Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ktoraś pytała o Roan-a no więc odpowiadam. Wózek ma gondole faktycznie duża.Moje pierwsze wrażenie jak zobaczyłam gondole to takie ze gdy włoże maluszka tam to sie \"utopi\".Gondola starcza podobno do 6-7 miesiaca a w naszym przypadku calą zime spokojnie przejeździmy.Gdzieś do marca napewno nam wystarczy.A potem można kupić leciutką spaceróweczke bo dziecko juz bedzie wtedy siedziało.Wózek troszke jest cięzki ale nie aż tak jak TAKO. Ogólnie ma opinnie dobrą. http://www.roan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko na chwilke mąż cały i zdrowy :) wiem że auto to rzecz nabyta i nie jest ważny ale bardzo sie bałaam i najpierw sie rozpłakałam a potem nakrzyczałam mąż jeżdzi rożważnei ale zawsze coś sie może przytrafić ja sie czuje już dobrze maluch sie kręci bardzo intensywnie tak a propo zrobiła mi sie kurzajka i nie wiem co można zastosować na to cholerstwo :P życze miłej nocki jak już tu nie zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to dobrze,ze maz juz przy sobie meza calego i zdrowego :) Ja tez juz chyba uciekam,znowu brzuch twardnieje :( Slodkich snow mamuski 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też kupuję Roana, u mnie na osiedlu pełno takich i jak pytałam babki jednej to zadowolona jest. Także myślę, że wózeczki się sprawdzają, a poza tym gondolka duża akurat dla nas na zimę. I dziecko w kombinezonie spokojnie się zmieści. A co do spacerówki to zamierzam używać tą od kompletu, bo jest 2w1, więc po co będę kupować nową, chyba, że będę miała dość dźwigania. Co do wanienki to też kupiłam zwykła i myślę, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spojrzalam na meila i mi się rzuciło w oczy, że mam trzy książki w wersji elektronicznej: 1.babybook 2.jezyk niemowląt 3.uśnij wreszcie Jak któraś chce to pisać meila prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona_mundurowego,jeśli można to poproszę te ksiązki.Moj mail:joannagl@interia.pl.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jeżeli mogę prosić to bardzo bym chciała :) karneolka@wp.pl A tak na marginesie są może jakieś przyszłe mamusie ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłałam książeczki. Ja mieszkałam w Szczecinie 6 lat jak studiowałam ;p teraz mieszkam jakieś 80 km od Szczecina. W szczecinie często bywam bo mam ogrom rodziny, ale go nie lubię bo to takie miasto bez duszy. Właśnie w następną środę się wybieram do dr Żebiełowicza na usg3d i mam nadzieje po kompletną wyprawkę dla mojej małpeczki :) Misiakówna a ty ze śledziowa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja wiadomość nie dotarła do niektórych lub do wszystkich adresatów. Temat: książeczki Wysłano: 2007-07-08 22:14 Następujący adresaci nie są osiągalni: \'joannagl@interia.pl.\' w dniu 2007-07-08 22:14 Nieprawidłowy adresat Czy to dobry meil ? Jakby co to jutro doślę dziś idę spać :) dobranoc mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poprosze o książeczki na adres: agniecha.piotrowska@wp.pl A teraz coś z innej beczki. Dzisiaj w nocy prawie nie spałam bo bolał mnie brzuch jak na okres, tak delikatnie ale nie pozwalał usnąć. Nie miałam żadnego plamienia czy krwawienia. Myślicie, że coś nie tak ??? Na razie przeszło a wizytę u lekarza mam w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81-mnie jak do teraz nie bolal brzuch nawet lekko ale wiem ze pod koniec ciązy pobolewa jezeli Ci przeszlo,ruchy dzidzi masz bez zmian to mysle ze nic Ci nie jest obserwuj sie poprostu.Czy twardnieje Ci brzuch pasowalo by jeszcze zebys te 3 tygodnie jeszcze wytrzymala a potem to juz Wola Boska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81 mnie tez boli tak brzuch jak na okres,ostatnio tez w nocy tak bolal,to podobno juz