Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margot35

Ile zarabia GŁÓWNA KSIĘGOWA ?

Polecane posty

Gość anyś
Hej, Szukam pracy jako samozielna księgowa. Jestem z okolic Starogardu Gdańskiego 50 km od Gdańska. Pracuję w dużej firmie produkcyjno-usługowo-handlowej i zarabiam 1500 netto na stanowisku referenta do spraw księgowości. Chciałabym zarabiać 3400-3800 na stanowizku samodzielnej księgowej. Zajmuję się przygotowywaniem dokumentów, dekretowaniu, wprowadzaniu do systemu Symfonia Sage, sporządzaniu delkaracji VAT 7 i VAT UE. Rozliczam płace, księguję środki trwałe niskocenne, archiwizuję dokumenty, kontroluję zapisy z kontrahentami, zajmuję się też windykacją należności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałam odnieść się do zatrudnienia księgowej. Ukończyłam świeżo technika ekonomiste, mam miesięczną praktykę w dziale księgowości oraz ukończony kurs księgowości. Dodatkowo zacznę teraz studia na kierunku finanse i rachunkowość. Mam takie pytanie. Czy miałabym szansę otrzymać jakąkolwiek pracę w księgowości? Czy potencjalni pracodawcy biorą takie osoby pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gł-Ksiegowa
Ja Ci odpowiem, bo jestem GK. Priorytetem jest zawsze doświadczenie, jeżeli go nie masz, to niestety, ale będziesz brana pod uwagę na samym końcu, po tych osobach z doświadczeniem. Wiadomo, że ktoś musi te nowe osoby uczyć, poświęcać im swój czas. Dlatego taki pracownik nie jest pożądany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też o tym się wypowiem
Jak widać zarobik są różne. Mam w bliskiej rodzinie główną księgową z małego miasta w budżetówce zarabia około 3500 netto + trzynastka i te wszystkie dodatki związane z pracą w budżetówce. Ponad 30 lat stażu. W mojej firmie w dużym mieście główna księgowa zarabia 9000 netto trochę ponad 40 lat i ma jedną premię roczną na poziomie 20.000 PLN brutto. Możecie nie wierzyć, ale to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GK2013GK
MIasto 70 tys. mieszkancow, sp z kapitałem zagranicznym, uslugi, 70 pracownikow, 30 mln. obrotow, komunikacja po angielsku, zarabiam 4000 netto jako GK, mam asystenta na pol etatu - oczywiście pełne ksiegi+place+podatki i wszystko inne, raz w roku 13nastka, zadnego samochodu, laptopa i nic tym podobnego - sa tacy co tez tak maja, bo wyglada na to, ze z 10 000 powinnam miec conajmniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GK2013GK
MIasto 70 tys. mieszkancow, sp z kapitałem zagranicznym, uslugi, 70 pracownikow, 30 mln. obrotow, komunikacja po angielsku, zarabiam 4000 netto jako GK, mam asystenta na pol etatu - oczywiście pełne ksiegi+place+podatki i wszystko inne, raz w roku 13nastka, zadnego samochodu, laptopa i nic tym podobnego - sa tacy co tez tak maja, bo wyglada na to, ze z 10 000 powinnam miec conajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GK nieduża miejscowość koło Warszawy, prowadzenie pełnej księgowości w spółce z o.o., m.in.: raportowanie dla zarządu i rady nadzorczej, , sprawozdawczość na potrzeby GUS, US i innych instytucji, plany finansowe, 3 podwładnych, praca 8h dziennie bez sobót i niedziel. Wynagrodzenie 5000 zł. netto. + bilansówka i czasami nagroda roczna. (wykształcenie wyższe magisterskie + podyplomówka z finansów + certyfikat MF, 13 lat stażu w księgowości w tym 5 jako GK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oaguuu
Szkoła podstawowa w Olsztynie (ok 180 tyś. mieszkańców). Zarobki GK to 3500,00 netto + trzynastka, wczasy pod gruszą, bony na święta. Staż pracy 8 lat, w tym na stanowisku główny księgowy 3 lata. Wykształcenie wyższe kierunkowe na UW, podyplomówka też kierunkowa na SGH. Dodatkowo kurs na samodzielnego księgowego oraz głównego księgowego w stowarzyszeniu księgowych. Myślę, że jak na Olsztyn nie najgorzej, ale zawsze mogłoby być lepiej oczywiście. Marzy mi się 5000,00 netto .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam, ze glowne ksiegowe wiecej zarabiaja. Moja mama przeszla na wczesniejsza emeryture jakies 10 lat temu. Pracowala jak glowna ksiegowa przez 20 lat, jej ostania pensja na reke to bylo jakies 3500zl, a moze wiecej, nie pamietam dokladnie, ale to byla niewielka miejscowac, w tym, ze zaklad byl duzy i panstwowy. A przeszla na wczeniejsza emeryture bo juz jej nerwy puszczaly. Teraz pracuje na pol etetu i zarabia ponad 2500zl, ale ona ma naprawde ogromne doswiadczenie, wiedze a i znajomosci po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykła księgowa ;) w biurze rachunkowym, księgowość uproszczona, miasteczko 15 000 ludności - 1 600 netto, kierownicy (mamy 2) nie wiem ile ale pewnie ok 2000, premia