Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jco do witamminek to ja biore Feminatal N ale wyniki mam bardzo dobre hemoglobina 12,6 wiec sie bardzo ciesze agnieszko to normalne ja też ostatnio jestm gapcio i ciągle cos myle i zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wlasnie,super masz hemoglobine ja przed ciązą taką mialam w porywach teraz mam ledwo 11 hemoglobiny,a hemokryt mi spada razem z czerwonymi krwinkami tylko ze ja nie bralam zadnych witamin do wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja biore od poczatku z małymi potknięciami jak nie zapomniałam jednej;) ale staram sie pammietac moj maluch juz zmeczony :( a moj chłop mnie dzis namówił na telewizje n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąz tez ogląda mecz ,a ja biedna siedze naszczęscie moge isc sobie do innego pokoju cos pooglądac.ja tez w pierwszej ciązy bralam co dziennie witaminki teraz chcialam oszczędzic troche zolądek ale juz chyba dluzej nie moge dziecko rosnie i potrzebuje teraz wiecej witamin a ze ja nie jadam duzo bo nie moge jakos to bez witamin sie nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide spac chyba.Moj mąz uwielbia mecze ogląda wlasnie intensywnie.A ja ide sobie cos pooglądac.Dlatego zycze milej nocy.papapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja właśnie po śniadanku jestem i teraz pora na szykowanie się do pracy :) wpadłam się przywitać :) u mnie dzisiaj upalnie ma być tak więc zobaczę czy dam radę :) a podobno pogoda na majówkę ma się popsuć :( w sobotę muszę gdzieś na grila wyskoczyć bo tak za mną kiełbasa chodzi, że hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co do grilla to tez bym zjadla kielbaski i karkoweczke i kaszanke. hmmm. troche sie boje bo nie przechodzilam toksoplazmozy i lekarz mi kazal sie wystrzegac surowego miesa a na grilu wiadomo moze sie nie upichcic dostatecznie. Moja koleżanka tak sie zalatwila. Brala w ciazy antybiotyk przez to choróbsko i cala ciaze sie martwila czy zdrowe dziecko urodzi. Na szczescie jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,mamuśki... wiecie co..ostatnio mój maluch był taki aktywny, zawsze rano jak się budziłam brakał ile sił, mój mąż nawet mówił, że jak ja śpię to hasa sobie a dzisiaj coś przystopowało, rano nic, aż dziwnie, zjadłam jogurt, to parę razy coś kopnął delikatnie, ale w pracy nie tak jak zawsze...czy powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba mnie nikt nie pocieszy bo wszystkie gdzieś wybyłyście, pewnie na spacerek, taka śliczna pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Badeve. Byłam na chwilkę w ogródku. Wziełąm nawetksiążkę doczytania ale nie mogłam wysiedzieć na krześle bo nogi zaczęły mi cierpnąć więc teraz leże sobie w łóżeczku, z nogami na poduszkach i czytam jakąś babską książkę. A pogoda na prawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie kopania, to ja też czasem tak mam że mało go czuję zwłaszcza jak jestem cały czas w biegu , ale potem to nadrabia. Wiesz nasze dzieci te żmogą mieć zły dzień !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba masz racje, agunia ale tak mnie to cieszy jak mały daje o sobie znać...teraz w dole brzuszka troszkę kopie, więc chyba jest wszystko w porządku... ale sielankę masz boską!!!! ja zaraz też jadę do domku, zrobię obiadek na szybciocha i też tak się wyłożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszce się spytam, jetseśmy w tym samym tygodniu, nawet dniu...jak się czujesz?? ja jutro idę na badania krwi, moczu i cukru...trochę się boję o hemoglobinę bo ostatnio mi spadała...nie wiem czy lekarz mi nie ębdzie musiał zapisać żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się rewelacyjnie!!! :-) Wyniki mam ok (cukier też), tak więc zażywam tylko Feminatal N. czasem pobolewa mnie kręgosłup jak za długo siedzę albo chodzę, ale tak poza tym wszystko w jak najlepszym porządeczku. A co u ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .ja znow zaczynam sie martwic naglymi skurczami lydek a obiawia sie tak ze jak szybko chodze to nagle lapie mnie taki skurcz lydek promiemiujący az do pupy.potem sobie musze odopcząc i przechodzi ma ktoras za Was tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, ja miałam tylko raz skurcz łydki w nocy, taki promieniujący ale tak mocny że aż się popłakałam. Mąż delikatnie rozmasowywał mi łydkę i przeszło. Od tej pory cisza. Mam nadzięję, że już się nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dobrze czuję, ale zanim badań nie zobaczę wolę się nie chwalić, bo u mnie często jest tak, że chwalę sobie samopoczucie a potem..bach..coś wyskakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz a ja mam to jak szybko chodze nagle mnie bierze ten bol lydek i mam uczucie naglego wtedy ze tak nieladnie napisze pracia na pupe .jest to bardzo dziwne potem po chwili mi przechodzi jak odpoczne dzis sie nawet wystraszylam w poniedzialek powiem o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze zrobisz...wydaje mi się, że nie powinno się takich spraw bagatelizować...takie skurcze to chyba niedobór witaminy b, ale może się mylę..na pewno lekarz ci pomoże..a kiedy się wybiersz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zobaczcie jak w tym całym nieszczęściu i bólu fajnie to jest skonstruowane. Coś nas boli i nam doskwiera, czyli wiadomo, że organizm domaga się jakiś witamin. Tak to pewnie w ogóle byśmy na to nie reagowały i cierpiałyby przez to nasze bezbronne dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek ide i sprawdze tą sprawe wiesz ja wogole nie bralam witamin ale od trzech dni biore i juz bede brala do konca ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w koncu polecialam teraz prywatnie do lekarza zbadal mnie posluchal tętna wszystko ok powiedzial ze ten bol lydek wraz z tym parciem spowodowany jest brakiem witamin potasu i magezu szyjka naszczęscie jest zamknieta jak narazie nie ma powodow do zmartwien tak powiedzial mam nadzieje ze to sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Agnieszko - widze że masz ten sam problem co ja. Mnie się też robi twrdy brzuszek i tez biorę tabletki z magnezem i potasem - Aspargin. Mam nadzieję ze mi to przejdzie, bo już lekkiego stracha dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko sie zrobiło jak makiem zasiał. Robie przy okazji aktualizację w tabelce, w kilogramach :) kika31.... Monika ......30....woj.zach-pom.....26...02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............25.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........25.....04 .08....+7,5 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........25... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......24. ....09.08...powrot do wagi wyjsciowej...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........24.....11. 08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+8... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......23......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........23.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................23... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........22... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........2 3.... .26.08...+2 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....22......26.08...+12...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........22......2 8.08......+8..synek Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×