Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margot35

Ile zarabia GŁÓWNA KSIĘGOWA ?

Polecane posty

Gość emfe45
Wszystko zależy gdzie się jest księgową. Pracowałam w firmie gdzie GK zarabiała mniej niż ja teraz nadal jako zwykła księgowa:) Podobno moja szefowa zarabia 7 tys. (duża międzynarodowa firma), a podobno są takie, które wyciągają i 15 tys. netto http://www.zawodowe.com/Ksiegowa__Ksiegowy_-_opis_296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teli
witam.... pracowałam na stanowisku kierownika księgowości....z-ca gł.księgowej..prowadziłam koszty i sprzedaż....deklaracje Vat... rozliczenia z dostawcami itp....uporawnienia MF...w dużej firmie developerskiej ....będącej na giełdzie ....doświadczenie duże...35 lat... obecnie przebywam na meryturze...chetnie podejmę prace... może ktos potrzebuje takiej osoby?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna zżyna
8734 netto, podkarpackie, lokalna firma, 2 lata na stanowisku głównej księgowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaddy1
Jestem księgową (nie samodzielną) i mam 2500 netto na rękę. 2 koleżanki bez certyfikatów tak samo. Samodzielna księgowa ma u nas ok. 3500-4000 netto, główna wyciąga nieco ponad 10 000 na rękę. Chyba nieźle... Warszawa, firma polska, 11 sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg223344
specjalista w dziale księgowości, studia mgr rachunkowości, podyplomówka, certyfikat MF, 6 lat doświadczenia, 1500 na rękę (podkarpacie miasto 12 tys. firma 120 osób), czy da radę wyciągnąc więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dado
Mam wrażenie, że z wypowieziami na tym forum jest jak ze spotkaniami klasowymi, przychodzą tylko ci co odnieśli sukces (lub mają dużą fantazję) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoika
Warszawa, 4/5 etatu,tylko księgi bez ZUS, 4 osoby w dziale - 11400/brutto/samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa_wroc
Czy 6000 netto na podstawie umowy współpracy i fv to dużo czy mało? 4 lata doświadczenia w księgowości, uprawnienia doradcy podatkowego zdobyte w tym roku, obecnie w trakcie podyplomowych. Znajomość przepisów biegła. Czas pracy czasami 12 h a czasami tylko sprawdzam e-mail w domu ale generalnie 160h w m-cu wyrabiam na pewno. okolice Wrocławia, dość duża spółka, 2 osoby pod sobą. Zastanawiam się czy warto zrobić kurs MSR i MSRF i zawołać gdzie indziej 8000 netto. Moje wady wiek 26 lat oraz angielski średnio. Wcześniejsza praca w audycie i doradztwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowy
Żeby robić jakiś pseudo studia podyplomowe trzeba nie miec pojęcia w temacie. Studia podyplomowe w obecnych czasach to dla finansisty przeżytek. Ja rozumie CIMA , ACCAitp. Ale jak 26 letnia młoda osoba może pisać i myśleć w kategoriach 50 letniej baby? Litości ja mam 40 lat i pracuje w UK jako samodzielny księgowy. Myślałem że może zrobię doradce podatkowego w UK. Ale doszedłem do wniosku że to nie ma sensu. we współczesnym świecie następuję specjalizacja. Studiów podyplomowych mam od liku i uważam że to jest be sensu. lepiej coś trudnego ale dobrego. Lepiej nauczcie się angielskiego albo niemieckiego. Aha mam ACCA i się uczę rosyjskiego choć mieszkam w Anglii i zarabiam 2000 GBP netto na razie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje tez zaczac sie uczyc
polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikulina
Kobieta, wiek 32, doswiadczenie 5lat, duza firma miedzynarodowa ntrojmiasto 15000.00pln net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to
