Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Aniusiek są też mniejsze te wanienki, ale w biedronce akurat nie było. Ja myślę, że jest akurat. Będzie na dłużej :-) Mój szkrabek w 30 tygodniu ważył 1880, teraz nie wiem ile waży :-( Gosia to wychodzi, że twój to nie taki mały, w 32 tyg 2300?? A Mireli w 36- 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A a jak Wasi lekarze liczą Wam tygodnie. Bo ja ostatnio byłam w 30 tyg i 4 dniu i mówię, że to 30 tydzień, a ona mówi że 31. I okazało się, że dla lekarza jak jest nawet 30 tydz i 1 dzień to liczy to już jako 31. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza moj lekarz liczy tak jak byl 33t5d to pisze,ze to 33 (bo liczy pelne tygodnie). A co do wanienki ja dla Macka mialam te najwieksza i supersie sprawdzila,tutaj niestety nie ma tych duzych i to mnie martwi,ale nic na to ie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem ale byłam cały dzien z mamą i nie maiałm zbytnio czasu tu wejśc kupiłam jeszcze dziś dwa body i oliwke Jonsona i krem do pupy penaten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja bylam na usg wczesniej wychodzil mi termin z usg na 27 sierpien teraz na 16 sierpien tak jak mowilam z malucha robi sie coraz wiekszy chlop ,teraz w 32 tyg wazy 2150,i na usg wychodzi ze to 34 tydzien ale to nie mozliwe tak czy siak wiem dlaczego tyje tak nagle i znow bedzie pewnie duze dzieciątko tak jak moje pierwsze caly czas byl malutki a waga idzie w gore, a plecy to mi dzisiaj wysiadają moze ktos ma na to sposoby bo ja juz niewie co zrobic zeby mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzisiaj poszalałam na zakupach :) znowu byłam w h&m i kupiłam dla małej body :)(4szt.) na samie w tesco cały zestaw kosmetyków nivea i pampersy te najmniejsze :) a i an przecenach w tesco z cheroke kupiłam pajacyki małe i większe bo suię strasznie opłacało jakieś bluzeczki i przy kasie wyszło 180 zł :) acha i kupiłam czajnik mulinexa za 50zł :) Ankakoza jak możesz to pojdjedź sobie do tesco na bielany bo w superfarmie są zajebiste(sorki) wyprzedaże :) ja kupiłam sobie peling do ciała z soraya za 6,90 przeceniony z 17,99 i krem ujędrniający za 3 zł z 17,99 :) wszystko jak najbardziej przydatne a\\ż do stycznia 2008 a i kupiłam jeszcze \\balsam johnsona dla siebie za 2,60zł normalnie szok wogóle to dziewczyny jeżeli jest u was superfarm to uderzajcie tam czymprędzej bo się opłaca!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 to faktycznie masz niezłego bąbla w brzuszku :) ciekawe jak tam moja córa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewcyzny! Byłam dziś na USG moja córcia w 33 tc waży 2300 kg, i lekarka powiedziała, że to bardzo ładnie jak na ten tydzień... i z tego co Wy piszecie to widzę, że też zapowiada mi sie duża dzidzia.. Ciekawe jak ją przepchne, az nie chcę o tym myslec... Ale najwazniejsze ze wszystko jest ok. Dzidzia główką w dół i dobrze się rozwija. teraz muszę tylko pilnować żeby nie chciała wyjść zbyt szybko na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o USG a ja sie nie wypowiem bo ja na USG ide jutro:D Ide spać,troche ciśnienie mi spadło-dobre i to. Dobranoc:):)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do myszka 24 ja też zastanawiam sie nad tym wózkiem, juz od jakiegoś czasu śledzę informacje o nim. występuje w 2 rodzajach tkanin, można do niego dokupić fotelik z adapterem. podobno po 10 lipca maja wiedzieć kiedy przyjedzie transport a właściwie przypłynie transport z Chin. Na pewno jest to lekki wózek, co dla mnie jest wielka zaleta, zastanawia mnie ta gondolka, czy nie bedzie zbyt mała? moze to przez jej kształt- jest to bardziej jajeczko niż klasyczna prawie prostokątn gondolka jaą ma np Roan, i nie wiem czy do wiosny wystarczy? spacerówka jest także niewielka, ale