałaszcza jak sie jest młodym!! może nie jesteście dla siebie, może gdzies jest kobieta , która doceni Ciebie i Twoje sposoby na kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
nie, ja się nie oburzyłem to Ty wyskoczyłaś mi z tekstem że jestem taki a taki. Co mam tu sówj obraz psychologiczny nakreślić żeby nei było zarzutów o to że pije, czy że nie jestem romantyczny czasem itd... ? Trochę dystansu, dlaczego sądzisz że jestem niemęski i nie wykazuję inicjatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulu gulu
ok ,założmy że jestes męski i robisz wszystko jak trzeba, ale coś jest nie tak!! może to problem tkwi w niej.... ale musicie coś z tym zrobić, sex jest wazny, bardzo wązny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
ps. rozmowa na ten temat nie ma sensu. Rozmawiałem 10-tki razy, potem jest jeszcze gorzej bo jak to ona okresla "czuje się przymuszana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze poprostu....
a moze poprostu jej nie podniecasz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze poprostu....
postaraj się ją zachęcić a nie zeby czuła się przymuszona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
moze warto naprawde zastanowic sie nad zmiana partnerki skoro obecna czuje sie rzymuszana ...z tego co napisales wynika ze raczej niewiele juz da sie uratowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
he he no kombinujcie dalej gdzie może być moja wina :D Ja obwiniać się o taki stan rzeczy przestałem, miałem takie wyrzuty dwa lata i robiłem tak żebym w końcu nie był winny. Trochę wyrzeczeń... i nadal źle. Więc.. A co do podobania się czy nie, przystojny jestem, zadbany, mam powodzenie u kobiet. A może jej sięprzejadłęm ? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie pytalem...
hhhmmmm wczoraj.... TY JESTES ZA DOBRY malpie sie przewraca w glowie zrob jej dzis NIESPODZIANKE: zerznij ja nagle, niespodziewanie, znienacka, NIECH ZNA PANA...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
he he myslę że podniósł by się lament: - ja nie podmyta - poczekaj, w łóżeczku - wyłacz lampkę - obiad gotuję czy coś podobnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nawet nie pytalem...
powaznie mowiac: ZMIEN PARTNERKE.... tez tak mialem, tracilem czas a tak goowno wyszlo z tego, teraz mam inna malpke i jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! przysiegam...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
przykro mi ale to chyba "koncowka"Waszego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie powies
ja myslalam ze padne - jestes zrezdzaca,zimna,glupia dupa.Naskakujesz na faceta,wymyslasz jakies bzdurne teoria.Kurwa,jak ja wspolczuje temu twojemu narzyeczonemu....ma facet przejebane z taka zrzedliwa zolza:O:O:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
hmm przed chwilą pisałeś że masz starą i chodzisz na dziwki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze padne
idz sie powies -->wzruszyles mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie powies
no,ty tez mnie wzruszylas😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmm wczoraj....
dobra skończcie dyskutować na takim poziomie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×