Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny :) Ja dzisiaj zamowiłam sobie na allegro fotelik samochodowy i łóżeczko z materacem i pościelą. Normalnie juz nie moge sie doczekac :D Zona_mundurowego ja jestem ze Szczecina i tak z ciekawości chciałam sie dowiedziec czy są w srod nas jakieś Szczecinianki. Planujesz może poród w Szczecinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po spacerku,zjadlam obiadek i zaraz sie poloze troche,mialam juz stracha bo od rana maly sie nie ruszal,ale jak zjadlam objadek to daje mamusi znaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza na brochowie do porodu dają koszule i nie wolno nawet mieć swojej :) a ciuszki dla dzieci też mają tylko na wyjście trzeba miec swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja-jezeli twardnieje Ci brzuch ale tak systemeatycznie przez caly dzien i boli brzuch to wtedy skontaktuj sie z lekarzem a jezeli twardnieje sporadycznie to nie masz co sie martwic bo brzuch bedzie nas juz pobolewal w tym okresie ciązy. Smiglo7-pozdrow odemnie Soldelune ,ja tam jej zycze zeby jeszcze 2 tygodnie wytrzymala jednak zeby dotrwala do 37 tygodnia jak urodzi teraz to tez nie bedzie zle ale jednak te ostanie tygodnie duzo znaczą dla dziecka dlatego niech jeszcze wytrzyma troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 u mnie w szpitalu te dają koszule i to dobrze bo szkoda sobie zapackac najlepiej zalozyc juz potem i ja tak zrobie zwlaszcza ze bede miec cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej swoją mieć koszule niż szpitalna wersję mini i latać z tyłkiem na wierzchu:)bo to takie że ani z tyłu zasłonić ani z przodu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makro pewnie ze lepiej ale u mnie na początku dają szpitalną dopiero potem po porodzie sobie przebiore bo tez wiadomo jak jest czestą i gesto masz plamy po krwi wiem to bo juz to przeszlam i dopiero po porodzie ubralam sie w swoją zwlaszcza ze mialam cesarke potem jak juz mniej krwawilam to ladnie sie przebralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przepalam,maciek spi dalej :D Agnieszka dzieki za informacje,mi ten brzuch twardnieje caly dzien,ale raczej nieregularnie. A co do koszuli do szpitala tutaj tez daja do porodu szpitalna. Ja pamietam jak pojechlam rodzic macka i na izbie przyjec dali mi ta seksi koszulke,a byla ostatnia czysta i w dodatku za mala na mnie :P Moj maz nie mogl ze smiechu ze mna w windzie wytrzymac,bo tak super wygladalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły ubaw z tymi koszulami. Ja nie mam zbyt dużego wyboru muszę mieć swoją więc muszę kupić jakieś byle co. Mój szkrab ma właśnie czkawkę. Ostatnio dość często. :-) Brzuszek przestał boleć a synek ciągle się wierci więc jestem spokojna. Ostatnio strasznie macha łapkami po bokach - szkoda że nie da się go złapać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia to ostatnie chwile z dzidzia w brzusiu wiec trzeba sie nacieszyc :) Ja raczej nie planuje kolejnej ciazy,wiec musze sie cieszyc ostatnimi chwilami.Mimo,ze zawsze chcialam trojecze,ale czas pokaze :) Ja zaraz zrobie sobie kawke i jakis film obejze,a na dworze zimno i wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jakoś smętnie. Byłam dzisiaj w pracy od 7:30 do 14 i jestem trochę zmęczona zwłaszcza, że w nocy prawie nie spałam więc leże sobie i przeglądam internet. :-) Ale fajnie że można z Wami pogadać. