Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osoba poszukujaca pracy

jak to jest z WUP?

Polecane posty

Gość osoba poszukujaca pracy

jestem osoba bezrobotna, ale niezarejestrowana w WUP i w zwiazku z tym mam pytanie - na jakiej zasadzie to dziala? czy firma, ktora zglasza zapotrzebowanie na pracownika dostaje z WUP moja kandydature? czy to ja jestem kierowana pod wskazany adres? czy na innej zasadzie? jak to jest ? moze mi ktos wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba poszukujaca pracy
naprawde nikt nie wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka25
niestety to nie działa tak jak myslisz, bylam zarejestrowana przez prawie dwa miesiace i zadnej oferty pracy nie dostalam, nic mi nie proponowano, wystarczylo podpisac liste i do wiedzenia za miesiac, bylam wtedy po studiach magisterskich i powiesdziano mi ze nie mam co liczyc na urzad pracy, bo to tak nie dziala-a zaznaczam ze wtedy myslalam ze urzad w jakis sposob pomoze mi na rynku pracy...naiwnosc.dalej sama szukalam az wreszcie znalazlam i urzad to tylko niemile wspomnienie powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
a czy jak od miesiaca nie pracuje i nie jestem tam zarejestrowana to moga sie potem czepiac czemu nie rejestrowalam sie?czy maja to gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz byc zarejestrowana, nie ma takiego obowiązku. Ale zawsze to lepiej, bo masz ubezpieczenie, a tak sama musisz o to zadbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba poszukujaca pracy
a jesli znalazlam ogloszenie w necie, ktore zamiescilo biuro pracy a nie jestem zarejestrowana, to czy podadza mi dane, zebym mogla z pracodawca skontaktowac sie, czy raczej nie mam szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja tak robie, nie jestem zarejestrowana w urzedzie (bo do niczego mi to nie jest potrzebne) i jak jakas oferta pracy spodoba mi sie ze strony internetowej PUP to sle milym panią maila i podawaja mi kontakt do pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem, to nie podają namiarów i wydaje mi się, że nie powinny. Ale widać jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba poszukujaca pracy
wlasnie dzwonilam do WUP i niestety nie chcieli dac :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mailem podadza to nie wiem, ale dane wszystkich ofert mozna uzyskać przynajmniej w Poznaniu na miejscu i wcale nie trzeba być zarejestrowanym. No chyba, że oferta jest skierowana wyłącznie dla zarejestrowanych w PUP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×