Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gosia moze i zrobili ale ja nie mam tego nigdzie zapisanego nawet w wypisowej ksiazeczce zdrowia dziecka--zatem nie wiem no to mialas sporo tych badan u nas sie polowe z nich nie robi np.HIV a te cztery pierwsze u nas zawieraja sie w morfologii te nastepne nie znam Pluszka prosilas o skierowanie czy sam ci lekarz wypisal na toxoplazmoze? dziewczyny a jak jest z tym u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaskapelaska
Jesli chodzi o badania to toxoplazmoza nie jest refundowana, do platnych badan ja doliczam jeszcze tsh (limit sie konczy zawsze zanim zacznie...) i ft4(nie zdarzylo mi sie jeszcze dostac skierowania.... limit sie wyczerpal....), o skierowanie na morfologie i mocz prosze rodzinnego, nie ma z tym problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti_28
Witajcie dziewczyny Jutro idę na badania w tym test na tolerancję glukozy- ponoć nie jest to najprzyjemniejsze... Ogólnie to mam mdłości i na nic nie mam ochoty... Pozdrawiam sierpnióweczki Co do lekarza też mam wątpliwości czy jeszcze nie zmienić.Podobno lepiej jesli lekarz prowadzący jest obecny przy porodzie a ten do którego chodzę to nie jest.Muszę się zastanowić. NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TERMIN ....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........8.... ....05.08.07...+1 moonisia......Monika....21.....Poznań..............9.... .ok4.08.07......0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................6?....ok10.08.0 7.....0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.9.......02.08.07....+1 pluszka... Beata ........31 ....woj.kuj-pom ........8.......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok15 -16.08.07 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......4.08.07......0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........6?... ...~10.08.07...0 suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........7.. .....15.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa...........6.. .....24.08.07....0 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 slonko26....Joanna......26......warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co do lekarza to ja zmienułam dziś bo dwaj u których byłam w pobliskiej przychodni mi nie odpowiadali (\"zaloty\" i zapraszanie do swojjego prywatnego gabinetu uważam za nie na miejscu!), więc odwiedziłam przychodnię do której chodziłam gdy jeszcze mieszkałam na starym mieszkaniu, lecz lekarz który prowadził moją 1 ciąże już tego nie robi, więc byłam u innego, zrasztą bardzo sympatycznego. Co do ciązy od poczęcia powinien być 4 tydzień ale ciąża jest napewno młodsza co z moich wyciczeń też wychodziło. Za 3 tygodznie mam Usg i wizytę u gina. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, lekzrz przykazał się cieszyć itp, ale coś ostatnio jestem poddenerwowana i tym się martwie, a do tego te zmianuy nastroju i popadanie w skrajności - choć nie wiem czy to nie lepsze od mdłości. Pozdrawiam i życzę zdrówka. NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........8.... ....05.08.07...+1 moonisia......Monika....21.....Poznań..............9.... .ok4.08.07......0 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................6?....ok10.08.0 7.....0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.9.......02.08.07....+1 pluszka... Beata ........31 ....woj.kuj-pom ........8.......03.08.07 ....0 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok15 -16.08.07 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......4.08.07......0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........6?... ...~10.08.07...0 suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........7.. .....15.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Odnosnie grupy krwi ja tez ma rh- i w pierwszej ciazy otrzymalam zastrzyk, ktory mial wyeliminowac konflikt. W obecnej ciazy go nie dostane bo to sie dostaje raz w zyciu, tak mi powiedziala ginekolog. U mnie rowniez karte ciazy zalozono po drugiej wizycie, jak serduszko juz bilo. Samopoczucie beznadziejne bo ciagle mdlosci, mam tylko nadzieje, ze to sie skonczy po 3 miesiacu buuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.9.......02.08.07....+1 pluszka... Beata ........31 ....woj.kuj-pom ........8.......03.08.07 ....0 moonisia......Monika....21.....Poznań..............9.... .ok4.08.07.....0 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......4.08.07......0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........8.... ....05.08.07..+1 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................6?....ok10.08.0 7....0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........6?... ...~10.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 jokas...Kasia............27.......Niemcy............8.........11.08.07 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........7.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 Mam nadzieje, ze sie nikt nie obrazil na to, ze poukladalam w kolejnosci daty porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas--ja mysle ze ta antyimmunoglobuline dostaje sie po kazdym porodzie ( oczywiscie przy Rh - matki) ja dostalam nawet po poronieniu podobno ten zastrzyk jest dosc drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik lekarka sama dala skierowanie ale ze robilam badania w laboratorium z którym ona nie ma podpisanej umowy to i tak musialam za wszystko zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika ja dostalam te zastrzyk jakos po 30 tygodniu ciazy, wiec nie mam pojecia z kolei o innych zastrzykach a po porodzie nic nie dostalam, tylko znieczulenie przy szyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro już wyjeżdżam więc chciałabym Wam życzyc udanego sylwestra, jak najmniej mdłości i przede wszystkim szczęśliwego Nowego Roku!! Oby dla każdej z nas był szczęśliwy - zwłaszcza sierpień, żeby spełniły się Wam wszystkie marzenia i urodziły się zdrowe, śliczne, kochane maleństwa:) pozdrawiam gorąco😘 ps. nie wiecie czy lekarz bez problemu skieruje mnie na badania na cytomegalię?? Czy raczej będe musiała sama je sfinansować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 20.45 dowiedziałam się że bedę mamą :)ale jestem szczęśliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