Mikulina a nie potrzebujecie pracownika do księgowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy ktos wie, ile zarabiaja ksigowi z ACCA, 5 lat doswiadczenia w przygotowaniu sprawozdan finansowych na MSR, biegla znajomosc angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hali
witam, Czy jestescie w stanie podać ile mniej więcej kosztuje zrobienie deklaracji Intrastsat? Czy to zalezy od ilosci faktur, jesli tak to jaka cena za fakture.. bedę wdzięczna.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż jest głównym w spółce
na msr ale nie ma acca. Wystawia fv zamiast pensji. Kwota z fv zależy od godzin i usług dodatkowych, typu ceny transferowe, zagraniczne delegacje na spotkanie z zarządem grupy. Generalnie poniżej 12000 nie schodzi za m-c. W ramach tej kwoty ja prowadzę kadry i płace dla 45 pracowników. Duże miasto ale nie Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student ekonomii i informatyki
Czy facet może zostać księgowym? Właśnie dostałem propozycję stażu bezpłatnego w biurze rachunkowym. A lubię cyferki, matematykę i rachunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_kobietka
Staż w księgowości 15 lat, na samodzielnym stanowisku (sprawozdania finansowe) 11 lat. Dyplomy do głównego księgowego, wykształcenie w tym roku mgr. w planach certyfikat MF. Od roku pracuję w spółce z kapitałem zagranicznym zajmuję się właściwie tylko i wyłącznie polską księgowością (ewidencja dokumentów, uzgadnianie kont, comiesięczne podatki CIT,VAT, sporadycznie sprawozdania do urzędów) płace i ZUS przygotowuje zewnętrzna firma. Pracuję 8 h tyg. 5 dni zdarza się, że zostaję po godz.ewentualnie przyjdę w sobotę ale tylko wtedy gdy jest zamknięcie m-ca a w trakcie wydarzyło się coś co uniemożliwiło zamknąć się w przeciętnej normie miesięcznej. Firma zatrudnia 13 prac.+3 zlec. więc mała ale sprzedaż hurtowa obroty średniej wielkości 3-4 mln. Niestety j. angielski średni aczkolwiek przy moich obowiązkach nie jest mi niezbędny wiek 36 l. Wynagrodzenie 8000 brutto, +13-tka, bony świąteczne 500pln+tel. kom.+laptop. Praca z ogłoszenia Warszawa. Ale to chyba nagroda za moją ciężką pracę u poprzedniego pracodawcy u którego tyrałam po 14h, zarabiałam na papierze 2500 brutto, a pod stołem 3200. Nie miałam kiedy wykorzystać przysługującego urlopu wypoczynkowego, a na koniec zostałam oszukana gdyż za ostatni m-c nie otrzymałam umówionej pensji ach i nie wypłacił mi za niewykorzystany urlop. Cóż raz pod wozem raz na wozie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_kobietka
... nie dodałam jeszcze bonusów w postaci nauki j. angielskiego - koszty pokrywa pracodawca oraz być może rocznej premii uznaniowej jaka istnieje w firmie. Zatem ogólnie jestem bardzo zadowolona z obecnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość główna księgowa w szkole
Moja ciotka jest główną księgową w szkole, stażu pracy ma 30 lat a miasto liczy ok 40 tys mieszkancow, ciotka zarabia cos ponad 3 tys netto plus trzynastki, bonusy, premie jak to w budżetówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqula
Miasto 400 tys. mieszkańców, doświadczenie 10 lat w księgowości, w tym 4 lata na stanowisku gł.księgowej, certyfikat MF, w trakcie ACCA, firma handlowa, nie ma udziałowca zagranicznego, firma zatrudnia ok. 20 osób, ma obowiązek badania bilansu, jedna osoba do pomocy, oprócz księgowości również płace. Na stanowisku gł.księgowej zarabiam 3400 netto bez dodatkowych premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiegowa wwa