na święta (300-400zł) i nic więcej. Ale praca po 8godz, jeśli dłużej to odbieramy, a jeśli zdarzy się przyjśc w sobotę (a to głownie od stycznia do kwietnia) to płatna kazda sobota ale nie wiem ile bo nie zdarzyło mi się nie wyrobić :P Chociaż w sumie mogłabym pościemniać i udawać, że pracuję ale wolę posiedzieć w domu :) nie mam takiego parcia na kasę - za leniwa jestem, he he :) Aha, pracuję 4 lata, po studiach kierunkowych, zaczynałam od umowy zlecenia - 1 000, a teraz umowa na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest, że taka stara krowa ma już emeryturę i jeszcze jej mało, i musi sobie dorabiać 2tys, zamiast dać szansę komuś młodemu, kto nie ma żadnej pracy. To niepojęte jak trzeba być podłym pazernym babskiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na te zarobki ksiegowych i cos mi sie wydaje ze zbyt sowite.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie straciłam prace , Przejęła firma zewnętrzna, Dostałam wypowiedzenie w poniedziałek, mam trzy miesięczny okres wypowiedzenia.Była zatrudniona na 1/4 etatu na biało 800 zł brutto a do reki 2000 zł .17 pracowników .Kadry, płace pełna księgowość , obrót unijny i import,leasingi ,dotacje i wszystko po drodze.nAWET OSTATNIO ODSZKODOwEANIE O ZaKAZIE KONKURENCJI. Mam 56 lat i co mam zrobić? Nie mam szczęścia do pracy.Ile wysłalam Cv to nawet nie zliczę.Moze ktoś mi coś doradzi co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mloda trzeba uczyc a stara sie zna na wszystkim, wiec ja chetniej przyjma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana wcześniejszymi wpisami. Samodzielna ksiegowa w dużym biurze rachunkowym: 3 duze spółki z o.o (2 z kapitałem zagranicznym), plus parę KPiR na dokładkę, płace dla 50 osób, intrastaty, ZUSY, obsługa kontroli, PFRON - 2500 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostatniej wypowiedzi
Dodam jeszcze: Kurs dla samodzielnych księgowych bilansistów, studia podyplomowe certyfikat MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze w sumie sie zastanawialam ile moze zarabiac ksiegowa bo biuro rachunkowe, ktore prowadzi moja firme http://biurocru.pl nie zdziera ze mnie. Wiec to pewnie zalezy od tego ilu ma klinetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warmińsko Mazurskie
Firma budowlana Sp. o.o.- Główna Księgowa, zatrudnienie 45 osób, 3200 na rękę, praca bez nadgodzin, możliwość działania, rozwoju -praca OK ale chętnie przytuliłabym większą kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinkierka222222
2800,- na rękę 3/4 etatu w spólce z o.o z zagranicznym oddziałem. Praca bez nadgodzin. Kadry i płace obsługuje kadrowa. Doświadczenie 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDROWYD
samodzielny ksiegowy, 30 na kpir i 1 sp zoo - 2 000 netto, miasto okolo 100 tys mieszkancow, 2 lata doswiadczenia, w trakcie mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielna księgowa + kadry (20 lat pracy) w budżetówce 3.300,00 brutto + 13-tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ksiegowa I kadrowa pelna ksiegowosc. ang biegly. miejscowosc ok. 40tys. I mam na reke 2200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapomnialam dodac ze pracuje od lipca 2013 wtej branzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Branza maszynowa, miasto 20tys, osoba fizyczna plus spolka zoo, 3700 netto. Chcialabym wiecej, robic cos poważniejszego i sie rozwijac. Zaczynam od poniedziałku wdrażać plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgowa w korporacji 7lat pracy, mgr, studia podyplomowe z rachunkowości, samodzielny księgowy w stowarzyszeniu 4800brutto plus premia roczna 20% wynagrodzenia rocznego, nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraanna
Gł. ksiegowa w gminnym zespole szkół. 4100 netto + trzynastka. Mam 34 lata od 12 lat w zawodzie o 7 lat jako główna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajperski
To zależy od wielkości firmy. A odnośnie stawek biurach rachunkowych - te również są bardzo zróżnicowane. Najlepiej jeśli spróbujcie sobie wyliczyć tutaj - http://taxcare.pl/ Podajecie ilość dokumentów, pracowników i jeszcze kilka parametrów - wtedy wychodzi Wam konkretna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1978
ile zarabia główna księgowa w szkole podstawowej? Ja mam obecnie 2000 netto w firmie i zastanawiam się czy nie szukać pracy jako główna w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto 20tyś, firma prywatna, produkcyjna zatrudniająca 220 osób. 6000 brutto. Z nadgodzinami, zwrotem za urlop i bilansówką około 8000 brutto w skali roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×