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kurcze Smiglo pozdrów SoldeLunę. To tak nagle się stało? Przecież chyba jej się nic nie działo? Jeżeli chodzi o koszulę to w sumie na kamińskiego mi nie powiedzieli, wiem, że dla faceta dają jakiś fartuch czy coś, a ja się nie zapytałam, ale wezmę swoje i tak, bo potem trzeba się przebrać, więc zobaczę. My dzisiaj pojechaliśmy na grzyby, trochę połaziłam po lasku i się dotleniliśmy :-) Ale siły już nie ma za dużo. A gdzie się podziewa NovemberRain?? Chyba miała dzisiaj iśc do lekarza, w sumie to nie pamiętam czy dzisiaj. Kucze dziewczyny trzeba się powymieniać telefonami, w razie jak któraś będzie rodzić to da znać tej co jeszcze nie rodzi, to coś napisze nam na kafe. Mój nr podaję w danych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza to numer komorki????Jesli tak to sobie zapisze w teefonie i w razie czego wysle do Ciebie sms-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu Ty pisałaś ostatnio o upławach. Ja mam to samo. Mam tak strasznie dużo i boję się czy to nie wody. Po nocy mam całą wkładkę mokrą a potem w ciągu dnia zmieniam kilka razy (prawie za każdym razem jak idę do toaletki). Czasem są takie wodniste i zastanawiam się czy to nie wody. Mają lekko żółte zabarwienie ale nie sądzę żeby to była jakaś infekcja bo nic mnie nie swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ta strasznie to ja nie mam.Przeczytalam,ze najlepiej rozpoznac saczace sie wody lezac lub po nocy,bo jak sie siedzi albo chodzi to dziecko zamyka tak jakby,a najlepiej sie polozyc i jesli wtedy cos wycieka to mozliwe ze to wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze tutaj i co widze....... SoldeLuna trzymaj sie dzielnie, wytrzymaj jeszcze troszke. 🌻 Ankakoza - na Kamienskiego przy wpisywaniu sie do szpitala dostajesz koszule sluzbowa. Mozesz przejsc caly pobyt na tych koszulach, wymieniaja na zyczenie. Ja najpierw lezalam w swojej, bo na patologii, a jak juz szlam do porodu to mialam ichnia, a potem znow swoja. Zreszta ta koszula po porodzie juz sie do niczego nie nadawala. A nie sa one wcale takie krotkie, ja mam 175 cm wzrostu i nie mialam problemu z zakryciem sie, no moze nie po kostki, ale przed kolana spokojnie. Tyle, ze niektore maja dosyc glebokie rozciecie z przodu - tzn bylo mniejsze, ale pewnie sie podarlo z czasem ;-). Dziecko mozesz przebierac w swoje ciuszki tylko trzeba pilnowac, zeby po kapieli ciuszki wrocily do Ciebie, a nie szly do pralni. Mnie tez juz brzuch pobolewa, ale nie sa to zadne regularne bole wiec przyjmuje z pokora i czekam. Zreszta teraz to juz pewnie caly czas cos bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tak to numer komórki :-) Dragonka dzięki za info. Byłam zwiedzić porodówkę i ze strachu zapomniałam się zapytać o pewne rzeczy hi hi. Poza tym położna nie była za miła, wydawało mi się, że raczej przeszkadzam tam. No ale cóż, pewnie tak będzie przez cały pobyt. Dziewczyny a co kupujecie do apteczki swojej i dziecka. Bo ja kupiłam bepanthen maść na brodawki i dla dziecka też się nadaje, spirytus do pępuszka, tantum rosa dla mnie, gaziki nasaczone spirytusem tez na wyprobowanie paczuszke mala (ale podobno nie sa za dobre do pepka) i termometr. Coś jeszcze kupujecie? Bo czytałam o czopkach przeciwgorączkowych, to też kupujecie przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Zona_mundurowego dziękuję za maila z książeczkami.Język niemowląt zapowiada się super:)Chyba go sobie wydrukuję. Jeżeli chodzi o apteczkę dla maluszka,to ja planuję:Sudocrem,gaziki nasączone spirytusem,sól fizjologiczną do oczek,rumianek,termometr do główki i uszka.Narazie to wszystko,reszta z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona_mundurowego, też poproszę te książki na maila: piccola1@interia.pl dziękuję z góry i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....35........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......34....11-12. 08...+14... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........34.....19.08...+1 0 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........33.... .22.08...+5...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....33......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....27.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....33....... 28.08......+17...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............33.......18.08.07.+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zaktualizuje :-) kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....35........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......34....11-12. 