jestem ksiegowa, powiedzmy samodzielna, nie glowna, w w-wie, 4 lata doswiadczenia, brak wyksztalcenia kierunkowego (jedynie studia podyplomowe) 4100 netto (+ pakiet medyczny+ telefon+jedna premia w roku+wczasy pod grusza), firma handlowa 50 osob, miedzynarodowa korporacja. I tak kazdy znajomy mowi mi, ze za malo zarabiam. Nie znam glownej ksiegowej zarabiajacej mniej niz 10000 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość główny
No to odświerzamy. Duże biuro rachunkowe, pod nadzorem ok. 15 spółek, w tym 3 bardzo duże, zespół 4 osoby, 10.000 brutto plus premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość główny
oczywiście - "odświeżamy", zaraz ktoś napisze, że księgowi polskiego nie znają,. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja skonczylam
studium rachunkowosci(dyplom technika) mam mgr ale z innego kierunku i jakos ciezko mi sie zalapac do pracy jako pomoc kisegowej tak na poczatek zeby zdobyc jakies doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakadyni
Wrocław, zastępca kierownika działu rachunkowości firma inwestycyjna,4 spółki pełna księgowość bez kadr i płac samodzielna obsługa w tym 1 spółka obowiązkowo badana 17 lat doświadczenia wykształcenie wyższe kierunkowe + certyfikat księgowy wynagrodzenie 4 tysiące netto z wliczoną premią nie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielny księgowy
Samodzielny księgowy, 3 lata doświadczenia (KPIR i KH), wykształcenie wyższe magisterskie (rachunkowość), kurs Głównego Księgowego, 1800 netto. Firma 50 pracowników, duże obroty, Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamilamila123
moja historia zarobków - warszawa , skończone studia na wejściu: *pomoc w dziale księgowości 2004 rok 1000 netto duża firma handlowo-produkcyjna - umowa zlecenie *biuro rachunkowe 2005-2008 : 2 miesiące bezpłatne praktyki - asystentka księgowej; 6 miesięcy,1000 netto, umowa zlecenie - asystentka księgowej; 6 miesięcy, 1400 netto, umowa zlecenie - asystentka księgowej, 6 miesięcy, 1700 netto, umowa o prace - młodsza księgowa; 6 miesięcy 2100 netto, umowa o pracę - młodsza księgowa; 6 miesięcy, 2700 netto, umowa o pracę - księgowa *samodzielna księgowa 2008-2009 - 4000 netto, umowa o pracę, biuro rachunkowe *samodzielna księgowa 2009-2010 - 4000 netto, umowa o pracę, duża firma handlowo-produkcyjna *samodzielna księgowa od 2010- samodzielna księgowa, duża firma handlowo-produkcyjna: 6 miesięcy - 4300 netto, 12 miesięcy - 5000 netto, obecnie - 5700 netto Szukam pracy jako zastępca lub główna - na jakie zarobki mogę liczyć? Moja przełożona jako główna zarabia - 12000 netto. Osobiście znam jeszcze cztery główne: korporacja - 24000 netto, duża firma energetyczna - 20000 netto, mała prywatna firma: 8000 netto, korporacja, księgowa z ACCA - 40000 netto. Rozrzut jest tak duży, że nie wiem z moim doświadczeniem (pełna księgowość z bilansem i podatkami, bez ZUS) i wykształceniem (podyplomówka z podatków w trakcie + przygotowania na doradcę podatkowego) jaką kwotę podawać podczas rozmów kwalifikacyjnych, żeby nie przegiąć, ale też nie zaniżyć. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedoczami
milamilamila123 - też pracuję w Warszawie w księgowości. U mnie główna księgowa zarabia ponad 8000netto. Czy u Ciebie gdzie pracujesz nie poszukują kogoś do pracy na stanowisko młodszej księgowej? Chcę zmienić pracę, bo mam beznadziejną atmosferę, niepłatne nadgodziny (ani nie do odbioru) i pracuję kilka miesięcy bez umowy, bo moja przełożona "nie zdążyła" jej przygotować (zresztą nie tylko mi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×