Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Molinezja-wracaj szybko do zdrowia ciekawe co jest przyczyną tego ciąglego bolu juz powinno Ci przechodzic szkoda bo tak szybko urodzilas a tu taki pech ze boli nadal mam nadzieje ze wkoncu dojdziesz do siebie bardzo Ci tego Zycze zebu w kojncu bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja gratulacje i wracaj szybko do zdrowia,jestes silna 🌼 NovemberRain gratulacje synka 🌼 Sol trzymaj sie ,mam nadzieje,ze jests juz po 🌼 A ja wczoraj dostalam mocniejszych skurczy z krzyza tez,myslalam,ze cos sie ruszylo,chodzilam po domu,chodzilam na steperze i nic...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomość od Sol :) DZIŚ O 8 07 NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ DAWID JÓZEF kOMAR. wAZY 2860 GRAM I DŁUGI 53. URODZIL SIE SIŁAMI NATURY . CHOCIAZ Z PRZESZKODAMI BYŁ DWA RAZY NAWIĄZANY PĘPOWINĄ. Wielkie gratulacje 🌼 kwiatek] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol -gratulacje swoje przeszlas wiec tym bardziej ciesze sie ze wszystko ok mam nadzieje ze ty tez dobrze to znioslas.Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kurcze codziennie któraś odjeżdża i to taka która ma do terminu sporoczasu, a te \"terminowe\" nadal w \"całości\" :D Ciekawe kiedy przyjdzie np. na mnie kolej, codziennie wstając z łóżka się zastanawiam czy to już :) Molinezja - wielka buźka dla ciebie, trzymaj się dzielnie i oby ten straszny ból juz ci przeszedł. To może ja tym razem poprawię tabelke i powpisuję dziewczyny, mam nadzieję że sie nie pogniewacie :) kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......37.....26.08.....+11….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53..........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn......SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53..............2860...........syn..........Dawid Józef SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mała popraweczka :) kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......37.....26.08.....+11….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn......SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............28 60...........syn......Dawid Józef... SN SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol - WIELKIE GRATULACJE :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry kochane :) NovemberRain, Sol - gratulacje :) Małym Bartoszkiem nie mogę się nacieszyć. Jest taki śliczny. Jest grzeczny. Choć ostatnio w dzień woła co chwilę o jeść. Tak się zastanawiam czy pokarm mam zbyt wodnisty czy co? Dziś ma przyjść położna to się zapytam. W nocy wstaje dwa razy. Tak więc się wysypiam. Uwielbiam mieć go przy sobie. Daje mu cyca, on sie tak wyrywa do niego hehehe, robiąc śmieszne minki. Wyglada wtedy jak ryba :) Jak sie naje to usypia szybciutko przy mnie. Ależ ja go kocham. Karmię przez kapturki bo pogryzł mi sutki. czasem staram się dać mu cyca bez kapturka, ale nie zawsze mu wychodzi jego uchwycenie. Robi się wtedy nerwowy i ściska mnie z całej siły za rękę albo cyca hehe. Siłę to on ma w rączkach. Fajnie też jest gdy ma otwarte oczy gdy go karmię. Patrzy się tak słodko na mnie hehehe. Jak odkładam go do łóżeczka to często cmoka swoje palce. Całą pięść potrafi włożyć. OOO płacze muszę iść dać cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja - jejku, ale ci musi być fajnie :) Człowiejk cały czas sie zastanawiał jak będzie wyglądać nasze Maleństwo a tu masz, juz na niego patrzysz i pewnie nadziwić sie nie możesz ze jeszcze ładniejsze niż przypuszczałaś :) Oby tak dalej było - tego ci życzę z całego serducha mojego wielkiego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka - czuję się świetnie. Mały dzisiaj nieźle rozrabia w brzuszku. Przewraca się na wszystkie możliwe strony. Siedzę jednak w domu bo stópki nie pozwalają się nigdzie nieść, chyba że w butach męża hihihihi. Ale już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, już niedługo to inne problemy bedziemy mieć, ale to juz inna bajka :) Kobietki uciekam na jakiś czas, potem znów przyjde sprawdzić czy czasami znów jakas kobitka nie pojechała na ostry dyżur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja super,ze maluszek z Toba w domku i jestes szczesliwa 🌼 A ja staram sie nie siezic tylko chodze ciagle i cos robie :P Zaraz posprzatam,zrobie obiadek poprasuje a pozniej pojde z malym na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka82-ale ja Ci zazdroszcze wiem ze zazdrosc to pierwszy stopien do piekla ale musze sie przyznac ze zazdroszcze i juz ja mam takiego stresa,boje sie CC jak cos no i zeby blizna wytrzymala do tego czasu a ty masz juz takie przynajmniej problemy za sobą. Gosiafrancja-pewnie ty tez juz masz dosc masz duzego malucha w brzuszku no i ciągle wyczekiwanie jest najgorsze.Ehhh wiedzalam ze tak bedzie ze będe wzdychac bo jestem z tych ostatnich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja już się nie przejmuję tym,że będę jedną z ostatnich bo popadnę w paranoję jakąś,że każda ma juz swojego skarba a ja jeszcze nie poza tym chyba podświadomie boje się porodu i tego co mnie czeka i dlatego tak mi się nie spieszy chociaż chciałabym mieć już małą pry sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym