Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margot35

Ile zarabia GŁÓWNA KSIĘGOWA ?

Polecane posty

Gość gość
ja dostaje 3700 na rękę, "obrabiam" 2 firmy, 1 = PKPiR, 2 firma pełna księgowość, ( ponad 70 ludzi zatrudnionych), jest to firma handlowa, około 1500 faktur zakupu towarów co miesiąc + koszty itp. Mam "pod sobą" 5 innych pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowna ksiegowa (łączny staż pracy w zawodzie 6 lat), mala spolka swiadczaca usługi medyczne, zatrudniajaca 25 osob - miasto poniżej 100 tys. Samodzielne prowadzenie ksiąg, kadry, płace, ZUS, dotacje, rozliczenia z NFZ - 3500 netto płacy zasadniczej do tego wczasowe, świąteczne, zwrot za paliwo, laptop, telefon. Niepelny etat, bezstresowa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam trochę nie na temat, ale potrzebuję się dowiedzieć: Interesuje mnie mozliwosc pracy w ksiegowosci w Polsce, Od 10 lat jestem w Uk tutaj skonczylam studia o kierunku Finance and Accounting. Studia zwalniaja mnie z czesci egzaminow ACCA. Mam nie caly rok doswiadczenia na stanowisku asystenta ksiegowej lub jak ktos woli mlodszego ksiegowego. Oczywiscie znajomosc angielskiego na poziomie zaawansowanym plus znajomosc pakietow Office, Excel i SAP. Od pewnego czasu zastanawiam sie nad powrotem do Polski. Intersuje mnie jedynie kwestia znalezienia pracy z moimi kwalifikacjami, jak pracodawcy patrza na studia za granica, czy latwo z takim doswiadczeniem (8 mc) znalesc prace na poczatku jako mlodszy ksiegowy. Czy ktos mogl by mi odpowiedziec na te pytania, wszelkie wskazowki bede bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w korporacji powinnaś znaleźć pracę bez problemu, w prawdziwej księgowości raczej marne szanse, ewentualnie za niewielką kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamii88
Wieś. Pracuje w gospodarstwie rolnym. Robię wszystko kadry,płace ,pilnuje płatności wyliczam VAT ZUS itd. Jestem tam sama to także robię za sekretarkę. Do tego rzeczy związane z prowadzeniem gospodarstwa związane z weterynaria agencjami rolnymi. Prowadzenie różnych ksiąg. Do tego jeszcze szef założył spółkę z o.O. założyłam tam cała księgowość i ja prowadzę. Pełna księgowość. Cały czas śledzenia przepisów itd. 2500 zl netto na reke. I dziś złożyłam podanie ze chce 4100 zl netto. Wolnego wziąć nie można bo nie ma komu siedziec siedzieć biurze. Na chorobowym nigdy nie byłam. Całe biuro na mojej głowie. Po prostu wszystko. Mam koleżankę to ona tylko wklepuje faktury do kompa i ma tyle samo. Trzeba walczyć. Jak człowiek ma wiedzę i też szybko się uczy to kosic kasę. Aha doświadczenie w księgowości 5 lat. Wykształcenie ekonomiczne porobione Kursy na księgowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica201
Tak dla porównania pracuję jako Główny Księgowy w Warszawie w spółce z o.o. z zagranicznym kapitałem. Spółka zatrudnia 30 osób. Praktycznie jestem sam i prowadzę całość księgi rachunkowe + magazyn + podatki + kadry i płace. Tylko na okres marzec - wrzesień mam do pomocy jedną osobę (stażysta). Wynagrodzenie 13 000,00 PLN brutto/miesiąc. Nadgodziny płatne oddzielnie (niewliczone w brutto powyżej). Samochód służbowy bez limitu, komputer, komórka. Znam biegle angielski i rosyjski. Spółka jest co roku audytowana. Jak zaczynałem w Warszawie jako młodszy księgowy w zagranicznym biurze rachunkowym (service center) to w 2008 pierwsza wypłata wynosiła 2500,00 PLN brutto. Jak potem pracowałem w spółce z o.o. jako Księgowy z 3 letnim stażem też w Warszawie to zarabiałem 6 000,00 PLN brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica201
To jeszcze raz ja. Do powyższego zapomniałem dodać, iż mam studia kierunkowe, certyfikat księgowy i doradcy podatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkola gk ma okolo 3 tysiecy a zwykly ksiegowy niecale 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miasto male, wschod polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księgowe z reguły są droższe niż biura rachunkowe więc mało nie zarabiają. To też skłoniło mnie do podjęcia współpracy właśnie z biurem rachunkowym (potrzebowałam żeby ktoś poprowadził mi księgowość w firmie) dlatego też od roku już biuro Gama Grabowskich zajmuje się moimi papierkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×