08...+14... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........34.....19.08...+1 0 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........34.... .22.08...+6...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....33......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....33....... 28.08......+17...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............33.......18.08.07.+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza jak cos chcesz jeszcze wiedziec to pytaj, mysle ze przez 2 lata az tak strasznie sie tam nie zmienilo. Ja na polozne nie narzekalam, ale ja mialam tam swoja polozna. Z tym, ze dzieki niej w ogole mnie przyjeli do szpitala, bo wtedy Brochow byl zamkniety, a ja nie mialam akcji tylko bylam po terminie i nie chcieli mnie przyjac, bo brak miejsc, ale ona mi pomogla. Tzn nic by sie pewnie nie stalo jakby mnie przyjeli 2 dni pozniej, ale ja juz bylam bardzo zmeczona ciaza i juz chcialam isc na wywolanie :-) Na pewno Ci dadza koszule i przy wypisie bedziesz musiala sztuke koszuli zdac :-) - bierze sie nowa na polozniczym :-). Ja pamietam jeszcze ze mialam swoje zarcie, bo tam byla glownie zupa mleczna (ja tak kojarze) a ja nie cierpie mleka. Jak bedziesz na porodowce to zwykle mozesz chodzic pod prysznic (przynosi ulge), moglam pic, siedzialam na pilce sako. Z tych rzeczy o ktore walczy fundacja rodzic po ludzku to mialam naciecie krocza (nie wiem czy konieczne, choc ta moja polozna obiecywala, ze jak nie bedzie trzeba to nie natnie) i rodzilam na lezac, choc w moim przypadku to byla koniecznosc, bo ja nie chcialam rodzic tylko chcialam isc do kibelka i wcale nie parlam, nie oddychalam i nie chcialam wspolpracowac, wiec musiala mnie ta kobitka jakos opanowac :-p tak wiec mnie polozyla i kazala noga zaprzec sie o jej biodro. Ale to juz na samo parcie, wczesniej caly czas bylam w pionie. Ja bym bardzo chciala rodzic teraz na Kamieniskiego, bo jakos sie juz bezpieczniej tam czuje. Choc tutaj standard rodzenia jest duzo wyzszy. Przede wszystkim oni znieczulenie daja prawie w drzwiach :-) jak moj lekarz sie dowiedzial, ze ja urodzilam prawie 4 kg dziewczynke bez znieczulenia to nie mogl uwierzyc (inna sprawa, ze u mnie to poszlo bardzo szybko i najpierw nic sie nie dzialo, a jak sie zaczelo dziac to juz bylo po sprawie, bo ja bole mialam z 15 min i z 10 min parlam). Tutaj jak nie chcesz znieczulenia to musisz to specjalnie zaznaczyc, a i tak Cie co chwile pytaja czy nie zmienilas zdania. Ale w szpitalu pobyt to 48 godz max. I slynny w Polsce argument, ze badanie na fenyloketonurie u dziecka mozna zrobic dopiero w 3 dobie zycia nie ma tu racji bytu. A ja to najbardziej zapamietalam, bo strasznie chcialam do domu juz wyjsc, a wciaz musialam czekac na ta fenyloketonurie. Bo najgorzej wspominam jednak pobyt poporodowy. Nie zeby bylo tak strasznie zle, ale moja cora raczej byla spiochem i ja tez jestem, a tam co chwile cos sie dzialo, albo polozne lataly, albo babka sprzatala, albo jechal ten woz drabiniasty z zarciem, albo temperature mierzyli, albo wypisy, albo obchod, albo wizyty. A ja marzylam, zeby pojsc do domu i w koncu zasnac spokojnie. Ale na drodze wciaz mialam fenyloketonurie w 3 dobie po urodzeniu. Ale mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie lepiej, bo bedzie mniej ludzi. Jesli wszystkie inne szpitale w tym czasie sa otwarte to nie bedzie takiego przeciazenia jak wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale miałam czytania :D ja wczoraj tylko na chwilke wpadłam bo byłam z mężem na zkaupoach i kupiliśmy już wszystko taka pościel http://www.gluck.com.pl/index.php?a=pokoiki duet teddies ( pierszy poziomy rząd ostatnia) taki wózek http://www.wozki-mikado.pl/pl/ox-ford.htm kolor czerwono szary i wanienke gąbke do wanienki materacyk do łózeczka przescieradełko zamówiliśmy jeszcze pościel do wózka bo nie było i mąż chce kupic mu posciel naszej drużyny piłkarskiej Widzewa i jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że ostatnio tu jstem gościem ale może któras mi powie bo dzis rano miałam dużo śluzu na blieliżnie gesty kremowy ale bez krwi i mam wrażenie że brzuch już mi sie troche opuścił nawet dziewczyny w pracy mi to powiedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👋 Myszka sliczna posciel i wozek tez fajny. Co do sluzu ja tez mam ostatnio gesty kremowo-zolty.Ale chyba to normalne,ze ma sie tyle sluzu pod koiec ciazy.Najwazniejsze,zeby rozpoznac sluz od saczacych sie wod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela W
