Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a ja sie o imprezy nie boje. Nasi znajomi zawsze przychodzili na domowe imprezy z dzidziami (zawsze z najmlodszym) i malenstwo sobie spalo w pokoju obok bo bylo nauczone ze halasy mu nie przeszkadzaly. My za rok jak wxszystko bedzie ok planujemy wyjazd na festiwal Opener w Gdyni (od 2 lat jezdzimy) - w tym roku o czywiscie odpuszczamy ale za rok...Babcia i Dziadek z nami i dzidzia bedzie miala opieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agnieszka, Kasiaka 👄 Kasiaka - ja tak mam i to naprawdę dziwne uczyucie :D Tak jakbyś od środka sobie pierdzała tak po ciuchu :D (przepraszam za takie porównanie). Dziewczyny to z okazji że tyle was tu jest: może któraś pokaże mi swoją podobiznę? :) Jak na razie wiem jak wygląda Agunia - dzięki kochana za fotkę, mam nadzieję ze moje też doszły :) Mail jak by co to jest pod nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko wysle ci jakies zdjecia jak wroce znad morza - jedziemy na majowy tydzien. Bedzie aktualne :) Uczucie jest smieszne :) Limetko a ty jak liczysz ciaze - u mnie teraz 24 tc + 2 dni a u ciebie juz 25 skonczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaka - to czekam z niecierpliwością. Ja też musze skołować kabel USB bo mój się gdzieś zawieruszył i nie mam jak wgrać te aktualne fotki do kompa, ale coś ci wyślę z tych co mam :) U mnie dokladnie dziś 25 +2 dni :) Czyli tylko tydzień różnicy między nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaka_ mnie tez kopie tak dziecko od srodka tak od pupy i to bardzo często wiec chyba to jest normalne,a do tego ma czasami czkawke,zresztą od tygodnia lata jak nakręcone,caly czas sie rusza jak tylko wstaje juz go czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - dzieki wielkie :) Fajna z was parka :) A własciwie trójeczka :D Badeve - czy ja dobrze widziałam , czy to maleństwo cos miedzy nóżkami miało :D A na toja fotke tez moge liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - do ciebie też wysłałam te same co do Myszki. Kasiaka - a na twój mali czekam razem z fotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - napisałam ci że to moja chrześnica :) Dziewczyny na jakiś czas znikne musze iść po zakupy i troszke dom ogarnąć. Później do was jeszcze wpadnę. Pa pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam limetko ale jestem roztargniona i nie widziałam wpisu :) ostatnio nie moge sie na niczym skupic :D ja tez zaraz uciekam bo jade do pracy odwiedzic dziewczyny i zawieżc zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie ma sprawy wyślę zdjęcia, myszka..nie mylisz się to coś między nóżkami mojego malucha to...siusiak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety siedze w pracy więc uciekam do roboty..może następnym razem bede miec wiecej czasu...od czasu do czasu bede kukać>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem myszko...ale jestem na 99% pewna, bo czułam od początku ciąży, a lekarz z usg 2d stwierdził, że chłopak 100% i z 4d tak samo, no ale i takie pomyłki się zdarzają hi hi bedzie wesoło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 nie wiem czy mnie pamietasz jeszcze gdzies aktywna była m na poczatkowtch kartach forum :) Będziesz mie chłopca czy dziewczynkę. Ja będę miec drugą babę i juz zaczynam sie obawiac o moją biżuterię, kosmetyki i ciuchy. Istny babiniec. A jak u Ciebie, bo straciłam wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala synka -dziki storczyk wiec nie bedzie babinca ale ja wole dziewczynki tak szczerze mowiąc,no ale wiadomo najwazniejsze jest zdrowie dziecka inne rzeczy sie nie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....26...02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............25.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........25.....04 .08....+6 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........25... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......24. ....09.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........24.....11. 08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+5,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......23......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........23.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................23... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........22... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........23.... .26.08...+2 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....21......26.08...+12...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........21......2 8.08......+7..syn Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9 aktualizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×