Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Niektóre z Was juz wiedzą czy bedzie syn czy córka, a ja jeszcze nie wiem, a chciałabym, bo jakos tak dziwnie zwracac sie bezosobowo :( moze w piatek sie wyjasni... Dzidzius daje mi niezle popalic, zwłaszcza wieczorem, tak sie kreci ze nie moge usiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve to normalne ,że według usg jest inaczej a jeszcze inaczej jest z pomiaru główki :) u mnie np. według miesiączki termin na 29.08 według usg 26.08 a według główki 23.08 lekarz mi też powiedział, że to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wzrostu i wagi to mój brzdąc ważył i mierzył tyle w 17tc co powinien dopiero w 19 najwyżej urodzimy jakieś kinkongi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy wy też macie problemy z wejściem na to nowe forum brzuszkowe? Bo ja się nie mogę zalogować tylko jakiś error ciągle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co sie dzieje :( w ogole nic nie mogę zobaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to chyba mikruska urodze albo dziecko ksiązkowe bo wszystkie jego wymiary jak z książki aż dziwne a wszyscy jedz dużo.. a ja jem i to bardzo dużo ale jak mam taką przemiane materi to nie przytyje za dużo... dobrze że mama rozumie bo sama w ciąży przytyła 9 kilo z bratem a ze mną 11 to mało i mowi że ona tez tak tyła na początku nic koło 16-17tc przytyła i nic a dopiero pózniej poszło w brzuszek a mi tez w sam brzuszek idzie i sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka nie ma się czym przejmować najważniejsze, że dzidzia zdrowa a czy będzie duża, czy mała nie ma co myśleć ja tylko tak sobie teraz pomyślałam, że jak będę miała kolosa to jak ja go urodzę bo jestem taka mała kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problemy z wejsciem na forum :) u mnie też z wymiarów głowki wychodziło że dzidizuś jest tydzień starszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę wejść na nasze forum, co się dzieje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się, że niedawno urodziła moja koleżanka córkę, która ważyła tylko 2500 i mierzyła 51 cm, zdrową, śliczną i o czasie ale kruszynkę malutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj idę odebrać wyniki ciekawe jakie będą? a wczoraj oglądałam program mamo to ja na tvn style i mówili o badaniach na toksoplazmozę, że trzeba ją robić we wczesnej ciąży a ja jeszcze nie miałam tego badania i się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmigło ja nie robiłam ani w pierwszej ciąży ani teraz..to niejest przymusowe i jesli niema jakichkolwiek przeciwskazan to lekarz nie zleca..mnie sie pytał czy robimy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie miałam badania na toxoplazmozę, ale jest mnóstwo badań które sie powinno teoretycznie robić, ale mało który lekarz faktycznie je zleca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo wczoraj na tym programie tak opowiadali o tym, że aż się wystraszyłam :) jejku miałam wam powiedzieć wczoraj byłam w H & M i widziałam fajną bluzkę na wiosnę dla ciężarówek z krótkim rękawem, różową za 59 zł i zajefajne dżinsy ale drogie bo 199zł kosztowały , chyba po wypłacie pojadę na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak myślicie gdyby było coś nie tak to by to wyszło chyba na badaniu wr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to nie my decydujemy jakie chce miec badanie troche dziwne mi lekarz robił przed ciążą i nie pytał o nic czy mam psa tylko zlecił i juz jak wynik bardzo dobry to ok ale takie jest moje zdanie ja mam bardzo dużo badan zrobionych przed ciążą na wszystko i hormony też ale udało sie za pierwszym razem a teraz też mi robi co dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jak będę u lekarza to się go zapytam :) już mam całą stronkę pytań do niego :) chyba go jutro zagadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam strone pytan ale wole o wszystko pytac by nie miec póznie do siebie pretensji zwłaszcza że pod koniec kwietnia wyjeżdzamy to musze sie o wzystko zapytac bo podróz bedzie trwała jakies 5-6 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a znacie jakieś dobre kremy na cellulitis, które można stosować w ciąży? bo do mnie się chyba te cholerstwo przypałętało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę się dostać an nasze forum - pewnie serwer im padł :((( Prawdę mówiąc niewiele można na razie zrobić. jeszcze trochę poczeakmy a potem spróbujemy skontaktować się z ludzmi od tego serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę mieć zapisane wszystko na kartce bo zawsze zapominam o co miałam się zapytać a ostatnio jak sie dowiedziałam o moim łożysku to już w ogóle miałam czarną dziurę w głowie :) aha chcę żeby mój mąż był ze mną jak będę miała robione usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×