Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Dobra, wychodzę z domku :) Chciałam tylko dodać, że już wczoraj albo dzisiaj rano lojalnie uprzedzałam, że mogę być następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
November Rain trzymaj sie dzielnie i zycze, zeby wszsytko poszlo sprawnie, szybko i jak najbardziej bezbolesnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
November rain-trzymam kciuki!!!!!!!!!!!Która będzie następna?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że NovemberRain już urodziła :))) Mam nadzieję, że ma ktoś z Nią kontakt komórkowy... dowiecie się co i jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novemberrain, kurcze- pewnie już cały poród za tobą...odezwij się i daj nam znać!!! no a my biedne cały czas z dwupaku, ja już mam dość :.(( ja chcę rodzić!!! a na razie się nie zapowiada... spakowałam torbe, ale parę rzeczy mi brakuje na przykład szlafroczek taki cieńki, na gorące dni, mam tylko frotowy- to bym przecież się ugotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis wstalam w nocy i wpadlam w taki paniczny stan lękowy az brakowalo mi tchu niewiem czy to poprostu nie sila hormonow tak na mnie wplywa no i balam tą noc sama w domu.Drugi raz mialam taki juz stan raz jak bylam chora i teraz drugi raz glupie to uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......29……Warszawa .........38....11.08........+2,5…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......37.....26.08.....+11….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn......SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciekawe jak tam NovemberRain,mam nadziejeze juz tuli swoj skarb 🌼 Powiem Wam co a wczoraj odwalilam.Wstalam o pierwszej w nocy,maz cos przy komputerze robil,a ja do niego \"i k***a znowu nioe urodzilam\" no to jest to.Maz sie ze mnie smial,ale mi nie bylo do smiechu. Ale dziewczyny jutro pelnia,a podobno w pelnie duzo dzieci sie rodzi :P Ciekawe ktora dzisiaj sie rozpakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka zobacz wszytskie dziewczyny,ktore juz urodzily byly przed terminem,wiec to nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze to jest normalne te stany lękowe bo az sie wystraszylam brak mi bylo tchu i czulam sie jak w trumnie (inaczej to nie okresle). Fakt wszystkie dziewczyny urodzily jak narazie co powinny jeszcze poczekac, a te co mają termin narazie nic...... No ale ja pierwsze dziecko urodzilam dzien po terminie tez bardzo duze,fakt nie mialam takich obiawow jak teraz wczoraj bolalo mnie udo od wewnętrznej strony taki przerazający bol zaraz przeszlo wogole ta ciąza jest dla mnie inna moze tez przez inne ulozenie dziecka napewno inaczej sie wszystko odczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w pierwszej ciazy nie mialam skurczy ani nic z tych rzeczy,a jak szlam do szpitala to mialam lekki bol brzucha i to wszystko, a teraz chyba wlasny porod przegapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jak bylam w srode u lekarza to lekarz powiedzial,ze najlepiej jakbym na dniach urodzila bo maly ma 4kg,a jesli przekroczy 4.300 to raczej zrobia mi cesarke :( i dlatego przerazliwie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) NovemberRain trzymaj się :) mam nadzieję,że już tlisz swojego skarba :) Boże a ja dzisiaj miałam noc do dupy :( jak się obudziłam o 2 w nocy to do 4:30 nie mogłam zasnać :( na dodatek czuję się tak jakbym była chora, boli mnie gardło i głowa :( chyba bierze mnie jakieś choróbsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje cc a wiem ze bede ją miec no coz co zrobic nie będe ryzykowac. Smiglo7 -wspolczuje Ci jak Cie bierze chorubsko bo wlasnie niedawno to przeszlam i skonczylo sie na antybiotykach wiec moze Ci przejdzie samo oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi maly zaraz dziure wywierci w brzuchu mam dosc maly ten brzuchol a maly bez przerwy sie wypina i normalnie mam uczucie jakbym miala zaraz się rozwrwac tak sie on napina tez mu jest ciasno i za wszelką cene che sie wyprostowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieka dalej do łóżeczka :) mam nadzieję,że samo przejdzie bo nie chce brać żadnych tabletek miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Kurczę widzę że już następna wybrała się do szpitala :) Nie ma dnia u nas zeby któraś nie pojechała rodzić, szybko to wszystko idzie. A u nie nadal nic :( Małe się tak wierci że dosłownie w każdą strone brzuch mi sie wypina. Dziś w nocy troszkę stracha dostałam, bo wstała o 1.00 z myslą o tym że idę siku a tu takie rozwolnienie mnie wzięło, brzuch mnie tak skręcał że już nie wiedziałam czy to jakieś skurcze czy tak mi się jelita skrecały :D Potem sobie pomyślałam, że pewnie zaraz pojadę i w szpitalu będą mieli lewatywę z głowy, bo tak sie wypróżniłam :D ;D :D Niestety wszystko jakos przeszło i poszłam dalej spać. Kurka juz wszystkie zaczynacie mnie wyprzedzać, tylko ja czekam jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wam jeszcze dodać, że mąż stwierdził w piątek że na pewno w niedzielę urodzę. Zastanawiam się tylko którą miał na myśli :D tę dzisiejszą czy ta która będzie :D Dzisiejsza dopiero się zaczęła więc wszystko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, a moze urodzisz planowo??? Tzn. tego 04.08.??? Ciekawe co z Gokata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karino - znając moje szczęście to na ewno tak będzie :) Pożyjemy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - to byłabym chyba pierwsza która urodzi w terminie :) Znając siebie to zawsze czas musze wykorzystać maksymalnie, więc pewnie z tym terminem macie rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka dopiero teraz zajrzałam do skrzynki :) Dziewczyny dzięki za fotki: Agnieszko - jakbym siebie widziała, masz takiej samej wielkości brzuszek jak ja :) Badeve - łóżeczko i wózek świetne, widzę ze kolorystyka uniwersalna, nie taka typowa dla określonej płci :) Smiglo - z jakiej firmy masz to łóżeczko, bo ja mam z Drewexu tylko sosnę, wydaje mi się ze mamy podobne, no i ja mam szuflade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny. Obudzilam sie dzisiaj z przeczuciem, ze to wlasnie dzis!!!!!!!!!!!!!!! Ale jak na razie to cisza. Zostal mi jeszcze tydzien. Mezus musi jeszcze 1 tydzien do pracy, a potem ma 2 tygodnie urlopu. Od jutra mam goscia z Polski. Przyjedzie moja siostra. Ma 9 lat. Ona tez juz czeka na malego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam przeczucie ze urodze troche wczesniej tylko ze względu na wskazania czyli wczesniejsze cięcie czyli ok 16 sierpnia no coz będe kibicowac inny dziewczyną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×