Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja przez ponad 2 tygodnie tez sobie imprezowałam nie mając pojęcia, że jestem w ciąży i tez mam wyrzuty sumienia:( no ale pocieszam się tym, że piłam tlyko winko i piwa, nigdy więcej niż 2 więc mam nadzieję, że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie dzisiaj czujecie dziewczyny? Ja mam straszne mdłości, juz nie moge wytrzymac, najchetniej to bym sie polozyła do łózka, a tu trzeba w pracy siedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam test... dwie kreski jak nic. Ja również urodze w sierpniu (wg. kalkulatora 8 :)) nie planowałam tego dzieciaczka (szczerze mówiąc to była wpadka), ale się ciesze :) a mój chłopak to chyba jeszcze bardziej :D Będe tu do was zaglądać. Pozdrawiam wszyskie mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratynko, strasznie wspolczuje Twojego zlego samopoczucia i niestety nie moge powiedziec ze wiem co czujesz, bo nie mam jak na razie zadnych mdlosci i poza brakiem miesiaczki i ciut wiekszych piersi zadnych objawow ciazy. Zastanawiem sie czy dopadnie minie jeszcze zle samopoczucie, czy moze bede sie czula tak swietnie do konca ciazy :) Do pracy na razie nie chodze bo meczy mnie przeziebienie,ktore nie chce przejsc niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tup tup tup gratuluję:) jestem w podobnej sytuacji, wpadlismy, ale teraz już się cieszę:) dzisiaj odebrałam wyniki beta Hcg, które już na 100% potwierdziły ciążę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Mam pytanko: czy robiłyście juz jakies badania? Jesli tak to jakie? Ja na razie zrobiłam tylko toxoplazmoze, a na cytomegalie jestem zapisana. Poza tym byłam juz na pierwszej wizycie u gina i zrobił mi usg dopochwowe. Nastepną wizyte mam za 2 tyg. i wtedy dopiero dostane skierowania na badania. A jak u was to wygląda? Ale mamy dzisiaj piekny dzionek :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja jestem czerwcówką 2007 ale chciałam wam pogratulować i przekazać magiczny symbol na szczęście 9dla was i dla waszych małych fasolek) P O W O DZ E N I A, TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie bylo mnie tu troche wiec witam wszystkie nowe dziewczyny;-) Sokratynko po co to badanie cytlomegia? ja po pierwszej wizycie mam skierowanie na morfologie mocz toxo i glukoze. Wybieram sie na nie jutro albo w poniedzialek. a tak wogole to wasze pierwsze dzieci ? mówiłyscie juz rodzicom, znajomym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pluszka to moje pierwsze malenstwo, mowilam juz rodzicom i znajomym, wszyscy sie ciesza bo wiedza, ze staralismy sie jakis czas. Dzis bylam w pracy i facet od BHP powiedzial ze nie pozwoli mi pracowac przy komputerze (a dodam ze jestem informatykiem wiec bedzie ciezko) jednak bardzo sie z tego powodu ciesze bo klimat w pracy na pewno nie sluzylby ani mi ani mojej dzidzi dlatego bede sobie przez te 8 miesiecy siedziala na zwolnieniu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co pracuje u nas to tez pierwsze dziecko, takie wyczekane bo staralismy sie 11 miesięcy aga jesli to nie tajemnica to jak długo wy sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo Wam gratuluję!!! Mi zostały 4 tygodnie do terminu porodu:-) Ale pamiętam jakby to było wczoraj, jak 18.maja zobaczyłam na usg mojego syneczka malutkiego!!! Czas tak szybko leci, zobaczycie , że juz niedługo bedzie półmetek. Ciąża jest super stanem, ja jednak nie moge sie juz doczekać mojego rozdwojenia:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, wierze ze juz nie mozesz sie doczekac swojego synusia, zazdroszcze bo jakos nie wydaje mi sie ze to szybko zleci ale pewnie masz racje i mozliwe ze za 7 miesiecy tez bede pisala tu dziewczynom ze jeszcze tylko troche pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Jak po weekendzie? Prezenty juz macie kupione? Ja niestety daleko w polu, czekam na meza az przyjedzie to bedziemy razem chodzic po sklepach bo samej tak mi jakos smutno :( Pluszka to jest moja pierwsza ciaża, w zasadzie długo sie nie staralismy za 3 razem sie udało ( a tak naprawde to za 2 razem) :) A jesli chodzi o badanie na cytomegalie to dostałam skierowanie jeszcze przed ciazą na toxoplazmoze i cytomegalie, a w zwiazku z tym ze nie wiedzialam ze jestem w ciazy to na pierwszej wizycie zrobili mi tylko toxo, a na cyto mam termin na 23 stycznia. Rodzinka juz wie i bardzo sie cieszy, zarówno mama jak i tesciowa zapraszaja mnie na pyszne obiadki i strasznie mi dogadzają :) Powiedziałyscie juz w pracy? Ja jeszcze nie, chce powiedziec troche pozniej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! ja właśnie dziś idę pierwszy raz do lekarza :D troche się ociągałam no nie? :D ale już dziś zadzwoniłam i jestem zarejestrowana na 18.30 :) to moje pierwsze dzieciątko, jesteśmy