NICK...........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.9.......02.08.07....+1 pluszka... Beata ........31 ....woj.kuj-pom ........8.......03.08.07 ....0 moonisia......Monika....21.....Poznań..............9.... .ok4.08.07.....0 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......4.08.07......0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........8.... ....05.08.07..+1 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................6?....ok10.08.0 7....0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........7... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 jokas...Kasia............27.......Niemcy............8... ......11.08.07 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........7.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
A więc byłam wczoraj u lekarza-widziałam mojego dzidziusia i jego malutkie bijące serduszko. Tak jak myślałam dopiero teraz do mnie dotarło, że jestem w ciąży i zaczęłam się cieszyć bo przedtem miałam różne nastroje. Lekarz rozwiał moje wątpliwości apropos antybiotyku-nic złego się nie zdarzy. Generalnie na razie wszystko jest ok., jest to 7 tydzień, dzidziuś ma 13,2mm. Mi lekarz tez nie założył jeszcze karty ciąży - zrobi to jak zrobię wszystkie badania-przy nastopnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Dziewczynki :) Macro --> gratuluje i bardzo sie ciesze razem z Toba :) Oliwka --> to takie slodkie uczucie- nie? jak sie zobaczy takie malenkie pulsujace punkciki :) ja wczoraj tez widzialam :) Ale moje Maleznstwo nie pozwolilo sie zmierzyc :P tak na oko 2cm przekroczylo :) Ale mi sie chce kakao. Tylko boje sie jak sie to skonczy... Pewno jak zwykle po czymkolwiek bede miec mega mdlosci... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Moonisia --> dzieki za zyczenia! A z tego co wiem za cytomegalie tez placimy same... ja placilam. Ale robilam ja dopiero po stracie dziecka... Heh, dlatego bardzo sie wkurzylam jak przeczytalam, ze jakas tam pani z jakiegos tam ugrupowania chce opodatkowac bezdzietne malzenstwa... bo nie sa wnosza swojego wkladu w rozwoj spoleczenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
W ogóle jestem dzisiaj jakaś taka wzruszona, dokładnie 4 lata temu urodziłam mój największy skarb-moją córeczkę, a wczoraj po raz pierwszy zobaczyłam drugie maleństwo. Kurcze strasznie się ostatnio wzruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elżbieta
A ja biore Feminal i dzięki temu nie mam mdłości,tylko cos niedosypiam.Lekarz potwierdził mi ciaże 5 tydzień.Czuje sie rewelacyjnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elżbieta
Jeszcze co lekarz poinformował mnie ,że mam prawo do badań genetycznych,ale po tym istnieje ryzyko poronienia.Dlatego powierzam się Najwyższemu ,że wszystko będzie dobrze.Mam 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dziś kupiłam sobie witaminki:)jak się czujecie dziewuszki? zatroskana--dziękuję za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta elzbieta mialas juz USG? i widzialalas serduszko? czy jeszcze za wczesnie? bo ja podobnie jak ty teraz 6 tydz. jutro bede miala USG i sie strasznie denerwuje poza tym mezus mi kupil tez Feminatal ale na razie biore tylko Folik i ta Luteine Pluszka to jakie badania robilas i ile placilas za toxoplazmoze? bo wiem ze sa jej jakies 2 rodzaje : przebyta i aktualna ( czy cos takiego ) IgM i IgG ja mam mdlosci tak 2-3 razy w ciagu dnia ale nie wymiotuje ( tak mnie ha,ha pociagnie ,ze sie musze schylic) dziwne ale CIESZE sie z tego bardzo i wam tez radze w poprzedniej ciazy (poronienie) nie mialam zadnych mdlosci ani boli piersi ani innych objawow i dowiedzialam sie ,ze to zle bo ciaza jest slaba ( zagrozona--malo hormonow podtrzymujacych ,chyba chodzilo o progesteron) , a wiec teraz sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik31 ja toxoplazmoze robiłam na skierowanie i nic nie płaciłam. Skierowanie dostałam jeszcze przed ciążą, ale na to badanie musiałam czekac jakies 1,5 miesiąca i wypadło mi na 16 listopada - w tym czasie jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciaży, dowiedzaiłam sie jakos tak 20 czy 21 listopada, wiec jedno badanie mam z głowy. A cytomegalie bede robic 23 stycznia tez na skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wiecieco fryzurkę zmieniłam z włosów do ramion mam krótkie na chłopca:)czuję się dziwnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne Macro, ze ty sie czujesz dobrze w tej fryzurze. Ja mam włosy za ramiona i chciałam je sciac na krótko, ale mąż powiedział, zebym tego nie robiła bo pasuja mi długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z biegunka tez nie mam roblemu, ale slyszalam od dziewczyn, ze sie moze pojawic na poczatku ciazy. Jedna znajoma sie tez z tym meczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×