i tak nieobedzie się bez kupna spacerówki wiosną. Wózek nie ma także torby- a wydaje się,że to praktyczna rzecz. na żywo widziałam niebieski i zielony wózek a także czerwony(tylko spacerówkę). Niebieski wydawał mi sie nieciekawy przez użyty materiał - taki jak włókninka, wg mnie wyglądał byle jak ;-) ale w innym sklepie mąż pokazał mi zielony i tam uzyto innego materiału- i obekrzeliśmy go sobie juz dokładniej. Stelaż -rączka-w jednym z nich miał luzy, szkoda,że nie wszystkie koła są pompowane. Przy najbliższej wizycie muszę zwrócić uwagę na hamulec-nie pamietam jak on w tym modelu wygląda! A ponieważ jest to nowy model, nie ma o nim zbyt wielu opinii użytkowników. podobny w stylu jest wózek http://www.allegro.pl/item209940053_titi_3_w_1_tritron_fotelik_0_13_nowosc.html oraz http://rumcajs.pl/product_info.php?cPath=30_32&products_id=520 ale jest różnica w cenie, tego titi nie mam gdzie zobaczyć, nic mi nie mówi ta firma, niem a jej spo sklepach, więc w ciemno raczej nie kupię! jeśli masz swoje spostrzeżenia chetnie poczytam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja już od 4 się męczę, nie mogę spać. Też tak macie? Kurcze chyba za dużo opiłam się wody przed snem i chodziłam do toalety co chwilkę, normalnie oczy mi się zamykają, a muszę zaraz jechać na tą komisję do zusu, więc wypiłam kawkę :-) Smiglo mówisz, że takie fajne ceny? Kurcze, to może się wybiorę, bo w końcu samochód ukradłam chłopakowi to będę miała jak, tylko nie wiem, czy mi się jeszcze będzie chciało po tym zusie. Myszka24 ja kupiłam te najmniejsze pampersy 2-5kg i huggiesy też newborn. W razie jak będą za małe, to zostawię w szpitalu dla wcześniaków a dokupi się większe. Ale one są w sumie od 3 kg do chyba 6, więc za dużej róznicy pewnie nie ma, ale gdzieś czytałam wypowiedź świeżej mamy, że jej przez te większe siuśki przelatywały i kupiła te mniejsze i są ok. Więc wolę takie. Ale po jednej paczce na wszelki wypadek wzięłam, w razie jakby trzeba było szybko większe. Misiakówna to duża ta Twoja mała :-) Kurcze ale duże dzieci się nam urodzą hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózków to widziałam te Coneco w sklepie. Te trójkołowe super się właśnie w sklepie prowadzą i na prostej nawierzchni, podbno na naszych polskich drogach masakra. Te 4 kołowe chyba będą ok. Ja jestem już na 100% zdecydowana na roana ze względu na duża gondolkę. Poza tym dużo ich teraz jeździ i zrobiłam wywiad z mamami i są zadowolone. Także na pewno kupię Roana Maritę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz nie śpię :) niestety od 3 w nocy nie mogłam zasnąć tak do 6 i po 7 znowu pobudka, już się nie kładłam tylko popijam poranną kawkę :) Nie mogę się doczekać soboty bo w sobotę będę miała juz prawie wszystko oprócz pościeli dla małej :) dzisiaj dużo muszę leżeć z nogami do góry bo mam opuchniete , znowu mi się nawraca a lekarz powiedział, że jak będzie tak jak wtedy to do szpitala pójdę a ja nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona _mundurowego
Witam sierpnióweczki A ja dziś jestem padnięta, nie mogłam wczoraj usnąć do 1 bo młode znalazło sobie najlepszą porę do zabawy, do tego z pozycją też się robi ciężka sprawa. Staram sie układać na boku ale na lewym moje maleństwo nie znosi (pewnie dlatego że sobie leży na lewym boczku) ale ile można na prawym, na plecach staram się nie leżeć. Chociaż najczęściej jak się przebudzam to leżę właśnie na plecach ;p O 5 rano obudził mnie taki ból kręgosłupa, że myślałam że oszaleje. Normalnie się przestraszyłam bo do tej pory nie miałam żadnych problemów z kręgosłupem. W ogóle można powiedzieć, że moja ciążą jak nie ciążą nie wiem co to dolegliwości ciążowe do tej pory (odpukać oczywiście). Taki ból, że aż łzy same płyneły a tu męża nie ma może by chociaż pomasował. Nie