Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiona z rana

wkurwiona z samego rana

Polecane posty

Gość wkurwiona z rana

tak mi się dziś rano chciało. tak się przymilałam, tak się wdzięczyłam. a on powiedział że nic z tego bo sobie wczoraj obtar i go boli. :O nie wiem czy mam mu wierzyć, czy to tylko taki wykręt, ale możecie sobie wyobrazić jaki mam nastrój w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIRUS.
u›ä-0ä-˘ âL˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘âT˘äu›ä-0ä-˘ âL˘âT˘u›ä-0äu›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘u›ä-0ä-˘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona z rana
nie na ręcznym. wczoraj trochę zaszaleliśmy, no i ponoć coś go tam piecze. no pomóżcie faceci......czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może mu inna ząbkami obtarła ? ;) Z rana nie chcieć? :( toż to niewybaczalne.O rany ale musisz mieć zrąbany dzionek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tam zawsze rano chce nawet po szaleńczej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona z rana
nie było na sucho, ale on i wibrator jednocześnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że możliwe, a Ty bez serca jesteś egoistko.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona z rana
nie jestem bez serca, ale nie mam penisa i nie wiem czy to poprostu możliwe. no i tak bardzo mi się chccceeeeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój boshe...dobrze że go tam wsysło 😭 masz chyba tam przepastny otwór !!! jak jednocześnie fiucik i wibrator !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz charakteru :), jak dziecko, które nie potrafi sobie odmówić zabawki...........czasem musi iść na półkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona z rana
ty filozofia, nie filozofuj tak.........jak się popieści to się wszystko zmieści. a dziecko niby tylko te rozepchane rodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona z rana
nie będę z tobą dyskutować, bo chyba nie masz zbyt wiele doświadczenia w kwestii zabaw łóżkowych. zresztą temat nie jest o mojej szerokości czy głębokości, a o tym czy to możliwe że przy takakiej zabawie obrarł sobie. chciałam się poradzić facetów, a nie czytać głupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona z rana
ksiondz.........żebyś wiedział że niezła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiona łączę się z tobą w smutku.A nocy mu nie odpuszczaj :) Tak go dopadnij aż mu skóra z fiuta zacznie schodzić po obtarciu ;)A rano powtórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 sins
mozliwe ze go boli...mojego nie raz bolal fiutek a mnie cipka...bratuluje kochana udanej nocki9tej ostatniej) musisz mu delikatnie palke wylizac....to sie biedaczek wylize....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona z rana
wacławowi nic nie jest :D ....przynajmniej on się nie zużywa :) a nocy i tak nie odpuszcze.....a jutro kupię mu coś na otarcia :P no właśnie, stosujecie coś w takich wypadkach, czy czekacie aż samo przejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic nie stosuję tylko jadę na maxa bo to najlepsze lekarstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej posmarowac szybciej przejdzie, a poza tym rankę widać gołym okiem, jak chcesz sprawdź po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×