Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość darias
duzo zalezy od sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj ide na usg, wiec powinnam usłyszec bicie serduszka :) Za pierwszym razem widziałam tylko pęcherzyk i małą kropeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie w sobotnim wydaniu gazety wyborczej bedzie dodatek \"rodzic po ludzku\" z wykazem szpitali. Moze warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
czy ktoras z was ma plamienia???? moze to przez to ze chora jestem gin powiedziala ze od kaszlu od wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja od dzis na zwolnieniu z powodu bolu gardla, troche odpoczywam i troche nadrabiam zaleglosci w przygotowaniach swiatecznych darias ja na szczescie zadnych plamnien nie mam, wiec nic ci nie moge napisac, mam za to pytanko z jakich okolic kuj-pom jesteś?;-) Sokratynko milego ogladania ❤️ Anik niech ci sie nie spieszy do tych mdlosci, nie jest to za mile uczucie a z drugiej strony jak ich nie mam tak jak dzis to sie zaraz niepokoje czy cos czasami nie jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
Pluszka okolice Mogilna aty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pluszka, tym razem idzie ze mna mój mezulek :) Dla mnie najlepszy sposób na mdłości to zjedzenie czegos słodkiego, wtedy dostarczam sobie węglowodanów i jest mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafetka
Dołączam do grona sierpniówek 2007:) Serduszko malucha już mocno bije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cafetko i napisz cos o sobie;-) Darias ja okolice Rypina to tak posrodku miedzy toruniem a wloclawkiem, a pochodze z bydgoszczy. przeprowadzilam sie 2 lata temu Sokratynko jak mnie mdli to na slodkie nie mam kompletnie ochoty, natomiast przed ciąża bardzo slokie lubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafetka gratuluje i jak chcesz dopisz sie do tabelki NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....0 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......7......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom......5t5d....11.08.2007...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam intymne pytanie :) kiedy miałyście ostatni okres, bo ja 3 listopada i nijak nie umiem sobie policzyć :) proszę się ze mnie nie śmiać. Do lekarza ide na początku stycznia, a termin wg kalkuatorów wychodzi mi na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jak mnie mdli to nawet wole nie myślec o słodkim. A uwielbiam :) MAm w spiżarni czekolade z dużymi laskowymi orzechami(od Mikołaja), którą zawsze uwielbiałam, a teraz lerzy i w wyobraźnie już nieraz się do niej dobrałam, ale praktycznie nie mam ochoty. Mnie jak mdli to tylko szklanka wody. No cóż kzdy ma swój sposób. A czytałam, ze na mdłości dobre są suszone owoce, orzechy i migdały zjedzone na czczo i wstawanie z łóżka 15 min od takiego posiłku. Ja niestety nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....0 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......7......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom......5t5d....11.08.2007...0 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc .........ok 15 -16.08.2007 Hej! Widzę, że są dziewczyny z woj. kuj.-pom. Specjalne pozdrowienia dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki Storczyku ja mialam ostatnia miesiączkę 27 pazdziernika twoja data na 10 jest jak najbardziej prawidlowa, lekarke tez pewnie tak samo ci wyliczy Witaj Betiku tym bardziej ze mieszkamy jakies 60km od siebie i jestes moja imienniczka;-) To twoje pierwsze czy kolejne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
Mam już czteroletnią córeczkę. Razem nie mozemy się juz doczekać dzidziusia. Oczywiście mała chce siostrzyczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
Dzieki betika za pozdo w Toruniu mam rodzinke :) chyba mam z was wszystkich duze szczesci =e 6 tydzien i zadnych mdłosci mam nadzieje ze nic sie nie zmieni a plamienie na szczescie juz tylko rano i to takie malutkie i kaszelek przechodzi :) najgorsze sa te napady głodu ciekawe ile przytyje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Dziki Storczyku ja jestem dokładnie w tym samym tygodniu co Ty (pierwszy dzień oststniej miesiaczki miałam 5 listopada) czyli wg moich obliczen jesteśmy w 5-6 tygodniu. Ide do lekarza w czwartek po Świetach więc dokładnie wszystkiego sie dowiem-juz się nie moge doczekać. Jakos nie może do mnie dotrzec,ze jestem w ciązy-oprócz pobolewania piersi nie mam zadnych innych objawów.Może jak zrobie usg i zobacze malenstwo to dotrze to do mnie. Moja czteroletnia córeczka nie chce siostry ani brata tylko psa. Możecie mnie umieścic w tabelce -jestem z Trójmiasta, mam 30 lat, dokładny termin porodu podam po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dziki storczyk ja ostatni @ miałam 15.10 i niby powinnam byc w 9 tc, ale ze mój mąz pracuje w delegacjach to wiem kiedy dokładnie było poczęcie (dwa tygodnie póżniej) i wczoraj nawet na usg wyszło mi ze jestem w 7t2d. A swoja drogą moja kropeczka sie juz powiększyła, fajnie było popatrzec :) Wczoraj tez weszłam na wage i jest 1 kg więcej, nawet czuje to po spodniczce, ledwo moge w niej usiedziec w pracy. Cos czuje, ze niedługo trzeba bedzie zaopatrzyc sie w jakies nowe ubrania. Pozdrawiam :) NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......7......