chodzę jakaś taka poddenerwowana ,wszystko mnie wkurza i wczoraj tak pożarłam się z moim mężem,że szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7-ja do dzis sie z męzem nie odzywam poszedl do pracy wogole nie mam z nim kontaktu tez sie pozarlam,poszlam spac z malą do mamy bo mieszka blok dalej ,wszystko mnie wkurza o on najbardziej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie już poddenerwowane chodzimy :) Ja to albo się nie odzywam cały dzień albo warcze na męża. Dziś za to miałam dobrą noc bez skurczy, nawet się wyspałam. Sol wieeeeeelkie gratulacje 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ja też zazdroszczę że już maleństwo masz w domku ja co chwilę patrzę na puste łóżeczko i tesknie za swoim skarbem. Molinezja ja mam pytanie dotyczące skurczy złapało Cię tak z nagła odrazu skurcze po 6 minut czy to najpierw jest tak że łapią co 30 minut co 20 co 10 i w końcu co 6 ? I poproszę o zdjęcie malutkiego qelka@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla was i szcześliwych porodów. Dla tych co maja miec cc będzie dobrze ja jestem po 2 cięciach. Fluidki dobrego porodu dla kolezanki z mojego miasta Starogard Gd. a_ga2 chyba pisałyście że z drugiego forum. jak chcesz jakąś omoc na temat porodu ciązy maleństwa skontaktuj sie na gg jest w stópce. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo, to tak samo jak ja...mam takie nerwy, wczoraj się rozpłakałam w niebogłosy, bo mąż się spytał, dlaczego z żelazka cieknie woda jak jest wyłączone, a ja uznałam że to jest atak na mnie, bo to ja kupiłam to żelazko, i w ryk, że wszystko co ja robię to jest złe, że ja już nie mam sił na wycieczki weekendowe, a wszyscy znajomi gdzies jeżdżą.... czułam się jak piąte koło u wozu ( chociaz niesłusznie, bo mój mężulek wcale na to nie narzekał- moje ubzduranie :.)) widocznie hormony dają o sobie znać...czułam się smutna i wcale tego nie chciałam ukrywać.... tesknię bardzo do mojego maluszka, co tu dużo ukrywać, co instynkt to instrynkt, ale z drugiej strony boje się bólu, tak jak wczoraj napisałam, poczułam na prawdę krótki ale bardzo bolesny ucisk na pipkę i stwierdziłam, że będzie mi bardzo cięzko znieść taki długotrwały ból porodowy- a później poporodowy molinezja i wszystkie mamy, które urodziły....musicie być najszczęśliwszymi kobietami na świecie!!! czekajcie na nas, niedługo do was dołączymy :.)) a ciekawe co się stało z myszką24 bo się nie odzywa, a zaczynam się martwić o nią, mam nadzieję że wszystko jest ok....taka ostatnio była podenerwowana, źle się czuła...może już też tuli swojego maluszka? tgo jej życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że z myszką wszystko dobrze. Tak se myśle , że biedni ci nasi mężowie my dużo znosimy ale oni też jak by nie patrzeć 9 miesięcy naszych humorków. JA nieraz się wściekam i nakrzyczę na męża a potem sama żałuję i mi go szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja bym dała żeby miec kogoś bliskiego z rodziny nie daleko i w razie czego to iść sobie na parę dni z domu odpocząć :( a ja bedę taka wredna ,że dzisiaj obiadu nie będzie dla męża , sobie zrobię oczywiście a on niech się martwi !!!! nie będę dłużej o nim pisać bo mi się ciśnienie podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam sms-a do Myszki zobaczymy czy odpisze i co tam u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mundorowego- święta prawda, bo ja na ich miejscu patrzyłabym na nas jak na kogoś z obcej planety!!! my tego nie widzimy, ale hormonki przewrażliwiaja nas, dobrze, że są na tyle mądrzy, że to rozumieją... ale my mamy do tego prawo, dzidziuś w brzuszku- przecież to rewolucja, to i tak dobrze że nie chodzimy po ścianach!!! :.)) ja po porodzie zrobię dobry uczynek :.) i kupię coś mężusiowi w podziękowaniu za cierpliwość jaką miał przez całą ciąże, albo ugotuję cos pysznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms od myszki : WITAM JA LEżę W SZP[ITALU BO MIAłAM P[ODEJRZENIE SąCZąCZYCH SIę WóD PłODOWYCH ALE TO BYł FAłSZYWY ALARM. NAJADłAM SIę STRACHU BO MAłEMU SPADłO TęTNO I CAłą NOC MONITOROWALI GO . JEST DOBRZE BYłAM NA USG I NIE CHCIAł SIę ZBADAć. TRZYMAJCIE SIę MYSZKA 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że czasami potrafią zaleźć nam za skórę (faceci) ale mam taki sposób na uspokojenie, porównuję sobie różne przypadki, koleżanek, z rodziny- jacy potrafili byc inni mężowie, jakie numery odstawiali( uciekanie na całą noc na imprezkę, zostawianie na weekend na pastwę losu itp...itd... i wtedy się uspokajam, mówię sobie \"...oj ewka i tak masz dobrze, więc weź się w garść i szanuj to co masz...\" dobrze, że jeszcze mam was- kobitki, wy to jednak jak nikt zrozumiecie, pomożecie i cholerka- fajnie że znalazłam to forum!!! mama nadzieję że będziemy pisać także po porodzie, tym razem o naszych maluszkach :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jednak miałam słuszne obawy, ale dobrze że jest już ok!!! ciekawe kiedy myszkę wypuszczą, bo siedzenie w szpitalu to ciężka sprawa..patrzy się jak kobitki rodzą, tula swoje maluszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BęDZIEMY NA PEWNO BO JA JUż UZALEżNIONA JESTEM :) A TERAZ SPADAM DO KUCHNI JAKIś OBIADEK ZROBIć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×