Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

właśnie mi sie przypomniało, że ja tak wczoraj miałam :) postaram się spytać lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszylam sie troche ,zawsze mnie to irytuje zdazalo mi sie to juz pare razy w ciązy ale przewaznie mam sucho.byc moze to jest normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide dopiero 30tego do lekarza,nie chce wczesniej bo i tak latam za często.Smiglo7 jakie mialas wyniki krwi bo mi troche spadly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ostatnie to hemoglobina 10,7 czyli anemia reszty nie pamiętam ale piję soki z buraków :) może to pomoże lekarz powiedział, że jest nie najgorzej :) chyba bardziej przejął się tym moim moczem i nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ostatnie to hemoglobina 10,7 czyli anemia reszty nie pamiętam ale piję soki z buraków :) może to pomoże lekarz powiedział, że jest nie najgorzej :) chyba bardziej przejął się tym moim moczem i nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie moglam wejsc na strone.Dopiero mi sie udalo.Smiglo7-wyslalam to zdjęcie o ktore mnie prosilas innego nie mialam wiec mam nadzieje ze takie wystarczy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja hemoglobina troche wyzsza bo 11.Ale hemokryt mi spada regularnie juz mam 32,5.Wiec chyba nie obejdzie sie bez witamin ktorych niecierpie bo boli mnie brzuch.No ale cos musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WIEC WCZORAJ BYŁAM U LEKARZA i wszystko super słyszeliśmy jak mocno bije serducho naszego skarba a mężowi to oczy błyszczały z radosci poza tym zbadał mnie ginekologicznie:P o powiedział że bardzo dobrze oby tak dalej :) Lekarz powiedział że jest dumny że ma taką wzorcową ciąże :) my jestes rózwnież szczesliwi... no i mam zrobic badania morfologie i mocz i nastepna wizytka 10 maja a co do tych upławów to normalne w ciąży ja mam nieraz i pytałm sie lekarza mowił że tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM CZASAMI tak że jest ich dużo ąż nieprzyjemnie (nosze ogólnie wkładki) a czasem ich nie mam ale podobno to normalne że chroni przed bakteriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.no bo ja mam przewaznie sporadycnie,malo a dzis miala większą ilosc .Tak nagle ale juz tak mialam kilka razy.Dlatego pytam inne dziewczyny cy to normalne.napewno to nie jest infekcja bo dokladnie wiem jak infekcja wygląda.No i męcy mnie sikanie od dwoch dni.Wogole powiem wam ze zawse co miesiąc w tym czasie co mialam miesiączke dzieją sie takie wlasnie rzeczy typu -uplawy,i częstrze sikanie potem znow jest tego mniej.tak ostatnio zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA i lekarz mi powiedział że jak mnie boli czesto kregosłup to mam socbie chodzic na basen i pływac :) i wczoraj bylisy i faktycznie nic mnie dzis nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt,ale mnie bedzie mnie widac hehehe wlasnie sie zastanawiam jakos nie mam zaufania do kupowania przez internet no i mozna nie trafic na rozmiar bo to roznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dziewczyny te uplawy to normalna sprawa w ciazy, Dziwie sie ze nie macie od poczatku bo ja mam od samego poczatku - i czasami naprawde duzo. To ma nawet swoja nazwe. Dopoki jest rzadkie taka woda z mlekiem to jest ok. Pozdrawiam wsyzstkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie tu tłoczno na tej kafeterii. Wchodzę co parę dni, a i tak muszę się nieźle naszukać \"moich\" tematów. Udzielam się też na www.kindi.pl, gdzie są bardziej kameralne grupy, więc fajnym mamom polecam i zapraszam :) 🌼http://www.kindi.pl/group/🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja upławy mam odpoczątku tyle że nie codziennie tak samo a ja mam dzis lenia i jestem nie wyspana i moj skarb tez ma leniuszka troszke sie kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez raczej mam ale w małych ilosciach a pary razy zdazylo sie tak jak dzis ze jest tego duzo,odrazu musialam zmienic bielizne oczywiscie mają kolor mleczno wodnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Tak sobie poczytałam, co pisałyście na temat tych upławów i stwierdzam że to musi być naturalne u kobiet w ciąży bo ja też tak mam, właśnie dziś też zauważyłam większa ilość. Nieraz nie mam nic a nie raz troszkę tego jest. myszka - cieszę się ze wszystko u ciebie w porządku i oby tak dalej - wzorowa ciężaróweczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też sie barzdo ciesze że wszystko super no tylko ten bol kregosłupa ale na to tylko poradził dużo leżec i basen bo cóż innego nie da sie zrobic no i mąż ma mnie masowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie są uroki ciazy .Wiecie mam taką ksiazke ciązową ,i pisze tam ze miedzy 6-7 miesiącem jest największy przyrost wagi i tak jak w 24 tygodniu kobieta tam podawana przytyla 4,5 to w 28 tyg przytyla drugie tyle .Potem tyla juz mniej az w koncu sie zatrzymalo .takze jezeli to jest prawda to wszystko przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miewam takie upławy, już od jakiegoś czasu. Pytałam się mojej lekarki, ale stawierdziła, że to normalne, więc się nie przejmuję i zakładam wkładki higieniczne. Wczoraj pokłóciłam się z mężem o głupią wizytówkę (w domyśle o bałagan), a dzisiaj jest milusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×