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom......5t5d....11.08.2007...0 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wklejam wam informacje jakie znalazlam Jak długo trwa ciąża? Zwyczajowo przyjęto określenie czasu trwania ciąży na podstawie brania pod uwagę pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Ponieważ zapłodnienie następuje około 14. dnia cyklu, to paradoksalnie mama zachodzi od razu w trzeci tydzień ciąży! Tygodnie ciąży liczone są od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Ciąża trwa więc około 40 tygodni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a 38 tygodni od zapłodnienia. Sama nie moglam z tym dojsc do ladu bo jak robilam bete to wedlug moich wyliczen bylam w 3 tygodniu a wynik bety wskazywal na 5 tydzien Zatem Dziki storczyku liczac od dnia ostatniej miesiączki jestes w 7 tygodniu a dokladnie 6ti6d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom......5t5d....11.08.2007...0 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007 Oliwko 2 witaj a co do tabelki to skopiuj ją i dopisz swoje dane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Przylaczam sie do Was dziewczyny bo mam termin na 14 sierpnia. Ja ostatnią miesiączkę miałam 7 listopada. U lekarza już byłam i niestety na USG nie było dużo widać.:( Wg obliczeń ma to być 5 tydzień (kiedy byłam u lekarza) ale lekarce nie wyglądało na to. Powiedziała ze może być to ciąża pozamaciczna :( HCG tez miałam bardzo niskie jak na 5 tydzień: 203. Kazała czekać i powtórzyć hcg. Najgorsze to czekać! Jednak dzisiaj już wiem ze bedzie wszystko dobrze. Odebrałam wyniki powtórzonego hcg i mam 9 460 !!!!!!!!! Czuje ze teraz na USG bedzie wszystko ładnie widoczne!!!!! Mdłości mam, ale nie są duże więc niezbyt uciążliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa wklejam się do tabelki :) NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom......5t5d....11.08.2007...0 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2006...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze..............pomyliłam rok!!!!!!!!! wklejam jeszcze raz sorki za śmietnik ;) aaaaaaaa wklejam się do tabelki NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto.........7.......05.08.07....+1 moonisia......Monika....21.....Poznań.............7.....ok4.08.07.....0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk................6?....ok10.08.07....0 a_ga2.....Agnieszka....26.....Starogard Gdański..7.....02.08.07....0 pluszka... Beata ........31 .....woj.kuj-pom .......8......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 .....15-17.07.....0 darias...Daria........23........woj.kuj.-pom......5t5d....11.08.2007...0 betika...Beata.........30....Toruń...............5tc ....ok15 -16.08.2007 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie..... 6........14.08.2007...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja również mam termin na sierpień 2007!!! Po ciężkim początku ( plamienie, szpital, wysoka anemia- przetaczanie krwi, leki itd. ) nareszcie jesteśmy w domku i możemy wreszcie cieszyć się z chłopakiem z naszego szczęścia!!! Walczę o nasze maleństwo już od ponad 2 tygodni i mam nadzieję, że urodzi się zdrowe!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
Pluszka czesc ja juz nie wiem ja to liczyc bo wg ostatniej miesiaczki to powinien byc 8 tydzien a wg usg mam 6 ale jak licze od dnia zapłodnienia to sie zgadza z usg wychodzi 6 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti_28
Witajcie Kasztanowo - Ruda - ja ostatnią miesiączkę dostałam 8 listopada tak więc mamy podobnie.. Darias - ja też miałam jedno plamienie rankiem 10 dni po termnie spodziewanej miesiączki. Lekarz powiedział że jakby się powtórzyło to mam leżeć i dzwonić po dalsze wskazówki. Byłam u lekrza i mam już zdjęcie USG - zarodek ma 19mm. Lekarz zalecił mi tylko branie kwasu foliowego nic poza tym.Materne dopiero do II trymestru. Mam skierowanie na badanie w tym również na glukoze.Nie za wcześnie ? Następny termin wizyty mam na połowę stycznia.Wtedy napewno będzie coś więcej widać....... Odnośnie kawy - mój gin twierdzi że można wypić 2 filiżanki dziennie. Uśmiałam się też strasznie jak mi gin powiedział że z mężusiem możemy przytulać się dalej tylko że już "KTOŚ TRZECI PATRZY..." dobre co ? W Święta chcemy powiedzić rodzinie a Wy już powiedziałyście ? Pozdrawiam cieplutko wszystkie sierpnióweczki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darias
doti a ile ma twoj pecherzyk bo mój 91 mm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×