Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a wiecie co moj maz bardzo by chcial (nie powiedzial mi tego,ale ja wiem),zebym urodzila pod jego nieobecnosc,bo on bardziej sie boi niz ja :) ale ja mu powiedzialam,ze i tak maly na Ciebie poczeka az bedziesz w domu :D Z Mackiem mial ze mna odzic i jak zadzwonilam ze bede miala za chwile cesarke to z relacji swiadkow podobno byl zielony i sie trzasl ze strachu,a taki odwazny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale my już wszysto wprawdzie mamy zostało tylko - wanienka - okrycie kąpielowe -posciel + wkład -przescieradło +pieluchy +koszulki bez rekawów i dal mnie koszula po porodzie , stanik do karmienia , pas poporodowy to chyba nie wyjdzie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na szczescie z becikowego ktore dostalismy wydalismy na razie polowe,wiec na razie nie uszczuplilo to naszego budzetu domowego,ale jeszcze troche kasy pojdzie na ostatnie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka trochę może z tego wyjśc :) a poza tym jak wejdziesz do sklepu i zobaczysz jakiś ładny pajacyk albo coś innego to na bank będziesz chciała kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze :) a mój mąż sie przyznał że jesli chodzi o poród to jest tchórz i nie da rady być nawet chwile :D zreszrta ja chciałm rodzic sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo to prawda,jutro jade do sklepu kupic jakis komplecik dla malego 1 maksimum 2,ale i tak sie boje,zebym nie nakupywala tego nie wiem ile,bo mam ciuchow juz mase....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale się rozpisałyście :-) W zusie spoko, babka w sumie nic się nie odzywała tylko pisała i zapytała jak się czuję. Zbadała mi brzuch, ciśnienie zmierzyła, wagę, wzrost i przyznali mi ten zasiłek. Także spoko. A szybko poszło, myślałam, że posiedzę, bo byłam wcześniej a tu nawet nie zdążyłam usiąść i już mnie zawołali. Chyba ciężarne mają lepiej. Swoją drogą ostatnio byłam w sklepie, jedna kasa była czynna tylko. Kolejka się długa zrobiła więc do drugiej kasy podeszła kasjerka i woła, że czynne. To ja się toczę powoli, a za mną stał chłopak ze 30 lat to cham jeden prawie mnie staranował, wcisnął się przede mną. Myślałam, że go pacnę. Ludzie są straszni. Ciekawe, czy jego żona w ciąży kiedyś była, o ile ją ma taki cham. Nawet mi się nie chciało z nim kłócić, bo po co się stresować, w końcu czas mam, ale ogólnie to tylko 2 razy mi się zdarzyło, że ktoś mnie przepuścił. Ostatnio w Biedronce facet zrobił zadymę na pół sklepu, że ja stoję w kolejce. Ale jak się dobrze czuję to stoję, przecież nie umrę. Smiglo jak siostra, zdała? Ja mam kosmetyki wymieszane w sumie hi hi. Ziajka, nivea, bambino, bubchen. E, w razie czego też sama będę używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra nie zdała niestety bo trafiła na wrednego gościa,który jak zobaczył brzuch to całą droge jej przygadywał i ją wkurzał a na koniec jazdy kazał jej skręcić w prawo i ona tak zrobiła a tam był zakaz i w ten sposób ją udupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ankakoza to super,ze w zusie wszystko ok A co to ludzi to tutaj jest to samo,jedynie w duzych supermarketach sa kasy specjalne,wiec jak zobaczy cie kasjerka to kaze podejsc,bo inaczej nikt Cie nie przepusci. Ostatnio bylam z mama w takim wielkim sklepie z ciuchami,masa ludzi bo wyprzedaze,kolejka juz nie mowie jaka,a mi slabo,oraco,wiec wiecie co zrobilam wzielam koszyk i poszlam do ksy i spytalam sie kasjerki czy moge i nie mogla przeciez mi odmowic,a tak to bym stala z godzine i nikt by mnie nie rzepuscil,chyba,ze bym tam padla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje Myszka :) A mnie czekać będzie jednak też chodzenie po zusach bo te 182 dni mijają mi 2 września a w razie jakbym urodziła po terminie to nie dostanę nic :( wczoraj do mnie z kadr dzwonili , że prześlą mi papiery :( ankakoza a co trzeba załatwiać jak się dostanie te papiery ??? dużo latania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak jest u Was w szpitalach samemu trzeba sie ogolic do porodu i jak jest z lewatywa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorkiem Mój mąż był przy porodzie mojej pierworodnej i byłam zadowolona ,dużo mi pomógł,ja byłam nie przytomna z bólu ,ale on trzymał rękę na pulsie latał po położną ,zmieniał mi podkłady jak wody odchodziły ,masował kręgosłup bo miałam bóle z krzyża.Teraz też będzie jak mała się nie pospieszy bo wyjeżdża mój mąż na 3 dni do Finlandii 28-30.07 mam nadzieję ,że się w tym czasie nic nie wydarzy :( Jak mogę doradzić co do kąpielowych ręczniczków z kapturkiem ,ja tego nie kupowałam bo szkoda kasy ,kupiłam nowe ręczniki zwykłe w jasnych kolorach ,bo te dla niemowląt są małe i na krótko wystarczają ,a taki ręcznik posłuży dużo dłużej ,to tak z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze biore koszyk i ide do kasy nie bede stac a jechałm z mamą autobusem i strasznie sie pachli do niego sami faceci bo wsiadłąysmu na początku trasy i babka skomentowała to na cąły autobus no tak kobieta w ciązy na koncu wsiada bo tu najbardziej potrzebująćy są faceci z ciężkimi jajami :D ale sie usmiałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........34...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....34........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........34.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......34....11-12. 08...+14... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........33.....19.08...+9 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........33.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....32........23.08...+13 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........32.. ...26.08...+9synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....32......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....32....... 28.08......+15...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......29......03.08.07..+9 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............33.......18.08.07.+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do golenia jak rodziłam zgolili mi tylko miejsce do cięcia,ale wtedy leżałam miesiąc na patologii i nie mąż mi nie pomógł o to zadbać,lewatywy nie robili i z tego co wiem robią na życzenie pacjentki.Teraz się golę na bieżąco więc oni nie będą musieli ,ale jak mała mi się nie odwróci to pewnie wcale nie będę sama rodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ludzie sa straszni,a szczegolnie faceci.Ja tez kiedys stalam przy kasie dla kobiet w ciazy i inwalidow i za mna pan na wozku,a przed nami taki gowniarz i ten pan na wozku tak na niego zaczal krzyczec,ze szok,a ten jeszcze sie pultal i z laska mnie przepuscil 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest niby tak ,że bez zgody nie ogolą i lewatywy też nie zrobią ale realia są inne niestety :( ogoloną to trzeba być to samo z nacinaniem krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka czytałam i zaczęłam się do tego stosować w końcu może coś tam pomoże ,nadzieja matką głupich :) dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ja Macka rodzilam to najpierw mnie ogolili tam gdzie nacinaja, potem cala,bo mialam cc,teraz tez sie gole na biezaco w razie czego,bo ciezko mi jak diabli,ale jakos daje rade :) A co do lewatywy to wiem,ze u nas nie robia :( ale ja jak poprosze i mi nie zrbia to kupie sobie czopki dla dzieci na wyproznienie,najpierw tylko wyprobuje wczesniej,ale chyba nie powinny zaszkodzic??? Bo moja bratowa popuscila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo mam pytanie bo ja dostałam tez te papiery ,ale mi nie minie 182 więc nie wiem czy muszę to dawać swojej ginekolog do wypełnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×