mam pojęcia może dziecko leżało na jakimś nerwie :/ Godzine się pomęczyłąm i usnełam. Jakoś narazie lepiej, ruszać się przynajmniej mogę. Dziewczyny jak wy sobie radzicie jak bolą was kręgosłupy? Coś gdzieś kiedyś czytałam , żeby robić kocie grzbiety, ale czy to pomaga... Jak czytam,że już macie prawie wszystko to mnie przerażenie chwyta :D też już chce !!!! :) a tu jeszcze co najmniej dwa tygodnie do zakupów buuu. Jedyne na co sobie pozwoliłam to pajacyk, co prawda na trzy mieciące dopiero ale nie mogłam się oprzeć :D http://www.allegro.pl/item208734374_208734374.html O jak dobrze poczytać z rana forum, ja muszę nie tyle jechać do ZUS-u ile przelać kase tym złodziejom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff u mnie okropne hałasy, z których bardzo się cieszę...wreszcie przywieźli mi okno i je wstawiają, jutro pan przychodzi do remontu i może w następnym tygodniu już wstawię łóżeczko??? ;.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja nie wiem jak przezyje dzisiejszy dzien,maly w domu a ja ledwo na oczy widze,po nieprzespanej nocy.Usnelam po 22ej,obudzilam sie o polnocy i koniec,nie moglam usnac,jesc mi sie chcialo,wiec zjadlam kanapke(pierwszy raz w zyciu jadlam cos w nocy),potem sie wiercilam i moze o 2ej usnelam,a pozniej budzilam sie co pol godziny nasiku,a do tego tak mnie uda i posladki bolaly,ze szok!!! Myszka wozek na oko fajny,ale nie widzialam na zywo,wiec nie moge sie wypowiedziec. Zona_mundurowego jeszcze zdazysz wszystko kupic!!!!! Moj krolewicz jeszcze spi,wiec w dzien moge pomazyc o drzemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona_mundurowego ja tez nie mialam zadnych takich większych problemow z ciązą ale od 2 dni to boli kręgoslup ja szlag tez nie moge spac ja radze sobie w ten sposub ze mam poduszke elektryczną i sobie przykladam miedzy plecy a oparcie i tak siedze bo ponoc cieplo rozluznia miesnie tylko nie moze byc nastawiona na fuul. i tak bolą mnie plecy ale zawsze cos odrobine to pomaga mnie az boli w biodro to znaczy wewnątrz jednej strony. Czytalam inne forum i ludzie strasznie chwalą sobie kosmetymi bambino moze jednak cos w tym jest najlepiej na początku kupic sobie wszytko w malych opakowaniach na sprobowanie tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka masz racje najlepiej kupic male opakowania,bo nie wiadomo czy dzidzi bedzie pasowal taki kosmetyk,a szoda pozniej wyrzucac. A co do pieluch w szpitalu bede miala pampersy (daja),a do domu to juz mezus kupi jak urodze,bo np.na Macka nie pasowaly te najmniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która niedawno urodziła. Nakupiła kosmetyków, przyszła położna i kazała wszysto do kosza. Tylko zostawić mydełko. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam standardowe kosmetyki wszystkie z nivea jakby małej nie posłużyły to mamusia chętnie weźmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak cos juz kupie to malo i na sprobowanie nie ma sensu sie wygupiac jeszcze bedzie czas na wydawanie kasy,kupie tyle zeby mi starczylo na sam początek potem zobacze co malemu pasuje a co nie. Pamietam jak przy malej kupowalam wszystko wczesniej nie zastanawiając sie czy mi sie to przyda czy nie tak czytalam porady i kupowalam bez umiaru potem polowe nie uzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nakupowałam nie wiadomo czego tylko: -puder, - oliwkę, - żel do mycia ciała i włosów, - krem na każdą pogodę, - mydełko, - mleczko do ciała :) no i pampersy te najmniejsze i sudocrem , który muszę dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raczej sięgne po NIVEA chociaż o naszym Bambino też dobrze mówią. A faktycznie jak się młodemu nie przyda to się bedziemy wieczorami z mężem smarować i oliwkować ;p hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×