niebawem!!!!! Wogole nie wiem czy ja mam takie uplawy czy to nie daj Boze wody mi sie sacza,bo nie ma to koloru,ale na razie nie panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a jesli boli brzuch jak na okres i twardnieje,a ruchy sa coraz slabsze,tzn.wyczuwam,ale zadko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja też dziś praktycznie nie spałam 2 godziny to nie spanie. Wczoraj przez przypadek maż się wygadał, że jest na promie :D a miał być dopiero jutro. I z tego wszystkiego chyba dzieciątko było tak pobudzone, że do pierwszej wariowalo, że huhu. Jak sie uspokoiło to znowu ja nie mogłam usnąć. Chciałam jak cholera , zmeczona byłam i aż zła na siebie, ale pewnie to wszystko te emocje. Jajuż usnełam o 2 to o 4 mnie obudziły psy a tu już widno i ni huhu zasnąć. Po 5 jeszcze mąż napisał, że dobijają to juz po spaniu :) Teraz jestem taka kołowata, że szok. Mnie nieraz tez pobolewa brzuszek, ale jak nie ma twardnienia to tłumaczę to sobie perystaltyką jelit, trawieniem etc. nieraz przecież przed ciążą też tak pobolewało. Gorzej jak twardnieje brzuszek, wtedy staram się zmieniać pozycję, zazwyczaj przechodzi. Tu jest fajny artykuł: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79332,3620928.html Ja dziś lecę na ktg, także uciekam się szykować :) no i trzeba być piękna jak mąż wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuśki :) Wczoraj byliśmy z mężem w odwiedzinach u jego chrześniaka, który w sierpniu skończy 2 latka :) W drodze powrotnej mąż zapytał się mnie czy chcę iść na rynek zobaczyć koncert radia eski i ja się zgodziłam :) Na początku jak zobaczyłam te dzikie tłumy to chciałam wracać do domu ale mąż poprosił mnie żebyśmy przeszli się naokoło :) i znaleźliśmy fajne miejsce za sceną , gdzie wszystkie gwiazdy przychodziły przed występem (normalnie jalbym ręke wyciągnęła to bym mogła sobie podotykać :) ) no i był tam telebim mały gdzie widziałam co dzieje się na scenie :) także miejscówka nam się udałą :) wytrzymałąm tylko godzinkę do 22 i wróciliśmy do domku :) miałam takie momenty, że zapominałam iż jestem w ciąży :) czułam się o 10 lat młodsza i znowu poczułam się jak 18 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera dalej nie działa :p no nic jak wejdziecie na www.edziecko.pl to zakładka ciążą następnie zakładka poród i temat : trzy fazy porodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co się stało?? Soldeluna jest w szpitalu bo sączą sie jej wody i dostała kroplówkę żeby wywołać skurcze ale nie podziałała i na razie nie ma skurczy ani rozwarcia a wody przestały się sączyć jest możliwość, że wróci do domku jeszcze z maleństwem w brzuszku ale i jest taka mozliwość, że urodzi mały waży według usg 2700 i jest to 35 tc trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo dzieki za informacje.Jak masz z na kontakt to pozdrow ja i niech trzyma sie dzielnie.Trzymamy za nia kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok. Kurcze najgorzej to poznac,ze wody sie sacza,ja z Mackiem nie poznalam i teraz mam schizy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam zielonego pojęcia jak rozpoznać te wody czy się sączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu z dobrym humorkiem wchodze i co widze... Jej zawsze coś sie przyplącze Trzymaj sie kochana Soldeluna 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za SoldeLunę. Dobrze by było żeby jeszcze dzidziuś podrósł w najlepszych dla niego warunkach jak na tą chwilę. Ja byłam dziś u rodzinnego po zwolnienie. Orientujecie się kiedy ZUS może zaliczyć zwolnienie przed porodem do macierzyńskiego, bo tego bym nie chciała. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze pamiętam to 2 tygodnie przed terminem niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×