Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilijka wodna

Ubrania, ktore kazda elegancka kobieta powinna miec w szafie ...

Polecane posty

Gość lilijka wodna

Chodzi mi o takie ponadczasowe ciuchy, ktore mozna zestawiac z innymi i ktore nie wyjda z mody. W co warto zainwestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież skórzana jest zawsze
Gość klasycznie
mala czarna czarny golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystaw na allegro
spodnie w krate 7/8 elegancka biala bluzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-mała czarna -szpilki -biała bluzka -spodnie w kant -czarny golf nic innego mi do glowy nie przychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordybuska
mój zestaw: spodnie w krate: http://www.vintageshop.pl/index2.php?p=productsMore&iProduct=105&sName=Spodnie-od-Naturell do butów na slupku plus bluzka http://www.vintageshop.pl/index2.php?p=productsMore&iProduct=1&sName=Elegancka-bluzka-wizytowa plus ew. marynarka tak chodze do pracy.. na wieczór dorzucam jakąś biżuterię i zmieniam buty na jakieś bardziej eleganckie i fiuuuu na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iliiaaa
Bazowanie na kolorze czarnym, szarym, granatowym, zielonym, brązowym, granatowym. Spodnie z kantem z prostymi, ewentualnie leekko rozszerzającymi si e nogawkami, spodnica o długości wokół koilan, marynarka, koszulowe bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszki tworzące bazę to wg mnie: biała koszula, dobre gatunkowo ciemnogranatowe jeansy, klasyczny garnitur (najlepiej ciemny), ładne w fasonie spodnie i dobrze skrojona marynarka może być w róznoraki sposób zestawiana z innymi ubraniami, ołówkowa spódnica za kolano, sweter/golf ale nie 100%akryl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbol
Każda elgancka musi musi musi miec czarna koronkową bieliznę. o to chciałam powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie mojej garderoby bez: *czarny elegancki garnitur *biała bluzeczka *spodnie 3/4 w kratę *czarna koktajlowa sukienka *ciemna elegancka spódniczka *dobrze skrojony żakiet *dżinsowy elegancki żakiecik *ponczo *kabatetki-rajstopy Najlepiej żeby wszystko było w podobnej tonacji kolorystycznej żeby możnabyło ewentualnie połączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Kolory dobrane indywidualnie ale obowiązkowo: mała czarna biała bluzka elegancka spódniczka szpilki dobrze skrojone dżinsy ciepły elegancki sweterek marynarka/żakiet koktajlowa sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość rzeczy tutaj wymienionych znajduje się w mojej garderobie, a za jakąś elegantkę się nie postrzegam - chyba że do godziny 17 kiedy jestem w pracy ;) Ja jeszcze lubię tweedowe marynarki i spódniczki, oraz elegancki płaszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeansy? Elegancka kobieta powinna mieć je w szafie. Czy są czy nie są eleganckie, to inna rzecz, ważne, że przy niektórych okazjach są stosowne. Na jesienny grill z przyjaciółmi nie wypada wyskoczyć w garsonce. Podobnie jak garsonka nie pasuje na bal, a sukienka balowa do pracy, mimo, że jeden i drugi ciuch jest elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, do wymienionych ciuchów dołożyłabym wieczorową sukienkę, dobre gatunkowo apaszki/szal. Natomiast spokojnie wywaliłabym z zestawu spodnie w kratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała czarna szpilki spodnie w kant biała koszula żakiecik/marynarka spódnica do kolan, cm nad kolanem koronkowa bielizna płaszcz a ponadto ładne nieobszarpane dżinsy biały t-shirt sweterek z dobrej jakościowo dzianiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananke, czy ja Ci gdzieś na forumie podpadłam? Bo widziałam, że pisałaś dużo na topiku Wylęgarnia Pomysłów, a dokładnie w dniu, kiedy ja się tam pojawiłam znikłaś jak kamień w wodę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cisza jest wymowna... tylko przyczyny sobie nie mogę przypomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia! Niczym mi nie podpadłaś :) Jakoś rozminęłam się z Wylęgarnią, bo po prostu zrobiłam przerwę w robieniu biżuterii. I wpisywanie na topiku samoczynnie zdechło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło :) mnie też właśnie dłubanie w biżuterii przestaje ciągnąć, ale mam nadzieję że to chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonorze mowimy NIE
Czarny żakiecik (dodatkowo inne żakiety ale czarny oboweiazkowo ;))) Biała elegancka koszula Szpileczki klasyczne czarne Buciki na malutkim obcasiku do biegania czarna spódniczka (np.sztruksowa) mała czarna lub inna sukieneczka ale klasyczy wzor Golfik jednolity Rybaczki eleganckie Fajne, grafitowe jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamiast czarnego żakiecika noszę szary, a do obcasików mogę sobie co najwyżej powzdychać, bobym waliła głową we framugę. :o A gdybyśmy wszystkie miały w szafie to samo, wyglądałybyśmy bardzo nudno. A tak na marginesie, co to są obcasiki do biegania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaluuutkaaa
mysle, ze do max. 3 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaluuutkaaa
dodaje moje typy: - TUNIKA - KLASYCZNE BOLERKO - SPODNICO-SPODNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna szyjka
Czarny kostium bardzo dobrej jakości, ze spódnicą lub spodniami, elegancka sukienka z odpowiednimi butami i dodatkami, ładne sweterki dobrej jakości, nie z anilany, bawełniane bluski w różnych stylach zawsze dobrej jakości, kilka spódnic i spodni wiecie jakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×