Czesc dziewczyny. U mnie wszystko ok. Zona_mundurowego, tez prosze te ksiazki na adres mirelaneufahrn@aol.com. Dzieki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zaktualizuje kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....35........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......34....11-12. 08...+14... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........34.....19.08...+1 0 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........34.... .22.08...+6...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....33......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....33....... 28.08......+17...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............34.......18.08.07. Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31.... ..Monika ...30....woj.zach-pom...34...02.08..+7,5 kg...syn moonisia....Monika......21,5....Poznań.............33... 04 .08...+10...Zuzanna Maja Limetka82...Danka......25....Wolsztyn...........35... 04 .08...+11...ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........36...0 5.08...+14...synek mama-i-ja....Aga....27.....Białystok.....32.........07 .08...+12...KUBUŚ Dżiska................24....woj.lubelskie.........31.... 12.08...+14... Aniusiek....Ania......25......Warszawa.....35........11. 08...+18....synek Kubuś Kasiaka............28....wielkopolskie.......34......... 11.08 /04.08...+6kg...Inga Barbara -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa........35.....11. 08...+1,2..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......35....11-12. 08...+15... synuś Mysza30 ..Joanna..30...woj.podlaskie....27.....13.08....+12..na 99%synuś Kasia_22.....Kasia...22....Rzeszów....29.....14.08.2007. ...+5.....Wiktor Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa_.26....podkarpackie.......34......19.08... +13...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........34.....19.08...+1 0 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź......33... ..20.08...+9KG.. SYNEK julianna29.............29....warszawa............28. ....21.08...+2...dz zona_mundurowego…..26…..zach-pom…̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 0;..33…..21.08…..+6….???? dragonka73.......33....Wroclaw/usa........34.... .22.08...+6...synek gokata...........26.....kuj.-pom.............26......22 .08.....+4...Synuś misiakówna.....Basia...24 ....Szczecin....34........23.08...+14 Córcia Agnieszka31.........31....podkarpackie........33.. ...26.08...+10synek Halinamalina........31....dolnośląskie......31.... .26.08...+6 SYNEK!!! smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....33......26.08...+16...Dominika lacertaa.............27...Katowice..............25.....2 7.08....... córcia ankakoza...Anka.......30.....Wrocław.....33....... 28.08......+17...synek Kubuś Anuśka2007............24....zach-pom.............26.. ..29.08...+15 syn Catrina33........Śrem............25...........26.08.2007 __.....+7 córka Gabrysia gosiafrancja....28...Francja....36...........??????????? ??........+17.. ....sy nek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......36.....03.08.07..+15 Szymon enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08.. oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......32.... ...13.08.07..+5 córa doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.0 8.07 SYNEK nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............34.......18.08.07. Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×