dopiero 4 miesiące po ślubie (7 lat spotykaliśmy się) i tu od razu takie szczęście!!! dobrze że zdążyliśmy z remontem mieszkanka, bo teraz będą nowe wydatki! Moja mama szaleje ze szcześcia to jej pierwszy wnuk lub wnuczka i ciągle mi piszczy ze wolałaby jednak wnusię żeby jej robic warkoczyki itd. a mój mężulek znów gada ciągle że czuje że to będzie chłopak i ciągle mówi do niego jak do męskiego potomka, normalnie kołomyja!!!!!!!! najważniejsze żeby było zdrowe, to wszystko czego ja chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Suri, Mój mezulek tez bardzo chce miec synka, a ja chciałabym córeczke. A w zasadzie wszystko jedno byle tylko było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas zanim zaszlam to ja uparcie twierdzilam ze chcialbym coreczke a maz ze koniecznie syn, a teraz przeszlo nam obydwojgu, najwazniejsze zeby bylo zdrowe;-) tylko tesc ma obsesje ze chcialby wnuka moze dlatego ze wnuczke juz ma od mlodszego brata meza natomiast moi rodzice dopiero zostana dziadkami ja pracuje w trzech miejscach i w jednym powiedzialam a w pozostalych dwóch chce jeszcze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice tez bede mieli pierwszego wnuka/wnuczke, natomiast rodzicie mojego meza maja juz dwie wnuczki wiec teraz chcieliby wnuka. Ale wszystko sie okaze w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak swiateczne przygotowania? Juz macie wszystko zrobione. Ja w weekend myłam okna, ale tylko dwa, reszte zostawiłam dla mezulka, jak przyjedzie to niech tez troszke uczestniczy w domowych obowiązkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem taka, że niestety wszystko zostawiam na ostatnią chwilunię :D sprzątanie to dopiero w przyszłym tygodniu, jedynie kupiłam już prezenty (przeważnie kosmetyki) i dla mężusia CD z ulubionym zespołem, byłam na zakupach w realu (miałam talony z zakładu pracy) a jutro idziemy do biedronki (tu znów mężuś ma talony) na święta idziemy do rodziców, więc nakupowaliśmy żarcia na miesiąc :D a do rodziców tylko dobre wiinko weźmiemy i wcześniej kupujemy produkty na flaczki (mój tata robi najlepsze na świecie) tak więc tyle z przygotowań :D na szczęście nie będzie ich dużo bo moj mąż to pedant i wszystko na bieżąco sprząta i pucuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z porzadkow jeszcze nic, na dodatek w ten weekend pracowalam a w nastepny mam kurs a poniewaz mam sie nie przemeczac i na swieta wybieramy sie troche do rodzicow troche do tesciów to ogranicze sprzatanie do minimum tyle co mezus zrobi a on pedantem nie jest ;-( prezenty mniej wiecej juz kupione, jeszcze ladnie je popakowac, lubie sie pobawic w takie rzeczy tylko mezowi jeszcze nic nie kupilam , rozmawailismy jakis czas temu zeby nie kupowac sobie nic tylko zlozyc sie na aparat cyfrowy bo jeszcze nie mamy;-( a przy dzidzi przydalby sie na pewno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć;) byłam dzisiaj pierwszy raz u lekarza, widziałam moje maleństwo na usg:D dostałam skierowanie na morfologie i tego typu badania, i wreszcie zaczynam się cieszyć, że będe mamą:) pozdrawiam sierpnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti_28
Cześć dziewczyny Czy mogę się przyłączyć do Waszego topiku? Dziś zrobiłam test - wyszły dwie wyraźne różowe krechy !!!! Przypuszczam że to początek 4 tygodnia tak więc termin na sierpień 2007. Jestem bardzo szczęśliwa ale też i przerażona jak to będzie...bo to nasze pierwsze dziecko... Pozdrawiam wszytkie forumowiczki tego topiku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Doti🌻 na pewno wszystko się ułoży i sobie świetnie poradzicie:) tylko się dobrze odzywiaj, wysypiaj i ciesz maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Doti - gratulacje! Własnie tak jak Moonisia napisała trzeba dobrze sie odzywiac i wysypiac. Moje menu musiałam bardzo zmienic przede wszystkim wyeliminowałam kawke, która tak bardzo lubie, no i chodze spac o 21 co jest dla mnie nieprawdopodobne bo przed ciaża mogłabym siedziec do 24-tej i jeszcze nie chciało mi sie spac, a teraz godzina 21 a mi juz same oczy sie zamykaja :) Trzymaj sie doti!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, byłaś wczoraj u lekarza? I co powiedział? Ja ide na druga wizyte 19 grudnia i juz nie moge sie doczekac, bo jak bylam na pierwszej wizycie to dostałam zdjecie mojej malutkiej kropeczki, a teraz to kropka sie juz na pewno powiekszyła i chcialabym ją juz zobaczyc :) Wiem ze jeszcze jest mnostwo czasu, ale zastanawialyscie sie nad tym czy chodzic do szkoły rodzenia? Ja bardzo bym chciała, no ale mój maz ciagle w delegacjach, a słyszałam ze tam ucza bardzo przydatnych rzeczy, o kąpaniu, przebieraniu itp. To jest moje pierwsze dziecko wiec dobrze byłoby sie z tym wszystkim zapoznac. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×